اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ارزش بازار ارز دیجیتال برای اولین بار به 1 تریلیون دلار افزایش یافت .

  • سرمایه انباشته شده بازار دارایی های دیجیتال برای اولین بار در تاریخ ، از 1 تریلیون دلار فراتر رفت .
  • این رکورد در حالی بدست آمد که بیت کوین پس از افزایش 12 درصدی در روز پنجشنبه ، بالاترین رکورد همیشگی خود را در بالای 40،000 دلار ثبت کرد.
  • تسلط بیت کوین بر بازار هنوز 69 درصد است.
  • خالق بیت کوین می تواند در میان 40 فرد ثروتمند برتر باشد ، اگر …

در روز پنجشنبه ، 7 ژانویه 2021 ، سرمایه بازارهای ارز دیجیتال برای اولین بار در 12 سال سابقه خود ، از 1 تریلیون دلار فراتر رفت. این رکورد در حالی به دست آمد که روز پنجشنبه بیت کوین 12 درصد رشد داشت و به بالاترین رکورد همیشگی (40394 دلار) رسید.

سلام کریپتو

طبق فهرستی که توسط CoinMarketCap ارائه شده است ، کل سرمایه بازار ارز های دیجیتال طی 24 ساعت گذشته تقریباً 8 درصد افزایش یافته است. ارزش این بازار در زمان نوشتن این خبر 1.059 تریلیون دلار است.طی 12 ماه گذشته ، در اثر افزایش علاقه سرمایه گذاران موسساتی و wall streets ، قیمت بیت کوین تقریباً 400 درصد افزایش یافته است. بیت کوین به روند افزایشی خود ادامه می دهد و در 30 روز گذشته قیمت خود را دو برابر کرده است. بیت کوین هم اکنون 69.1 درصد از ارزش بازار دیجیتال را تصرف کرده است .اگرچه بیت کوین تیتر خبرها را به سرقت برده است اما این تنها ارز دیجیتال از جهت رشد صعودی نیست.

رقیب نزدیک آن یعنی اتریوم ، در 7 روز گذشته با +70 درصد سود در مقایسه با 36 درصد سود بیت کوین ، بهتر از آن عمل کرده است. این باعث می شود اتریوم برای اولین بار در 3 سال گذشته بیش از 1200 دلار معامله میشود.XRP که هنوز در لیست 10 ارز برتر قرار دارد. در 7 روز گذشته ،قیمت آن بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید:  ماینر ها و هولدر های بیت کوین علاقه ای به فروش ندارند

ساتوشی اکنون می تواند یک میلیاردر شود اگر … !

white paper بیت کوین و شبکه مادر آن توسط خالق آن (Satoshi Nakamoto) در 31 اکتبر 2008 اعلام شد. این پروژه در سال 2009 راه اندازی شد.در چند سال اول ایجاد آن ، اعتقاد بر این بود که Satoshi حدود 1 میلیون بیت کوین استخراج کرده است و پس از آن هیچ رقابتی در استخراج آن وجود ندارد.

اگر خالق بیت کوین هنوز کلیدهای خصوصی کنترل این کوین ها را نگه داشته باشد، ارزش خالص او نزدیک به 40 میلیارد دلار خواهد بود – او را در میان 40 ثروتمندترین افراد جهان قرار می دهد. هویت واقعی ساتوشی هرگز در ملا عام آشکار نشده است و وی از سال 2014 ارتباط برقرار نکرده است.

صرافی ایرانی کارت

بیت کوین برای آینده…

در حالی که آخرین قیمت بیت کوین تماشایی است ، تحلیلگران بر این باورند که قیمت بیت کوین می تواند در بلند مدت جهش تماشایی تری داشته باشد.

به نظر می رسد این اتفاق پس از موفقیت آن با سرمایه گذاران موسساتی باشد. این اعتقاد وجود دارد که حتی پس از یک اصلاح قابل توجه ، بیت کوین همچنان به عنوان یک مانعی در برابر تورم عمل کند. از این رو منتظر موفقیت های غیر قابل انکار آن در آینده نزدیک هستیم.

منبع : dailycoin.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا