اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سهام صرافی کراکن در سال 2022 لیست خواهد شد

salamcrypto

مدیرعامل صرافی کراکن، جسی پاول در مصاحبه ای با CNBC در مورد لیست شدن سهام این صرافی صحبت کرد.
به گفته مدیرعامل صرافی کراکن که یکی از بزرگترین صرافی های دیحیتال در هان است برنامه هایی برای عرضه عمومی سهام خود در سال آینده دارد.
پاول پس از انتشار گزارش سه ماهه چهارم کراکن در مصاحبه ای با شبکه CNBC نسبت به رکورد شکنی این صرافی و افزایش حجم معاملات آن اشاره کرد.
جسی پاول افزود:
سه ماهه اول سال گذشته باعث شد درآمد ما خیلی کم شد و ضرر شدیدی کردیم که البته تا فوریه 2020 این ضرر به طور کامل جبران شد، باید بگویم بازار واقعاً مثل یک بمب منفجر شد.
جسی پاول در مورد لیست شدن سهام این صرافی در سال 2022 گفت:
ما در حال بررسی این موضوع هستیم که همانند کوین بیس که امسال لیست خواهد شد ما هم در سال 2022 به صورت عمومی لیست در بازار بورس نزدک لیست شویم.
کوین بیس قصد دارد تا در تاریخ 14 آپریل سهام خود را به صورت عمومی در بازار بورس نزدک لیست کند که این کار موجب رونق گرفتن بازار ارز های دیجیتال خواهد شد.
برخلاف لیست شدن سنتی، سهام این شرکت به صورت مستقیم لیست خواهد شد.
کوین بیس نیز مانند صرافی کراکن در سه ماهه اول سال 2021 رکورد خود را جا به جا کرد، کوین بیس در سه ماهه اول از نظر حجم معاملات رشدی 276 درصدی را تجربه کرد و حجم معاملات آن به 1.8 میلیارد دلار رسید.
گرچه بعید به نظر می‌رسد که سهام کراکن هم قیمت سهام کوین بیس باشد با این حال باز هم لیست شدن عمومی صرافی کراکن اتفاق بزرگی خواهد بود. صرافی کراکن به کوین تلگراف گفت که این اتفاق برای آنها بسیار بزرگ و حائز اهمیت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  افزایش 50% قیمت Dogecoin 😉

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا