صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تلاش یک نهنگ برای رخ دادن جهش قیمتی در شیبا اینو

تلاش یک نهنگ برای رخ دادن جهش قیمتی در شیبا اینو

به گزارش زوم ارز و در جریان کاهش قیمت های بازار، معامله گران کوتاه مدت، موقعیت های خود را کاهش داده و از اکثر بازار ها خارج شده‌اند و آلت کوین های کوچکتر از جمله شیبا اینو و دوج کوین ضرر بیشتری را در مقایسه با بیت کوین تجربه کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در طی اصلاحات بازار جهانی، شیبا اینو 16 درصد از ارزش خود را از دست داد اما پس از مدت کوتاهی توانست مقداری خود را بهبود ببخشد.

در روز جمعه یعنی روز عید شکرگذاری، شیبا اینو تقریبا با 30 درصد افزایش قیمت طی یک شبانه روز مواجه شد و سپس طی مدت کوتاهی آن را از دست داد و این توکن از 26 نوامبر این رمز ارز در وضعیت خیلی نامناسبی قرار ندارد.

در حالی که برخی نهنگ ها مقدار قابل توجهی شیبا اینو خریداری می‌کنند، بنظر نمی‌رسد بازار هیچگونه واکنشی نشان داد چرا که نوسانات رمز ارز شیبا اینو کم شده چرا که فشار خرید و فروش بر اساس شاخص حجم کاهش می‌یابد.

قبل از سقوط بیش از 10 درصدی ارزش کل بازار ارز های دیجیتال طی یک روز، 1000 کیف پول بزرگ اتریوم بیش از 8 درصد از دارایی های شیبا اینو خود را کاهش دادند و به دریافت استیبل کوین تتر متمایل شدند.

بیشتر بخوانید:  صحبت های ایلان ماسک و مایکل بری

این نهنگ دقیقا در روزی که بازار ارز های دیجیتال با کاهش شدید بخاطر شیوع واریانت جدید کرونا مواجه شد، 35 میلیارد واحد از این رمز ارز را خریداری کرده و بنظر قادر به این بود که قیمت شیبا اینو را با افزایش 30 درصدی طی یک روز رقم بزند که البته آن هم پایدار نبود.

آیا شما همراهان زوم ارز تجربه پامپ کردن ارز دیجیتالی را داشته‌اید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا