اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهاندسته‌بندی نشده

کمپین #RelistXRP جان تازه ای گرفته است

صرافی دیجیتال لیتوانیایی CoinGate که در کشور لیتوانی مستقر است از تصمیم جدید خود خبر داد و بیانیه ای صادر کرد که در این بیانیه آمده است که آنها ریپل را مجدداً در صرافی خود لیست خواهند کرد تا کاربران توانایی خرید و فروش این ارز دیجیتال را داشته باشند.
در اعلامیه این شرکت که 9 آپریل منتشر شد آمده است که کاربران غیر آمریکایی این صرافی زین پس می‌توانند این ارز دیجیتال را خریداری کرده و از آن به عنوان وسیله ای برای پرداخت های خود استفاده کنند.
کوین گیت می‌گوید که دلیل پیشرفت ریپل در دعوی حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برهان آنها برای لیست کردن مجدد این ارز دیجیتال در این صرافی بوده است.
آنها به یکی از اظهار نظر های خارج از دادگاه قاضی این پرونده سارا نتبورن که توسط وکیل شرکت ریپل منتشر شده اشاره می‌کنند.
“این پرونده به نفع کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شروع شد ولی زمانی که یکی از قضات پی برد که XRP ابزاری مفید برای جامعه است و همین موضوع آن را از بیت کوین و اتر متمایز می‌کند جریان به نفع ریپل ورق خورد.”
کوین گیت می‌گوید که به محض پیروزی ریپل در این پرونده دروازه های خرید این ارز دیجیتال برای مشتریان آمریکایی خود را نیز باز خواهد کرد.
کوین گیت به غیر از پیروزی اولیه ریپل در دادگاه به جنبش  #RelistXRP اشاره می‌کند که پس از افزایش قیمت شدید این ارز دیجیتال شهرت بیشتری کسب کرده است.
جامعه کاربران ارز های دیجیتال پس از آنکه این توکن به بالاترین نرخ خود در سه سال گذشته رسیده است به طور خستگی ناپذیری خواستار لیست شدن مجدد این ارز دیجیتال در صرافی های آمریکایی هستند.
تاکنون به غیر از صرافی دو صرافی کوین گیت و لوکه که در سوییس مستقر است هیچ یک از صرافی ها به درخواست مردم پاسخ مثبت نداده اند اما این کار انگیزه کاربران را کم نکرده است.
به نظر شما در صورت لیست شدن مجدد این ارز دیجیتال در صرافی های آمریکایی و پیروزی آن در دادگاه قیمت این ارز دیجیتال به چه سطح قیمتی می‌رسد؟

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  شکایت هولدر های ریپل از اپل

منبع: U.Today


گزیده اخبار

صرافی ایرانی کارت

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا