اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سه اتفاقی که ممکن است برای بازار رخ دهد

به گزارش زوم ارز، کی یانگ جو مدیرعامل کریپتو کوانت در توییت اخیر دیدگاه خود در  مورد افزایش جریان خالص در صرافی های دیجیتال بیان کرد و به گفته یانگ جو ممکن است بازار با سه سناریوی متفاوت رو به رو شود که پیامد های متفاوتی را برای هر دو بازار بیت کوین و آلت کوین به دنبال خواهد داشت.

سلام کریپتو

اولین سناریو که به دنبال افزایش جریان ورودی به صرافی ها خواهد شد در نهایت منجر به افزایش فشار فروش می‌شود و افزایش فشار فروش شاید منجر به کاهش قیمت خواهد شد.

فشار فروش، علاوه بر عدم قدرت خرید، باعث افزایش قابل توجه نوسانات خواهد شد و این موضوعی است که گاو ها هیچ علاقه ای به آن ندارند.

ورود وجوه هنگفت به صرافی ها لزوماً به این معنا نیست که همه بیت کوین ها بلافاصله فروخته خواهد شد و به گفت مدیرعامل کریپتو کوانت، بیت کوین اغلب به عنوان وثیقه استفاده می‌شود و افزایش جریان خالص ممکن است نشان دهده افزایش بودجه بازار های مشتقات باشد.

هر  دو قرارداد فیوچرز و آپشن فاقد حجمی هستند که ما در آپریل شاهد آن بودیم و تأمین مالی گسترده بازار مشتقات به ما نشانه هایی در مورد ماهیت بازار کنونی ارائه می‌دهد و یک بازار با نفوذ بالا منجر به افزایش نوسان می‌شود چرا که معامله گران خصوصی قادر به معامله با صندوق های بزرگی هستند که متعلق به آنها نیست.

صرافی ایرانی کارت

مثبت ترین نتیجه افزایش جریان خالص ورودی به صرافی ها، فروش بیت کوین به نفع آلت کوین ها است و در حالی که کسب سود به این معناست که سرمایه گذاران بیت کوین خود را به فروش رسانده و اما آلت سیزن بدان معناست که تریدر ها وجوه خود را برای خرید آلت کوین های مختلف مانند کاردانو هزینه می‌کنند.

بیشتر بخوانید:  آیا بیت کوین می تواند از یک ریزش دیگر جلوگیری کند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا