اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پروژه RippleX در راه است

توسعه دهندگان پلتفرم Ripple اولین پروژه خود را به Github که یکی از تاسیس کنندگان XRP Ledger است ارائه داده اند.این پروژه دارای معماری چند ماژولی است که با کمک ابزار اتوماسیون مبتنی بر جاوا به نام Maven  ساخته شده است، یکی از ماژول های آن امکان تبدیل عبارات جست و جو شده ، آدرس ها و کلیدهای عمومی را به رمزگذاری Base58Check که در کیف پول های XRP استفاده می شود ، امکان پذیر می کند .

سلام کریپتو

سرویس دهنده ای که XRP Ledger را نیرو میبخشد rippled نامیده می شود که توسط تیم کد نویسان اختصاصی c++ مدیریت می شود و در ادامه امکان ارتباط بین XRPL و برنامه های جاوا ممکن خواهد بود.

شایان ذکر است که کد های بیت کوین به زبان C++ نوشته شده است، با این حال دانشمند محبوب دانمارکی Bjarne Stroustrup به آن افتخار زیادی نم یکند. همچنین در سال 2019 او ارز رمزنگاری شده را به دلیل استفاده بیش از حد از انرژی نقد کرد، از طرف دیگر Ripple تاکید دارد که XRP برای انرژی کارامد است.

اکوسیستم توسعه دهنده XRPL

به گزارش U.Today ، بنیاد XRP Ledger در اواخر سپتامبر راه اندازی شد، و  هدف از آن حمایت از رشد XRPL است.در اکتبر Ripple برند سرمایه گذاری و توسعه خود را بعد ازثبت علامت تجاری خود از Xpring به RippleX تغییر می دهد.

بیشتر بخوانید:  رسیدن بیت کوین به 40 هزار دلار محتمل تر از 20 هزار دلار است

منبع: یو تودی

صرافی ایرانی کارت

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا