اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قیمت بیت کوین حباب نیست !

کندل قیمتی بیت کوین برای اولین بار در طول تاریخ بالاتر از 20،000 دلار در روز چهارشنبه بسته شد ، درست همانطور که بانک فدرال تصمیم گرفت برنامه کاری خود را برای سالهای آینده حفظ کند و باز هم ، این دو رویداد وابستگی روزافزون ارز رمزنگاری شده به شرایط اقتصاد کلان را برای تصمیم گیری در مورد سوگیری در بازار تأیید کرد.

سلام کریپتو

تاثیرگذاری Fed بر روی بیت کوین

نرخ ارز BTC / USD پیش از نتیجه گیری جلسه فدرال رزرو تا 20000 دلار افزایش یافت و این نشان دهنده پیش بینی معامله گران مبنی بر تمدید برنامه خرید دارایی های بانک مرکزی در یک شرایط نرخ وام نزدیک به صفر است همچنین بعد از اینکه انتظاراتشان محقق شد، بعداً این رالی را به بیش از 22000 دلار می رسانند.

رئیس بانک فدرال ، جروم پاول ، مانع تقویت برنامه خرید اوراق قرضه خود شد اما راهنمایی هایی را برای سالم نگه داشتن آن برای بازه زمانی طولانی ارائه داد. وی خاطرنشان کرد که کمیته بازار آزاد فدرال خرید ماهانه 120 میلیارد دلار بدهی را تا رسیدن به حداکثر اشتغال و تورم پایدار بالای 2 درصد ادامه خواهد داد. آقای پاول همچنین گفت که دفتر وی اقدامات دیگری را انجام خواهد داد ، از جمله تغییر در ترکیب خرید اوراق بهادار در صورت لزوم به سررسیدهای با قدمت بیشتر. این امر همچنین باعث کاهش احتمال در جلسات ماهانه آینده می شود.

این حرکت تا حدودی نشان دهنده وخامت اقتصاد ایالات متحده است ، و همه نشانه های سرمایه گذاران را برای انتقال سرمایه خود به مناطق امن قابل درک ، به سود بیت کوین ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید:  السالوادوری ها نسبت به بیت کوین بدبین هستند

حتی یک حباب هم وجود ندارد

حرکت قدرتمند بیت کوین به بالاتر از 22000 دلار، افزایش بیشتر نهادینه شدن آن است.  آنها حدود 744 میلیون دلار BTC در ذخایر خود افشا کردند.

صرافی ایرانی کارت

این خبر واقعه دیگری که در آن یک شرکت بزرگ یا یک سرمایه گذار در برابر ترس از تورم خود در بیت کوین نشان داد. پیش از این ، مدیران صندوق های سرمایه گذاری ، پل تودور جونز و استنلی دراكنمیلر ، شركت بیمه ای بیمه عمر متقابل ماساچوست و شركت هایی مانند MicroStrategy و Square در ارز رمزنگاری شده معیار، سرمایه گذاری كردند.

نمودار سرمایه گذاری در بیت کوین

چشم انداز رو به جلو بانک فدرال به شرکت ها دلایل بیشتری برای اختصاص بخشی از نمونه کارها به بیت کوین می دهد ، اساساً به این دلیل که دارایی نوین وضعیت موجود امن را تحت کنترل طلا به چالش می کشد. مدیرعامل Guggenheim Partners در آخرین مصاحبه خود با بلومبرگ ، اسكات مینرد گفت كه اگر سرمایه گذاران نسبت به موقعیت های فلزات گرانبها مطالبات خود را شروع كنند ، قیمت بیت کوین می تواند 400000 دلار باشد.

منبع: بیت کوینیست


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا