اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

ریال ملی حول محور جزیره کیش راه اندازی خواهد شد!

ریال ملی حول محور جزیره کیش راه اندازی خواهد شد!

به گزارش زوم ارز و به نقل از ایرنا، سعید محمد در نشست شورای معاونان سازمان منطقه آزاد کیش، گفت:
به‌دنبال آن هستیم که جزیره کیش را با توجه به تجارت و قابلیت‌های موجود آن در این زمینه، به‌عنوان پایلوت کشور معرفی کنیم و هم اکنون مجوز ایجاد بانک آفشور و بورس بین‌الملل اخذ شده و تولید رمز ارز ملی نیز با محوریت این جزیره به‌زودی به اجرا در می‌آید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مشاور رئیس‌جمهور افزود:
تبدیل کیش به‌عنوان پایلوت شهر هوشمند کشور، تحقق خدمات پولی‌بانکی بین‌المللی، تبدیل این جزیره به عنوان الگوی فرهنگی ایران، توسعه توریسم گردشگری، علمی و تفریحی، شفافیت و ارتباط گیری بیشتر با مردم مهم‌ترین ماموریت های سازمان منطقه آزاد کیش در دولت سیزدهم است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفته است:
هم‌اکنون باید در راستای تحقق نسل سوم گام برداریم که تحقق آن برآورده‌شدن اهداف نسل‌های بعدی را به همراه خواهد داشت که با ایجاد بانک آفشور، بورس بین‌الملل و رمزارز ملی و خدمات بیمه قابل انجام است.

کوین کده

سعید محمد در پایان گفت:
ساماندهی ارزهای دیجیتال به‌عنوان دیگر رکن تحقق نسل سوم مناطق آزاد تجاری مورد توجه این دبیرخانه قرار گرفته که در بخش‌های غیرماینینگ از جمله صرافی و کیف پول دیجیتال، خدمات جانبی رمزارزها، کنترل‌ها و راه‌اندازی رمز‌ارز ملی در این جزیره است.

بیشتر بخوانید:  اجباری بودن دریافت ای‌نماد برای پرداخت یارها از 3 آذر

سعید محمد در زمینه کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری نیز خبر از برنامه های خود برای راه اندازی رمز ارز ملی داده بود و یکی از برنامه های اصلی وی همین موضوع بود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: IRNA


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا