زوم ارز پدیامعرفی کتاب و فیلم و بازی درباره ارز های دیجیتال

کتاب درمورد بیت کوین و ارزدیجیتال | معرفی 7 کتاب با موضوع بلاکچین و ارزدیجیتال

salamcrypto

کتاب درمورد بیت کوین و ارزدیجیتال ،در این مقاله قصد داریم چند کتاب مربوط به ارزهای دیجیتال معرفی کنیم، امیدواریم با مطالعه این کتاب ها به دنیای این ارزهای دیجیتال وارد شوید و اطلاعات خود را راجب آن ها افزایش دهید.

از زمانی که ارزهای دیجیتال به دنیای ما وارد شدند که اولین آن ها نیز بیت کوین بود که در سال 2008 پدید آمد، هر روز بر تعداد ارزهای دیجیتال افزوده می شود و شاید در همین زمانی که من درحال نوشتن این مقاله می باشم ارز دیجیتال دیگری در حال ظهور است. به همین دلیل دنیای ارزهای دیجیتال به سرعت در حال تغییر است و باید کسانی که سمت این حوزه می آیند هر روز اطلاعات خود را آپدیت کنند، به همین دلیل مطالعه کتاب های مرتبط به ارزهای دیجیتال می توانند گزینه ی خوبی باشد.

در این قسمت قصد داریم 7 کتاب درمورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال معرفی کنیم که با مطالعه آنها می توانید به جواب سوال های خود راجب ارزهای دیجیتال برسید.

 

  1. The Internet Of Money

صرافی ایرانی کارت

این کتاب توسط Andreas Antonopoulos نوشته شده است. این کتاب شامل بخشهایی از سخنرانی های آنتونیوپولوس است. این کتاب راجع به ارزهایی دیجیتال و اهمیت ورود ما به دنیای ارزهای دیجیتال می باشد. همچنین این کتاب را برای کسانی که به دنبال نظریه هایی در مورد ارزهای دیجیتال می باشند توصیه میکنیم.


  1. American Kingpin

کتاب درمورد بیت کوین و ارزدیجیتال ،American Kingpin
کتاب American Kingpin با موضوع ارزهای دیجیتال

این کتاب توسط نیک بیلتون (Nick Bilton) نوشته شده است.  نیک بیلتون در این کتاب راجع به راس اولبریکت (Ross William Ulbricht) خالق جاده ابریشم (Silk Road) نوشته است. راس اولبریکت بنیان گذار و مدیر Silk Road (یک پلتفرم 1.2 میلیارد برای برای خرید و فروش مواد مخدر، اسلحه و هرچیز غیر قانونی) در دارک نت (dark net) بود. کتاب سردسته آمریکایی جزوه 100 کتاب برتر آمازون ، بهترین کتاب اپل و پرفروش ترین کتاب سردبیر در نیویورک تایمز، در سال 2017 تبدیل شود. همچنین این کتاب راجه به این که ارزهای دیجیتال مخصوصاً بیت کوین چه نقشی در بازارهای غیرقانونی دارند توضیحات مهمی می دهد.


  1. The Age Of Cryptocurrency

The Age Of Cryptocurrency
کتاب The Age Of Cryptocurrency درمورد بیت کوین و ارز دیجیتال

این کتاب توسط دو خبرنگار مجله وال استریت با نام های پاول ویگنا (Paul Vigna) و مایکل جی.کیسی (michael j kissy) نوشته شده است. در این کتاب می خوانیم که با حرکت جهان به سوی ارزهای دیجیتال، چه اتفاقاتی برای پول های نقد، بانک ها، کارت های اعتباری، دسته چک، طلا و تمام سیستم پولی و ارزی می افتد و زندگی با ارزهای دیجیتال با زندگی بدون ارزهای دیجیتال چه تفاوت هایی دارد.


  1. Blockchain Revolution

کتاب درمورد بیت کوین و ارزدیجیتال Blockchain Revolution
Blockchain Revolution کتاب درمورد بلاکچین

کتاب انقلاب بلاکچین توسط دان تپسکات (Don Tapscott) و پسرش الکس تپسکات (Alex Tapscott) نوشته شده است. فعالیت های ارزهای دیجیتال در بستر بلاکچین صورت می گیرند. و به نوعی بلاکچین دفتر کل (Ledger) دیجیتال است. از آنجایی که دان تپسکات و الکس در زمینه ی فناوری بلاکچین تخصص بالایی داشتند، این کتاب را درسال 2016 منتشر کردنند. این کتاب به بررسی تاثییرات بلاکچین بر روی سیستم های جهانی (سیستم های بانکی، تمام سیستم پولی و ارزی و به کلی همه ی سیستم های دیجیتال) پرداخته است. همچنین مجله فوربز (Forbes) از دان تپسکات به عنوان دومین متنفکر و با نفوذ در حوزه کسب کار در سال 2017 یاد کرده است.

بیشتر بخوانید:  الگوریتم scrypt چیست ؟ | آشنایی با الگوریتم های رمزنگاری

  1. CryptoAssets: The Innovative Investor’s Guide to Bitcoin and Beyound

CryptoAssets: The Innovative Investor’s Guide to Bitcoin and Beyound
CryptoAssets: The Innovative Investor’s Guide to Bitcoin and Beyound کتاب با موضوع ارزهای دیجیتال

این کتاب توسط کریس بورنس (Chris Burniske) که یکی از شرکای شرکت سرمایه گذاری بر ارزهای دیجیتال تحت عنوان سرمایه داران (Placeholder Capital) و جک تاتار (Jack Tatat) که یک نویسنده و فعال در حوزه امور مالی شخصی می باشد نوشته شده است. با مطالعه این کتاب می آموزید که چطور و در چه زمان هایی می توانید روی ارز بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری کنید.


  1. Digital Gold

کتاب در مورد ارزهای دیجیتالDigital Gold
کتاب Digital Gold درمورد ارزهای دیجیتال

این کتاب توسط ناتانیل پوپر (Nathaniel Popper) که یک خبر نگار در بخش تکنولوژی و مالی در نیویورک تایمز می باشد نوشته شده است. پوپر در این کتاب در باره ی کسانی که در ارز بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند از جمله برادران وینکلواس که با عبور بیت کوین از مرز 10 هزار دلار در ماه نوامبر به سود بسیار بالایی رسیدند و به نام میلیاردرهای بیت کوین معروف شدند، نوشته است، همچنین پوپر در این کتاب در باره ی سازنده مرموز بیت کوین، به نام ساتوشی ناکاموتو هم نوشته است.


  1. An Altcoin’s Trader’s Handbook

کتاب درمورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال An Altcoin’s Trader’s Handbook
کتاب An Altcoin’s Trader’s Handbook در مورد ارزهای دیجیتال

این کتاب توسط نیک پاتل (Nik Patel) که یک تریدر حرفه ای در بازار کریپتوکارنسی ها می باشد، نوشته شده است. پاتل در این کتاب تجربه 5 ساله خود را به عنوان تریدر در این کتاب آورده است و همچنین استراتژدی های لازم برای سود آوری از altcoin را نیز بیان کرده است. پاتل در قسمت اول این کتاب به زندگی شخصی خود، در قسمت دوم هم از تجربه های عملی خود از جمله آنالیز نمودارها و تجزیه و تحلیل اساسی و فنی  بازار کریپتوکارنسی می پردازد. اگرچه این کتاب ربطی به بلاکچین ندارد ولی به شما یک دید خیلی خوبی نسبت به ترید کردن می دهد. و می توانید با خواندن این کتاب و تمرین کردن با سرمایه ی کم وارد این بازار شوید.

ممنون که تا پایان مقاله” کتاب درمورد بیت کوین و ارزدیجیتال “با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید

حسین شاه محمدی

دانشجوی کامپیوتر | بازی ساز | برنامه نویس | علاقه مند به حوزه ای تی و ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا