اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جد مک کلب بنیان گذار ریپل دوباره ریپل فروخت

salamcrypto

اولین مدیر ارشد فناوری شرکت Ripple Labs به فروش ریپل های خود ادامه می‌دهد و ارز های دیجیتال خود را به پول فیات تبدیل می‌کند و با این حال حدوداً 537 میلیون ریپل در کیف پول او باقی مانده است.
در طول هفت روز گذشته، جد مک کلب که از بنیان گذاران ریپل است به فروش ریپل از کیف پول tacostand خود ادامه داده است. مقدار فروخته شده توسط جد مک کلب این دفعه 108 میلیون واحد ریپل بوده است.
داده های به دست آمده از XRPscan نشان می‌دهد که در طی هفت روز گذشته جد مک کلب که شرکت Ripple Labs را به همراه کریس لارسن ( اولین مدیرعامل این شرکت ) تأسیس کرد هفت انتقال از کیف پول tacostand خود پردازش کرده است.
در نیمی از این معاملات هر کدام 13 میلیون ریپل و در نیمی دیگر هرکدام 18 میلیون ریپل جا به جا شده است.
در صورتی که قیمت فعلی ریپل را 0.47 دلار در نظر بگیریم این مقدار جا به جا شده معادل 252,301,364 دلار است.
پیش از این گزارش دادیم که اخیراً مدیران شرکت Ripple Labs به مک کلب به پاس زحمات او  672,974,493 ریپل معادل 277.7 میلیون دلار اهدا کردند.کاربران دنیای ارز دیجیتال معتقدند که مک کلب همچنان سه میلیارد ریپل دیگر در اختیار دارد و ممکن است تا پایان سال میلادی همه آنها را به فروش برساند.
مک کلب پس از تأسیس شرکت Ripple با همکاری کریس لارسن در سال 2013 بخاطر اختلاف نظر با لارسن در همان سال این شرکت را ترک کرد.
او مستحق پاداش برای کمک به تأسیس این شرکت و ارائه خدمات به عنوان اولین مدیر ارشد فناوری این شرکت بود و مدیران فعلی شرکت Ripple Labs به پاس زحمات او مقدار عظیمی ریپل به او اهدا کردند.او به صورت منظم ریپل های خود را به فروش می‌رساند تا مانع از افت شدید قیمت با فروش کل ریپل های خود شود.علی‌رغم فروش های منظم با حجم بالا ولی این معاملات تأثیری بر قیمت ریپل ندارد.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  رکورد ثبت 166 میلیون دلار هزینه ماینینگ اتریوم در ماه گذشته

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا