اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذار اوبر و توئیتر در مورد نقش مهم Bitcoin صحبت می کنند.

salamcrypto

بیت کوین امسال با نوسان شدید بازارها روبرو شده است. در حالی که این نوسان نظر بسیاری از افراد را به این فضا معطوف کرده است ، اما برخی معتقدند که روندهای کلان اقتصادی و ژئوپلیتیکی اهمیت بیت کوین را بیش از هر زمان دیگری افزایش می دهد.

بیت کوین در محیط کلان کنونی بسیار مهم است!

نوال راویکانت ، سرمایه گذار شرکت هایی مانند Uber ، Twitter و Notion ، اخیراً در مصاحبه با تیم فریس این موضوع رابیان  کرده است. فریس سازنده پادکست های معروفی  است که در آن تجارت و خودسازی مطرح می شود.

راویکانت توضیح داد که امسال اتفاق مهمی در سیاست آمریکا رخ داد:

احتمالاً ترسناک ترین اتفاقی که از منظر مالی در سال 2020 رخ داده است و هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات ان را  فهمیده اند. در واقع ما فقط می توانیم پول و پول زیادی چاپ کنیم. وقتی ما یک دلار چاپ می کنیم ، 70 درصد هزینه اثر تورمی را اقشار مردم متحمل می شوند. بیت کوین در این وضعیت می تواند  به عنوان مانع برای کاهش  خطرات تورمی باشد.

راویکانت با در نظر گرفتن روندهای فعلی اقتصاد کلان و تأثیر بالقوه آنها در شبکه ای مانند بیت کوین ،می گوید که بیت کوین از روند صعودی دور است.

رائول پال ،رئیس سابق فروش صندوق های تامینی در Goldman Sachs  گفت که بیت کوین در این فضای کلانی که  با هر تورم مورد نیاز متوقف می شود ، بسیار ارزشمند است. طلا و بیت کوین دو دارایی مورد تقاضای مردم هستند.

بیشتر بخوانید:  گری اسکیل به دنبال گسترش صندوق های تراست خود

رائول پال در  28 آگوست 2020 در توییتی گفت:

فکر می کنم هر دو با گذشت زمان با تورم افزایش می یابند.

پال قبلا گفته بود که ممکن است BTC بهترین تجارت در حال حاضر در جهان باشد. وی افزود که تمام دارایی ها در این برهه از زمان روندی نزولی دارند. هستند.

چامات پالیهاپیتیا ، مدیرعامل Social Capital و یکی از اولین مدیران فیس بوک گفت،  افکر می کند  بیت کوین داشتن در این برهه از زمان بسیار مهم است. او می گوید اگر با  روندهای کلان به خوبی همسو شود ، این ارز دیجیتال  می تواند به 1،000،000 دلار برسد.

منبع:نیو بیتی سی


گزیده اخبار

 

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا