اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ورود سرمایه های جدید به افزایش قیمت اتریوم کمک می کنند.

salamcrypto

دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان اتریوم ، یک بار دیگر از 1400 دلار در اوایل امروز عبور کرد. در اوایل امروز ، اتریوم از مرز 1400 دلار گذشته است اما نتوانست شتاب خود را برای رسیدن به بالاترین حد خود حفظ کند. در زمان انتشار این خبر ، سرعت رشد اتریوم کمی کند شده است.

برای مدتی ، اتریوم درست مثل بیت کوین قبل از عبور از ATH قبلی خود یعنی 20،000 دلار در حال تحکیم بود. خوب ، از نظر تکنیکال ، نمودارها نشان می دهد که اتریوم برای یک ریزش مانند ریزش بیت کوین در زمان نزدیک آماده است. Santiment ارائه دهنده داده های زنجیره ای اظهار داشت که اخیراً تعداد زیادی سرمایه گذار جدید به اتریوم آمده است که اجازه می دهد روند صعودی ادامه یابد.

از طرف دیگر داده های CryptoQuant نشان می دهد که تعداد زیادی اتریوم در چند وقت اخیر از صرافی ها خارج شده است. تعداد کل اتریوم موجود در صرافی ها اخیراً به پایین ترین سطح تاریخی خود رسیده است. در 30 روز گذشته 3.75 میلیون اتریوم به ارزش 4.97 میلیارد دلار از صرافی ها خارج شده است. احتمالاً این کوین های اتریوم به انبارهای ذخیره سازی ، سردخانه یا DEX های اتریوم  2.0 رسیده اند.

بیشتر بخوانید:  شرایط جدید استخراج ارز های دیجیتال

نمودار قیمت اتریوم

گزارش دیگری از Glassnode نشان می دهد که ارزش کل نگهداری شده در قراردادهای سپرده اتریوم 2.0 به رقم عظیم 4.0 میلیارد دلار رسیده است.

اخطار برای اتریوم

Santiment ارائه دهنده داده های زنجیره ای اشاره می کند که هزینه gas اتریوم در حال افزایش است و به بالاترین سطح خود در 3 هفته گذشته یعنی 11.46 دلار رسیده است. این نشان دهنده یک دوره احتمالی تاخیر در استفاده تا زمان بازگشت هزینه به حالت عادی است.

افزایش هزینه gas اتریوم نه تنها از طریق سرمایه گذاران اتریوم که بیشتر خرید می کنند بلکه از طریق افزایش فعالیت DeFi در چند وقت اخیر است. قیمت اتریوم در حال حاضر 90٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است اما تحلیلگران فکر می کنند که در این مرحله ممکن است تازه شروع به کار کنیم زیرا راه اندازی CME Ether Futures در مدت زمان فقط یک هفته می تواند سیل سرمایه گذاری های سازمانی را به ارز رمزنگاری شده وارد کند.

منبع : coingape.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا