اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تاثیرگذارترین انسان های کریپتو در 2021

تاثیرگذارترین انسان های کریپتو در 2021

به گزارش زوم ارز، سال 2021 در واقع یک سال پرحادثه برای صنعت ارز های دیجیتال بود و نقاط عطف زیادی برای این بازار طی 12 ماه بدست آمد و شاهد هجوم سرمایه گذاران نهادی بودیم که برای محافظت شدن در برابر تورم بیت کوین خریداری کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در این میان برخی از افراد و شرکت ها نقش به سزایی را در این بازار بازی کردند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت و این لیست به ترتیب نیست چرا که نمی‌توان بطور قطعی نظر داد که چه کسی بیشترین تاثیر را در بازار داشته است.

سم بنکمن-فراید مدیرعامل و بنیانگذار صرافی دیجیتال FTX کمک های زیادی به صنعت رمزنگاری نمود و او یکی از کسانی بود که صنعت ارز های دیجیتال را دنیای ورزش ترکیب نمود.

کوین کده

دومین نفر مایکل سیلر مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی است که یکی از بازیگران کلیدی صنعت کریپتو در سال 2021 بود و اولین بار شرکت او در آگست 2020 شروع به خرید بیت کوین نمود و این روند حتی تا آخرین روز های سال گذشته نیز ادامه یافت.

پس از آن به سراغ ترونگ نگوین بنیانگذار بازی اکسی اینفینیتی می‌رویم و وی با ساخت و عرضه این بازی رشد شدیدی را برای گیمینگ بلاکچین کسب فراهم کرد و به دنیا ثابت نمود که بلاکچین گیمینگ نیز می‌تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  ارز دیجیتال BTR بر روی بایننس اسمارت چین راه اندازی شد

پس از آن به سراغ چنگ پنگ ژائو مدیرعامل صرافی بایننس می‌رویم و به هیچ عنوان نمی‌توان نقش وی در دنیای ارز های دیجیتال را انکار نمود و وی در جنبه های مختلفی بودجه مناسبی برای رشد این صنعت و اکوسیستم های مختلف آن را فراهم نموده است.

در نهایت باید یاد کنیم از ایلان ماسک که با توییت های طوفانی خود، رشد قیمت شدید دوج کوین را رقم زد و آن را به برترین میم کوین بازار تبدیل نمود.

بنظر شما همراهان زوم ارز، چه کسی تاثیرگذارترین انسان دنیای کریپتو بوده است؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا