اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تیم Tron برای راه اندازی wbtc و weth با BitGo همکاری می کنند …

بر اساس بیانیه مطبوعاتی مشترک U.Today  با (Wrapped Bitcoin (wBTC و (Wrapped Ethereum (wETH ، نسخه های مختلف دو ارز رمزنگاری شده بزرگ ، در بلاک چین Tron راه اندازی شده اند.این امر به دلیل پیشتاز بودن شرکت دارایی های دیجیتال BitGo امکان پذیر بود.

سلام کریپتو

افزایش ارز های دیجیتالی غیر اصل

قیمت wBTC با بیت کوین یکی است ، اما در عین سازگاری با استاندارد ERC20 ، از بلاکچین Ethereum استفاده می شود.

wBTC در ژانویه 2019 راه اندازی شد ، در ابتدا توجه بسیار کمی را جلب کرد. با این حال در سال گذشته ، رشد ناگهانی داشت، و با این کار بیت کوین را به بخش DeFi وارد کرد. طبق DeFi Pulse ، ارزش کل قفل شده در wBTC به 3.85 میلیارد دلار رسیده است.

نمودار قیمت wbtc

wETH مشابه wBTC ، از استاندار های ERC20 پیروی می کند . دارایی اصلی بلاک چین اتریوم ، قبل از معرفی استاندارد ذکر شده بالا ایجاد شد.BitGo به عنوان تنها نگهدارنده هر دو این دارایی ها عمل می کند ، که ناگزیر منجر به دلواپسی ها می شود.

صرافی ایرانی کارت

محور Tron در DeFi

مدیر عامل Tron جاستین سان ادعا می کند که راه اندازی این دو توکن “آغاز دوره جدیدی” برای پروژه او است.در حالی که Ethereum همچنان بر DeFi تسلط دارد ، Tron نیز با Just Swap ، JustLink و سایر برنامه ها پیشرفت چشمگیری در این بخش داشته است:

بیشتر بخوانید:  همشهری: تجارت زیرزمینی در کمین رمز ارزها

جاستین سان می گوید: با این مشارکت ، JustLink ، JustSwap و مجموعه در حال رشد TRON در زمینه خدمات DeFi ، همچنان به تولید یک اکوسیستم مناسب برای کاربران خود جهت دسترسی به ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود با مکانیزم های مالی نوآورانه و نقدینگی بالا ادامه خواهیم داد. ما آرزو داشتیم مزایای BTC / ETH را بدون هزینه های بالا در اختیار کاربران خود قرار دهیم و امروز این آرزو به یک واقعیت تبدیل شده است.

منبع : u.today


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا