اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تیم درپر هنوز به افزایش قیمت بیت کوین اعتقاد دارد

salamcrypto

تیم درپر میلیاردر مشهور که سهام شرکت های بسیار بزرگی مثل تسلا، اسکایپ، هاتمیل، صرافی کوین بیس و … را در اختیار دارد هنوز هم نسبت به پیش بینی خود که بیت کوین تا پایان سال 2022 یا اوایل سال 2023 به 250 هزار دلار خواهد رسید باور دارد.

وی در مصاحبه ای که اخیراً داشت مجدداً نظر خود در مورد صعودی بودن بیت کوین در آینده نزدیک را تأیید کرد و گفت که با از سرگیری مجدد روند رشد از سوی بیت کوین، محبوبیت این رمز ارز نیز افزایش خواهد یافت.

تیم درپر به ویژه اظهار داشت که بیت کوین در مورد آزادی و اعتماد است و اثر خاص آن به تازگی در آرژانتین و نیجریه حس شده و در آن مکان ها پس از ممنوع شدن فعالیت بیت کوین، اعتماد مردم به دولت خود کم شده است.

شایان ذکر است که بدانید نیجریه که یکی از کشور های پیشرو قاره آفریقا نیز می‌باشد و روند رو به توسعه ای را در پیش گرفته است و ممنوع شدن فعالیت ارز های دیجیتال در این کشور بسیار عجیب بود.

آرژانتین نیز از مصرف غیرقانونی برق از سوی ماینر های بیت کوین آزار می‌دید و به همین خاطر فعالیت ارز های دیجیتال در این کشور ممنوع شد.

صرافی ایرانی کارت

تیم درپر در مورد روندی که ایالات متحده در پیش گرفته نیز گفت که اگر دولت آقای بایدن به چاپ بی رویه پول ادامه دهد، بیت کوین همچنان به عنوان سپری در برابر تورم شناخته می‌شود و مردم بیشتری جذب آن می‌شوند.

بیشتر بخوانید:  پاسکال بلانک: دولت ها بیت کوین را متوقف می کنند

دولت ایالات متحده از زمان آغاز همه گیری کرونا شروع به چاپ بدون پشتوانه پول کرده و مبالغی را بین مردم خود پخش می‌کند و کارشناسان بر این باورند که به همین دلیل اقتصاد آمریکا رو به زوال است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا