اخبار ارز دیجیتال

ثروتمندان ارز های دیجیتال را رو به جلو هدایت می کنند

ریکاردو سالیناس پلیگو، رئیس مجمع Grupo Salinas، در حال هدایت کردن بیت کوین رو به جلو در شبکه های اجتماعی می‌باشد.
این میلیاردر که تخمین زده می‌شود دارایی خالصش بیش از 13 میلیارد دلار  است در آخر هفته بیوگرافی اکانت توئیتر خود را تغییر داد و #Bitcoin را در آن وارد کرد.
کاربران توئیتر و 840 هزار دنبال کننده ی سالیناس در توئیتر گزارش دادند که پس از این تغییر در روز شنبه قیمت این ارز برای اولین بار در 23 روز گذشته به 40 هزار دلار رسید.
سالیناس در دسامبر مصاحبه ای با Cointelegraph کرده بود، فاش کرد که وی اولین بار بیت کوین را در سال 2013 زمانی که قیمت آن 200 دلار بود خریداری کرد و سپس در سال 2017 که بازار بشدت صعودی بود و قیمت بیت کوین به 17000 رسیده بود، آنها را به فروش رساند. او دارایی ارز دیجیتال را ” بهترین راه برای سرمایه گذاری” توصیف کرده است.
در ماه نوامبر سالیناس گفت که 10 درصد از سرمایه خود را در بیت کوین و مابقی آنرا در استخراج فلزات گران‌بها سرمایه گذاری خواهد کرد. این میلیاردر 65 ساله قبل از افزایش قیمت بیت کوین در ماه دسامبر و ژانویه که بیت کوین به اوج قیمت خود رسیده بود و سرمایه گذاری سالیناس دو برابر شده بود گفت که حداقل به مدت 5 سال قصد فروش هیچ دارایی رمزنگاری شده ای را ندارد.
سالیناس تنها میلیاردری نیست که اخیراً از شبکه های اجتماعی برای بالا بردن قیمت ارز های دیجیتال استفاده می‌کند، امروز نیز مدیرعامل  شرکت SpaceX یعنی ایلان ماسک به فشار برای بالا بردن قیمت داج کوین ادامه می‌دهد. ماسک در هفته های اخیر دوج کوین را مورد هدف قرار داده زیرا این توکن اخیرا با افزایش قیمت رو به رو شده بود. قیمت دوج کوین طی 30 روز اخیر تقریباً 600% افزایش داشته است.
ماسک 6 فوریه توئیتی گذاشته بود که در آن گفته بود دوج کوین ارز دیجیتال آینده زمین است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  وضعیت قرمز کاردانو، فاصله 50 درصدی با اوج قیمت

کوین کده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا