اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین به قیمت14 هزار دلاری نزدیکتر می شود!

salamcrypto

افزایش حجم  معاملات و شکست بالای یک روند اصلی ، قیمت بیت کوین را در مسیر 14000 دلار قرار داده است.

با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته ، به نظر می رسد قیمت Bitcoin (BTC) با عملکرد قابل توجهی  روند صعودی را طی می کند . معامله گران  یک تخمین های عالی  را به این واقعیت نسبت می دهند که به نظر می رسد BTC برای حمایت و جلوگیری از سقوط غیرمنتظره قیمت ، 12 تا 12 هزار و 500 دلار  را بدست آورده است .

قیمت بیت کوین

از امروز شواهد نشان از صعودی بودن بازارهای آتی را می دهد و به نظر می رسد 450 میلیون دلار از بازارهای آتی از بین می رود.

در حال حاضر ، BTC بیش از 13.5 هزار دلار معامله می شود و نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این ارز  دیجیتال با پایین آمدن قیمت به محدوده محدودتری ، پایین و بالا می رود.

قیمت بیت کوین
حتی اگر قیمت بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه باشد ، مشاهده مقداری  بین 13،500 تا 12،900دلار  از آخر هفته و اوایل هفته آینده  دور از انتظار نخواهد بود. اگر قیمت بیت کوین بتواند بالاتر از خط روند بالغ بر 13،620 دلار افزایش یابد ، فشار مجدد برای قیمت جدید 2020 تا بالاتر از 13859 دلار امکان پذیر است.

در حال حاضر ، با افزایش حجم معاملات ، نشانگر واگرایی همگرایی میانگین متحرک نشان می دهد که MACD از خط سیگنال عبور کرده است (نارنجی) و هیستوگرام افزایش حرکت را نشان می دهد. RSI نیز بالاتر از خط میانی است و به 60 رسیده است ، اما طی چند روز گذشته ، BTC با مقاومت 13،660 دلار مواجه شده است.

بیشتر بخوانید:  کاهش قیمت بیت کوین

در صورتی که بیت کوین حرکت فعلی خود را از دست بدهد و  به زیر 13100 دلار برسد ، پشتیبانی 12،800 دلار  برای  آن وجود دارد. عدم نگهداری در این سطح  راه را  برای بازآزمایی حمایت بعدی با قیمت 12000 دلار و زیر این 11،500 دلار باز می کند.

قیمت بیت کوین
اقدام فعلی قیمت بیت کوین دلگرم کننده است و  این ارز دیجیتال به وضوح در یک روند صعودی قوی قرار دارد و فضای بیشتری برای رشد آن نیز وجود دارد. در مورد آلت کوین هایی که در طول این هفته کاملاً افت کرده اند نمی توان همین حرف را زد.

در حال حاضر اتریوم (ETH) 5.8٪ کاهش یافته است و برای جلب 400 دلار به عنوان پشتیبانی تلاش می کند. Chainlink (LINK)مقدار 6.74٪ و Binance Coinمقدار (BNB 6.10٪) ضرر کرده است. طبق CoinMarketCap ، نرخ کل بازار ارزهای ارزهای دیجیتال  در حال حاضر 396.6 میلیارد دلار و نرخ تسلط بیت کوین 63.5٪ است.

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا