اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت شدید ارز ALGO

به گزارش زوم ارز، در حالی که بیشتر بازار ارز های دیجیتال از اصلاحات شدیدی رنج می‌برند، یکی از آلت کوین ها طی این هفته 86 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

سلام کریپتو

رمز ارز ALGO یک بلاک برای برنامه های مالی غیرمتمرکز است و تا پیش از این هفته در سطح قیمت 1.51 دلار قرار داشت و پس از آن هم مقداری اصلاح قیمت را تجربه کرد و به سطح قیمت 1.20 دلار در روز سه شنبه نیز به 1.20 دلار رسید و پس از آن دچار افزایش قیمت شد.

با این حال، از زمان رسیدن به آن نقطه قیمتی، این رمز ارز دچار افزایش قیمت صد درصدی شد و به رتبه هفدهم برترین ارز های بازار رسید و اوج قیمت خود را در سطح قیمت 2.41 دلار ثبت کرد و پس از آن دچار مقداری اصلاح قیمت شد و هم اکنون در سطح قیمت 2.13 دلار قرار دارد و در حال تثبیت قیمت خود است.

هنوز کاتالیزگر دقیقی که منجر به افزایش قیمت رمز ارز ALGO شده است مشخص نیست اما این پروژه رمزنگاری اعلام کرد که نسخه بعدی پلتفرم مدیریت دارایی خود را پنجشنبه منتشر خواهد کرد و اگرچه بیشتر افزایش قیمت آن قبل از این خبر بود.

بیشتر بخوانید:  خبرجدید: باگ بزرگ شبکه اتریوم

یکی از عوامل احتمالی که می‌تواند منجر به افزایش قیمت این رمز ارز شده باشد، اظهارات بنیانگذار مدیرعامل شرکت اسکای بریج کپیتال است که گفت رمز ارز الگورند احتمال رشد بالایی دارد.

صرافی ایرانی کارت

بنظر شما همراهان زوم ارز دلیل اصلی افزایش قیمت این رمز چه چیزی بوده و این رمز ارز تا پایان سال 2021 میلادی در چه سطح قیمتی قرار گرفت؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Dailyhodl


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا