اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دریافت علائم برتر کاربر اتریوم 2.0 ConsenSys پس از حسابرسی Quantstamp!

salamcrypto

Quantstamp کاربر  اتریوم 2.0 Consensys یعنی  Teku را ممیزی کرده است و می گوید این شرکت آماده تحویل است.

این شرکت می گوید که کد کد Teku از “بالاترین کیفیت” برخوردار است.  اتریوم 2.0 از ماه نوامبر شروع به کار می کند ، اگرچه در آن زمان فقط الگوریتم اثبات سهام را ارائه می دهد.

Quantstamp حسابرسی خود را در موردTeku ، کاربر اتریوم 2.0 که توسط شرکت بلاک چین ConsenSys توسعه یافته است ، به پایان رسانده است.

Quantstamp حسابرسی ETH 2.0 را کامل می کند. آنها  گزارش می دهند که ConsenSys و چندین تیم کابری  دیگر “ساعتهای بی شماری” را برای همکاری با  این موسسه حسابرسی سپری کرده اند تا نرم افزار آنها به درستی و ایمن کار کند.

این شرکت امنیتی بلاک چین می افزاید که تیم Teku یConsensys “مشارکت بسیاری” داشتند و مسائل مربوط به Quantstamp را در تمام مراحل ممیزی در اختیار قرار دادند.

در طول ممیزی ، Quantstamp قوانین اجماع ، پاداش ها و مجازات ها را بررسی کرده است. همچنین مسائل مربوط به حملات DOS ، همگام سازی و از دست رفتن منطق اعتبار سنجی را تست کرده است.

این شرکت اکنون می گوید که کد کد ConsenSys از “بالاترین کیفیت” برخوردار است.

Quantstamp قبلاً  کاربر اتریوم 2.0 ی  Prysmatic Labs  را در ماه ژوئیه حسابرسی کرد.

سایر تیم های کاربر ETH 2.0 حسابرسان دیگری را انتخاب کرده اند. بعضی آزمایشگاه های Lighthouse Trail of Bits را انتخاب کرده اند. Chainsafe با انتخاب حداقل امنیت ، امنیت کلی شبکه را اضافه کرده است.

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل بایننس: آینده صرافی های دیجیتال غیرمتمرکز خواهد بود

Eth 2.0 بزودی راه اندازی می شود.

اتریوم 2.0 از ماه نوامبر شروع به کار می کند. با این حال ، طبق یاد داشت  Quantstamp ،انتقال کامل به الگوریتم  اثبات سهام چندین سال طول خواهد کشید.

ماه آینده  آغاز به کار  قرارداد سپرده گذاری اتریوم و “beacon chain” است که به کاربران امکان می دهد توکن های  خود را در شبکه به اشتراک بگذارند.

اگرچه اتریوم 2.0 تا مراحل بعدی (فاز 2) از پس معاملات عمومی برنمی آید ، اما ایمنی وجوه سهام بسیار مهم است. در نهایت ، کل محدوده بازار اتریوم – به ارزش 44 میلیارد دلار در حال حاضر باید به شبکه جدید منتقل شود. و در این مدت ، حفظ امنیت وجوه انباشته ضروری است.

به همین ترتیب ، نقش Quantstamp در حسابرسی مشتریان اتریوم 2.0 برای امنیت شبکه بسیار مهم است.

منبع: کریپتو بریفینگ


گزیده اخبار

 

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا