اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

همکاری کلیدی سندباکس برای گسترش کی‌پاپ در متاورس

همکاری کلیدی سندباکس برای گسترش کی‌پاپ در متاورس

به گزارش زوم ارز، سندباکس آغاز همکاری با Cube Entertainment را در جهت گسترش خود در متاورس با ایجاد یک مجموعه ی فرهنگ کره در دنیای متاورس سندباکس تحت مالکیت Cube را اعلام کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شرکت مادر سندباکس موسوم به Animoca Brands در حال برنامه ریزی برای نه تنها ترویج کی‌پاپ، بلکه کل فرهنگ کره در راستای ادامه ی همکاری‌های متاورسی در اکوسیستم Animoca Brands به وسیله ی بخش جدید خود موسوم به AniCube می‌باشد.

هدف از این همکاری بهره‌وری از موفقیت جهانی گروه‌های کی‌پاپ است. این کمپانی کی‌پاپ را به عنوان نیروی هدایت کننده‌ی موفقیت احتمالی همکاری با Cube Entertainment قرار داده‌است. گروه‌های مذکر کی‌پاپ در سطح جهانی به طور گسترده‌ای شهرت پیدا کرده‌اند و تعداد طرفداران این سبک روند فزاینده‌ای دارد. این روند افزایش محبوبیت به طوری است که این گروه‌ها از نظر تعداد دنبال‌کننده نزدیک به ثبت رکوردهای جدید در کتاب گینس هستند!

کوین کده

سندباکس و Cube Entertainment کمپانی‌های متعددی را برای برقراری رویدادها در نظر خواهند گرفت تا فرهنگ کره را در متاورس با مشاغل مرتبط با کی‌پاپ و فرهنگ کره‌ای معرفی کنند. به عنوان اولین گام، مجموعه ی فرهنگی K-Culture در متاورس لند تحت مالکیت Cube Entertainment راه‌اندازی خواهد شد. کاربران از سراسر جهان در این فضای مجازی برپایه ی بلاکچین می‌توانند به آسانی با فرهنگ کره آشنا شوند و تعامل داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  بنیانگذار گری اسکیل در انتظار رسیدن بیت کوین به صد هزار دلار

سندباکس پشتیبانی فنی را برای طرح‌ریزی کلی و راه‌اندازی فراهم خواهد آورد، در حالی که Cube Entertainment محتوای مرتبط با K-Culture را توسط همکاری های متعدد با کمپانی‌های کره‌ای آماده خواهدکرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا