صرافی ارز دیجیتال

آموزش کار با صرافی سلام کریپتو

  اگر تجربه انجام معاملات در بستر ارزهای دیجیتال را داشته باشید، می دانید که برای خرید و فروش رمز ارزها باید از صرافی ها استفاده نمایید. امروزه صرافی های بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که می توانند خدماتی را در بستر رمزارزها به شما ارائه دهند. در واقع کاربران برای اینکه بتوانند در بستر رمزارزها به سرمایه گذاری بپردازند، قادر خواهند بود تا از صرافی های داخلی و یا آنلاین خارجی استفاده نمایند.

  در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از صرافی های داخلی با نام سلام کریپتو بپردازیم. با استفاده از این مقاله شما می توانید به طور کامل با نحوه ثبت نام، احراز هویت و خرید و فروش در این صرافی آشنا شوید. بهتر است تا در ابتدا به معرفی این صرافی داخلی بپردازیم تا بتوانید با اطلاعاتی کامل در این صرافی معاملات خود را انجام دهید.

  معرفی صرافی سلام کریپتو

  معرفی صرافی سلام کریپتو
  معرفی صرافی سلام کریپتو

  یکی از مواردی که شما باید قبل از انتخاب صرافی در نظر بگیرید، میزان معتبر بودن آن صرافی می باشد. صرافی سلام کریپتو بستری را برای خرید و فروش رمز ارزها از سال 1396 ارائه داده است. همچنین این صرافی بستری را با ویژگی های متفاوت نسبت به سایر رقبا ارائه می دهد که این موضوع توانسته است آن را به یک صرافی متفاوت تبدیل کند. شما می توانید با استفاده از یک ربات تلگرام در این صرافی احراز هویت و خرید و فروش کنید. آخرین اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال و مطالب آموزشی در این ربات ارائه می شود. استفاده از بات تلگرام باعث شده است که این صرافی از امنیت بالایی برخوردار باشد و حساب افراد مورد حمله هکرها قرار نگیرد.

  صرافی سلام کریپتو از یک تیم  برای پشتیبانی برخوردار است به طوری که این تیم به صورت 24 ساعته خدماتی را به کاربران ارائه می دهند و پاسخگوی کاربران هستند. در حال حاضر این صرافی از بیش از 100 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این مقاله به طور کامل با نحوه ثبت نام، احراز هویت و خرید و فروش با استفاده از بات تلگرام این صرافی به طور کامل آشنا شوید.


  آموزش ویدیویی ثبت نام و کار با صرافی سلام کریپتو

  آموزش شروع کار در صرافی سلام کریپتو

  در ابتدا برای استفاده از این صرافی نیاز است تا به نکاتی که در این قسمت گفته می شود، توجه نمایید. قبل از اینکه به آموزش نحوه کار در این صرافی بپردازیم باید نکته ای را در این قسمت ذکر کنیم. قبل از خرید و فروش در بات صرافی سلام کریپتو شما نیازمند آن هستید تا یک حساب تلگرام داشته باشید. در صورت داشتن حساب تلگرام نرم افزار تغییر IP خود را روشن نموده و پس از آن از طریق مرورگر خود وارد سایت سلام کریپتو به آدرس www.salamcrypto.net شوید. پس از وارد شدن به سایت مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

  1.پس از اینکه وارد صفحه اصلی صرافی سلام کریپتو شدید، شماره همراه خود را در قسمتی که در عکس زیر به شما نشان دادیم، وارد کنید. سپس بر روی گزینه ” شروع معامله ” کلیک کنید.

  آموزش شروع کار در صرافی سلام کریپتو
  آموزش شروع کار در صرافی سلام کریپتو

  2.در این قسمت بر روی گزینه ” SEND MESSAGE ” همانطور که در شکل نشان دادیم، کلیک کنید و پس از انتخاب این گزینه از طرف بات سلام کریپتو پیامی را دریافت خواهید کرد.

  آموزش شروع کار در صرافی سلام کریپتو-2
  آموزش شروع کار در صرافی سلام کریپتو-2

  3.پس از اینکه پیام را دریافت نمودید، گزینه ” start ” را از پایین صفحه انتخاب نمایید. در این قسمت شما پیامی را دریافت خواهید کرد که امکانات این ربات از جمله خرید و فروش ارزهای دیجیتال، تحلیل و پیش بینی قیمت توسط هوش مصنوعی، گذاشتن سفارش در قیمت خاص، فروشگاه کیف پول سخت افزاری و نرم افزاری و … را به شما معرفی می نماید.

  آموزش شروع کار در صرافی سلام کریپتو-3
  آموزش شروع کار در صرافی سلام کریپتو-3

  4.پس از انتخاب start شما قوانینی را مشاهده می نمایید که شامل موارد زیر می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که این قوانین را با دقت مطالعه نمایید. سپس این قوانین را تایید کنید.

  ⚖️ قوانین بات معاملات سلام کریپتو

  🌸 کاربر گرامی از اینکه بات سلام‌کریپتو را برای انجام معاملات خود انتخاب نموده‌اید سپاسگزاریم. شما با استفاده از بات معاملات سلام‌کریپتو می‌توانید به صورت نیمه اتومات معاملات خود را به راحتی در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام دهید. لطفا قبل از انجام معاملات قوانین بات را با دقت مطالعه نمایید. در ادامه قوانین مربوط به هر بخش و تعاریف کلمات کلیدی به تفصیل آمده است.

  📚 قوانین کلی

  ✅ کاربر می‌بایست قوانین هر بخش را به دقت مطالعه نموده و در صورت موافقت با قوانین به انجام معاملات بپردازد. برای اطلاع از قوانین هر بخش می‌توانید به قسمت مربوط به آن مراجعه نمایید.

  ✅ کاربر می‌تواند برای استعلام نرخ هر یک ارزهای موجود در بات، از طریق دکمه های «خرید از ما» و «فروش به ما» در منوی اصلی اقدام نماید.

  ✅ کاربر می‌بایست قبل از انجام معامله اعم از خرید یا فروش موجودی کیف ‌پول خود را به میزان مورد نظر شارژ نماید.

  ✅ درصورتی که موجودی کاربر کمتر از مقدار درخواستی او برای معامله باشد، معامله وی انجام نخواهد شد.

  ✅ در صورت بروز مشکل در روند انجام معاملات، کاربر می‌تواند با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و تیم پشتیبانی در اولین فرصت اقدام به رفع مشکل می‌نماید.

  ✅ سلام‌کریپتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال خطای کاربر ندارد. بنابراین کاربر می‌بایست هنگام وارد کردن اطلاعات اعم از مبلغ، شماره حساب، آدرس والت و اطلاعات فردی توجه لازم را مبذول و صحت اطلاعات را تایید نماید. در صورت ایجاد هرگونه مشکل تمامی مسئولیت‌‌ها بر عهده وی خواهد بود.

  ✅ مدت زمان اعتبار نرخ صرفا ۶۰ ثانیه (۱ دقیقه) می‌باشد. در صورتی که کاربر در مدت زمان تعیین شده اقدام به تایید نهایی معامله نکند، انجام معامله با خطا مواجه خواهد شد. بنابراین کاربر می‌بایست برای استعلام نرخ مجدد اقدام نماید.

  ✅ در صورتی که کاربری به طور مداوم به انجام معاملات در بات بپردازد، یک گروه تلگرامی مختص کاربر، جهت سهولت در انجام معاملات تشکیل خواهد شد. لازم به ذکر است، اعضای گروه تیم سلام‌کریپتو و کاربر می‌باشد.

  ✅ لازم است کاربر صرفاً در صورت اطمینان از معامله، تأیید نهایی را انجام دهد.  پس از تأیید نهایی سفارش، امکان کنسل کردن به هیچ عنوان برای کاربر وجود ندارد.

   

  ⚠ سلب مسئولیت:

  🔹تمام تحلیل‌ها و سیگنال‌های ارائه شده توسط کانال، ربات و کارشناسان سلام کریپتو، صرفاً جنبه پیشنهادی دارد و مسئولیت مدیریت سرمایه و سود و زیان کاربر با خود شخص کاربر خواهد بود.

  🔹سیگنال‌ها و تحلیل‌ها، توصیه‌های اقتصادی نیستند و تنها نظر مجموعه سلام کریپتو در مورد آینده بازار بر اساس اندیکاتورها می‌باشند و سلام کریپتو هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با موفق یا ناموفق بودن آن‌ها ندارد.

  🔹کاربران با استفاده از این سیگنال‌ها و تحلیل‌ها، موافقت خود را با قوانین سلام کریپتو اعلام می‌دارند.

  🛒 قوانین خرید از ما

  📌 کاربر می‌بایست پیش از خرید ارز دیجیتال موجودی ریالی خود را به مقدار مورد نظر شارژ نماید.

  📌 کاربر می‌بایست واریزی ریالی خود را صرفاً از حساب‌های احراز هویت شده انجام دهد. در غیر این صورت وجه پرداختی حداکثر طی۷۲ ساعت عودت داده خواهد شد.

  📌 کاربر می‌تواند مقدار خرید خود را به دو صورت ریالی و یا ارزی تعیین نماید.

  📌 هنگام خرید ارز دیجیتال، کاربر می‌بایست واحد و مبلغ مورد نظر را به دقت وارد و صحت آنان را تایید نماید. در صورت هرگونه خطا، عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می‌باشد.

  📌 کاربر می‌بایست برای خرید مبالغ بیشتر از سقف تعیین شده در بات، با تیم پشتیبانی سلام‌کریپتو ارتباط برقرار کرده و هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

  📌 کاربر می‌تواند در 24 ساعت شبانه روز برای استعلام نرخ و ثبت سفارش خرید اقدام نماید.

  📌 پس از تایید کاربر سفارش خرید وی به صورت اتومات انجام شده و از موجودی ریالی کسر و موجودی ارزی کیف ‌پول وی افزایش می‌یابد.

  📌 لازم است کاربر در صورت اطمینان صددرصدی از انجام معامله، سفارش خود را تأیید نماید. پس از تأیید نهایی معامله، امکان کنسل کردن وجود ندارد.

  💰قوانین فروش به ما

  📍 کاربر پیش از فروش ارز دیجیتال می‌بایست موجودی ارزی خود را به مقدار مورد نظر شارژ نماید.

  📍تکمیل مدارک احراز هویت برای فروش به ما الزامی نمی‌باشد.

  📍 کاربر می‌تواند در 24 ساعت شبانه روز برای استعلام نرخ و ثبت سفارش فروش اقدام نماید.

  📍پس از تایید کاربر سفارش فروش وی به صورت اتومات انجام شده و از موجودی ارزی کسر و به موجودی ریالی وی افزوده می‌شود.

  📍 هنگامی که کاربر سفارش فروش خود را تایید می‌نماید امکان کنسل کردن وجود ندارد.

  5.در انتها پیامی را مبنی بر تایید قوانین توسط کاربر دریافت خواهید کرد.

  لازم به ذکر است که در هر مرحله در بات صرافی سلام کریپتو تصاویر و ویس های آموزشی قرار دارد که کاربران می توانند از آن استفاده کنند. پس از انجام تمامی این مراحل به معرفی تب های منو صرافی سلام کریپتو خواهیم پرداخت.

  آموزش احراز هویت در بات تلگرام صرافی سلام کریپتو

  در این قسمت از مقاله شما می توانید با نحوه احراز هویت در بات تلگرام صرافی سلام کریپتو به طور کامل آشنا شوید. برای اینکه بتوانید به راحتی در این صرافی احراز هویت کنید گام به گام با ما همراه باشید.

  در این قسمت پس از انتخاب حساب کاربری وضعیت احراز هویت شما نمایش داده خواهد شد. برای احراز هویت گزینه ” اطلاعات هویتی ” را انتخاب نمایید.

  وارد کردن اطلاعات هویتی در صرافی سلام کریپتو

  1.برای احراز هویت در این مرحله نام و نام خانوادگی خود را به فارسی وارد نمایید. پس از وارد کردن نام خود شما باید نام پدر خود را نیز وارد نمایید. پس از آن پیامی را مبنی بر وارد کردن تاریخ تولد خود به صورت 24/12/1358 دریافت خواهید کرد و تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

  وارد کردن اطلاعات هویتی در صرافی سلام کریپتو
  وارد کردن اطلاعات هویتی در صرافی سلام کریپتو

  2.در این مرحله شما باید صحت اطلاعات خود را تایید نمایید.

  3.پس از تایید اطلاعات خود در گام بعد پیامی را مبنی بر ثبت اطلاعات با موفقیت دریافت خواهید کرد.

  وارد کردن اطلاعات هویتی در صرافی سلام کریپتو-2
  وارد کردن اطلاعات هویتی در صرافی سلام کریپتو-2

  ثبت اطلاعات شماره تلفن همراه در صرافی سلام کریپتو

  در این مرحله شما باید گزینه شماره همراه را از منو انتخاب نمایید و شماره همراه خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید. و در انتها کد ارسال شده از طریق پیامک را ثبت کنید. شما شماره خود را با موفقیت ثبت نمودید.

  ثبت اطلاعات شماره تلفن همراه در صرافی سلام کریپتو
  ثبت اطلاعات شماره تلفن همراه در صرافی سلام کریپتو

  پس از آن نوبت به ثبت کارت ملی شما می باشد.

  ثبت اطلاعات کارت ملی در صرافی سلام کریپتو

  1.در ابتدا کد ملی خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید.

  ثبت اطلاعات کارت ملی در صرافی سلام کریپتو
  ثبت اطلاعات کارت ملی در صرافی سلام کریپتو

  2.عکس کارت ملی خود را آپلود نمایید. نکته قابل توجهی که در این قسمت باید در نظر بگیرید این است که عکس کارت ملی شما باید با اطلاعاتی که در قسمت اطلاعات هویتی وارد نمودید، یکی باشد.

  ثبت اطلاعات کارت ملی در صرافی سلام کریپتو-2
  ثبت اطلاعات کارت ملی در صرافی سلام کریپتو-2

  3.پس از تایید اطلاعات خود، شما پیامی را مشاهده خواهید کرد که ثبت اطلاعات کارت ملی شما را نشان می دهد.

  بیشتر بخوانید:  آموزش صرافی اوکی ایکس OKX
  تایید
  تایید

  ثبت اطلاعات حساب بانکی در صرافی سلام کریپتو

  1.در این قسمت شما باید گزینه ” حساب بانکی ” را از منو انتخاب کنید.

  ثبت اطلاعات حساب بانکی در صرافی سلام کریپتو
  ثبت اطلاعات حساب بانکی در صرافی سلام کریپتو

  2.در مرحله بعد گزینه ثبت کارت جدید را لمس کنید.

  3.شماره کارت بانکی خود را با اعداد انگلیسی بدون فاصله یا هر کاراکتری وارد کنید.

  4.در این مرحله باید عکس کارت خود را آپلود کنید. لازم به ذکر است که اطلاعات روی کارت بانک شما باید با نام و نام خانوادگی وارد شده در قسمت اطلاعات هویتی یکی باشد.

  ثبت کارت بانکی
  ثبت کارت بانکی

  5.در این مرحله اگر اطلاعات شما درست می باشد، گزینه ” تایید اطلاعات کارت بانکی ” انتخاب نمایید.

  تایید کارت بانکی
  تایید کارت بانکی

  سلفی ها در صرافی سلام کریپتو

  1.در این قسمت از روی منو بر روی گزینه ” سلفی ها ” کلیک کنید.

  سلفی ها در صرافی سلام کریپتو
  سلفی ها در صرافی سلام کریپتو

  پس از انتخاب این گزینه پیامی را دریافت خواهید کرد. برای اینکه مراحل احراز هویت شما تکمیل شود، توجه داشته باشید که هم با کارت ملی و کارت بانکی باید عکس بگیرید و هم نیاز است تا با متن عکس بگیرید. اما چگونه؟

  در ارسال سلفی ها دو گزینه پیش روی شما قرار دارد، که یکی ” سلفی با متن ” و دیگری ” سلفی با کارت ” می باشد.

  سلفی با کارت

  برای ارسال سلفی با کارت در صورت نیاز فرد دیگری می تواند از شما عکس بگیرد. توجه کنید که اطلاعات بر روی کارت باید کاملا مشخص باشد و نیازی به ارسال عکس قدی نیست و اگر تنها صورت شما در عکس باشد کافیست. من به شما کاربر عزیز پیشنهاد می کنم که در همان ابتدا عکس های مورد نیاز برای تایید اطلاعات هویتی را به صورت واضح و کاملا از نزدیک بگیرید که اطلاعات شما به طور کامل مشخص باشد. زیرا با این کار می توانید در دفعه اول تاییدیه اطلاعات خود را دریافت کنید و نیازی به ثبت مجدد اطلاعات نیست. همچنین نکات زیر را در نظر بگیرید.

  1.کارت ملی و کارت بانکی شما باید با هم درعکس باشند.

  2.کارت ها نزدیک دوربین باشند.

  3.اطلاعات مشخص و واضح باشد.

  4.کارت ها یکدیگر را نپوشانند.

  نکات بالا را حتما در نظر بگیرید تا بتوانید روند احراز هویت را به خوبی انجام دهید. عکسی که می گیرید باید همانند شکل زیر که به شما نشان می دهیم، باشد.

  سلفی با کارت
  سلفی با کارت

  در این مرحله پس از تایید اطلاعات دوباره گزینه سلفی ها را از منو انتخاب کنید. پس از ارسال سلفی با کارت نوبت ارسال سلفی با متن می باشد.

  سلفی با متن

  برای ارسال سلفی با متن  از منو آن را انتخاب کنید. شما پیامی را دریافت خواهید کرد که به شما می گوید چگونه اطلاعات خود را بر روی کاغذ نوشته و عکس بگیرید. این اطلاعات باید شامل نام، کد ملی، تاریخ تولد، شماره همراه، شماره ثابت . آدرس باشد. شما دقیقا متنی را که در پیام آمده بر روی کاغد یادداشت کرده و با آن عکس می گیرید. این عکس باید همانند شکل زیر باشد.

  سلفی با متن
  سلفی با متن

  پس از تایید اطلاعات سلفی با متن، پیامی برای شما ارسال خواهد شد. این اطلاعات توسط کارشناسان بررسی خواهد شد و از طریق بات صرافی سلام کریپتو تایید یا عدم تایید اطلاعات ارسال خواهد شد. در صورتی که اطلاعات شما به درستی ثبت شده باشد شما پیامی را در جهت تایید اطلاعات دریافت خواهید کرد و در صورتی که در این اطلاعات مغایرتی وجود داشته باشد، به شما اطلاع خواهند داد. برای انجام این فرآیند کمی زمان لازم است تا کارشناسان تایید اطلاعات را بررسی نمایند.

  پس از اینکه اطلاعات خود را به طور کامل در بات این صرافی ثبت نمودید، باید مدت زمانی را منتظر بمانید تا اطلاعات شما مورد تایید کارشناسان قرار گیرد. در صورت بروز هر گونه مشکل در اطلاعات کاربران به آنها پیام داده خواهد شد. شما می توانید با انتخاب گزینه حساب کاربری از منوی اصلی تایید اطلاعات خود را بررسی کنید. در عکس زیر همانطور که مشاهده می کنید اطلاعات هویتی ما مورد تایید قرار گرفته است و امکان خرید و فروش رمز ارزها وجود دارد.

  تایید سلفی ها
  تایید سلفی ها

  قبل از اینکه شما را با نحوه خرید در این صرافی آشنا کنیم، نیاز است تا قبل از خرید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید، اما چگونه؟ در قسمت بعدی مقاله ما شما را با نحوه افزایش موجودی در کیف پول بات سلام کریپتو آشنا خواهیم کرد.

  آموزش احراز هویت در بات تلگرام صرافی سلام کریپتو

  در این قسمت از مقاله شما می توانید با نحوه احراز هویت در بات تلگرام صرافی سلام کریپتو به طور کامل آشنا شوید. برای اینکه بتوانید به راحتی در این صرافی احراز هویت کنید گام به گام با ما همراه باشید.

  در این قسمت پس از انتخاب حساب کاربری وضعیت احراز هویت شما نمایش داده خواهد شد. برای احراز هویت گزینه ” اطلاعات هویتی ” را انتخاب نمایید.

  وارد کردن اطلاعات هویتی در صرافی سلام کریپتو

  1.برای احراز هویت در این مرحله نام و نام خانوادگی خود را به فارسی وارد نمایید. پس از وارد کردن نام خود شما باید نام پدر خود را نیز وارد نمایید. پس از آن پیامی را مبنی بر وارد کردن تاریخ تولد خود به صورت 24/12/1358 دریافت خواهید کرد و تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

  2.در این مرحله شما باید صحت اطلاعات خود را تایید نمایید.

  3.پس از تایید اطلاعات خود در گام بعد پیامی را مبنی بر ثبت اطلاعات با موفقیت دریافت خواهید کرد.

  ثبت اطلاعات شماره تلفن همراه در صرافی سلام کریپتو

  در این مرحله شما باید گزینه شماره همراه را از منو انتخاب نمایید و شماره همراه خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید. و در انتها کد ارسال شده از طریق پیامک را ثبت کنید. شما شماره خود را با موفقیت ثبت نمودید.

  پس از آن نوبت به ثبت کارت ملی شما می باشد.

  ثبت اطلاعات کارت ملی در صرافی سلام کریپتو

  1.در ابتدا کد ملی خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید.

  2.عکس کارت ملی خود را آپلود نمایید. نکته قابل توجهی که در این قسمت باید در نظر بگیرید این است که عکس کارت ملی شما باید با اطلاعاتی که در قسمت اطلاعات هویتی وارد نمودید، یکی باشد.

  3.پس از تایید اطلاعات خود، شما پیامی را مشاهده خواهید کرد که ثبت اطلاعات کارت ملی شما را نشان می دهد.

  ثبت اطلاعات حساب بانکی در صرافی سلام کریپتو

  1.در این قسمت شما باید گزینه ” حساب بانکی ” را از منو انتخاب کنید.

  2.در مرحله بعد گزینه ثبت کارت جدید را لمس کنید.

  3.شماره کارت بانکی خود را با اعداد انگلیسی بدون فاصله یا هر کاراکتری وارد کنید.

  4.در این مرحله باید عکس کارت خود را آپلود کنید. لازم به ذکر است که اطلاعات روی کارت بانک شما باید با نام و نام خانوادگی وارد شده در قسمت اطلاعات هویتی یکی باشد.

  5.در این مرحله اگر اطلاعات شما درست می باشد، گزینه ” تایید اطلاعات کارت بانکی ” انتخاب نمایید.

  سلفی ها در صرافی سلام کریپتو

  1.در این قسمت از روی منو بر روی گزینه ” سلفی ها ” کلیک کنید.

  پس از انتخاب این گزینه پیامی را دریافت خواهید کرد. برای اینکه مراحل احراز هویت شما تکمیل شود، توجه داشته باشید که هم با کارت ملی و کارت بانکی باید عکس بگیرید و هم نیاز است تا با متن عکس بگیرید. اما چگونه؟

  در ارسال سلفی ها دو گزینه پیش روی شما قرار دارد، که یکی ” سلفی با متن ” و دیگری ” سلفی با کارت ” می باشد.

  سلفی با کارت

  برای ارسال سلفی با کارت در صورت نیاز فرد دیگری می تواند از شما عکس بگیرد. توجه کنید که اطلاعات بر روی کارت باید کاملا مشخص باشد و نیازی به ارسال عکس قدی نیست و اگر تنها صورت شما در عکس باشد کافیست. من به شما کاربر عزیز پیشنهاد می کنم که در همان ابتدا عکس های مورد نیاز برای تایید اطلاعات هویتی را به صورت واضح و کاملا از نزدیک بگیرید که اطلاعات شما به طور کامل مشخص باشد. زیرا با این کار می توانید در دفعه اول تاییدیه اطلاعات خود را دریافت کنید و نیازی به ثبت مجدد اطلاعات نیست. همچنین نکات زیر را در نظر بگیرید.

  1.کارت ملی و کارت بانکی شما باید با هم درعکس باشند.

  2.کارت ها نزدیک دوربین باشند.

  3.اطلاعات مشخص و واضح باشد.

  4.کارت ها یکدیگر را نپوشانند.

  نکات بالا را حتما در نظر بگیرید تا بتوانید روند احراز هویت را به خوبی انجام دهید. عکسی که می گیرید باید همانند شکل زیر که به شما نشان می دهیم، باشد.

  در این مرحله پس از تایید اطلاعات دوباره گزینه سلفی ها را از منو انتخاب کنید. پس از ارسال سلفی با کارت نوبت ارسال سلفی با متن می باشد.

  سلفی با متن

  برای ارسال سلفی با متن  از منو آن را انتخاب کنید. شما پیامی را دریافت خواهید کرد که به شما می گوید چگونه اطلاعات خود را بر روی کاغذ نوشته و عکس بگیرید. این اطلاعات باید شامل نام، کد ملی، تاریخ تولد، شماره همراه، شماره ثابت . آدرس باشد. شما دقیقا متنی را که در پیام آمده بر روی کاغد یادداشت کرده و با آن عکس می گیرید. این عکس باید همانند شکل زیر باشد.

  پس از تایید اطلاعات سلفی با متن، پیامی برای شما ارسال خواهد شد. این اطلاعات توسط کارشناسان بررسی خواهد شد و از طریق بات صرافی سلام کریپتو تایید یا عدم تایید اطلاعات ارسال خواهد شد. در صورتی که اطلاعات شما به درستی ثبت شده باشد شما پیامی را در جهت تایید اطلاعات دریافت خواهید کرد و در صورتی که در این اطلاعات مغایرتی وجود داشته باشد، به شما اطلاع خواهند داد. برای انجام این فرآیند کمی زمان لازم است تا کارشناسان تایید اطلاعات را بررسی نمایند.

  پس از اینکه اطلاعات خود را به طور کامل در بات این صرافی ثبت نمودید، باید مدت زمانی را منتظر بمانید تا اطلاعات شما مورد تایید کارشناسان قرار گیرد. در صورت بروز هر گونه مشکل در اطلاعات کاربران به آنها پیام داده خواهد شد. شما می توانید با انتخاب گزینه حساب کاربری از منوی اصلی تایید اطلاعات خود را بررسی کنید. در عکس زیر همانطور که مشاهده می کنید اطلاعات هویتی ما مورد تایید قرار گرفته است و امکان خرید و فروش رمز ارزها وجود دارد.

  قبل از اینکه شما را با نحوه خرید در این صرافی آشنا کنیم، نیاز است تا قبل از خرید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید، اما چگونه؟ در قسمت بعدی مقاله ما شما را با نحوه افزایش موجودی در کیف پول بات سلام کریپتو آشنا خواهیم کرد.

  آموزش افزایش موجودی کیف پول صرافی سلام کریپتو

  با استفاده از تب ” کیف پول من ” می توانید به افزایش موجودی خود هم بر حسب تومان و هم بر حسب ارزهای دیجیتال بپردازید. اگر قصد دارید رمز ارزی را خریداری نمایید برای مثال بیت کوین بخرید، باید موجودی خود را بر حسب تومان شارژ نمایید و اگر قصد فروش بیت کوین را دارید باید به افزایش موجودی خود بر حسب بیت کوین بپردازید. برای افزایش موجودی کیف پول خود از منوی اصلی گزینه کیف پول من را انتخاب نمایید.

  آموزش افزایش موجودی کیف پول صرافی سلام کریپتو
  آموزش افزایش موجودی کیف پول صرافی سلام کریپتو

  پس از انتخاب گزینه کیف پول من مراحل زیر را انجام دهید.

  افزایش موجودی بر اساس تومان

  1.در این مرحله همانند شکل گزینه افزایش موجودی را انتخاب نمایید.

  افزایش موجودی بر اساس تومان
  افزایش موجودی بر اساس تومان

  2.پس از مشاهده تصویر زیر از پایین صفحه گزینه ” تومان ” را انتخاب کنید.

  افزایش موجودی بر اساس تومان-2
  افزایش موجودی بر اساس تومان-2

  3.مبلغ مورد نظر خود را که می خواهید برای خرید استفاده کنید به انگلیسی و با واحد تومان وارد نمایید.

  وراد کردن مبلغ
  وراد کردن مبلغ

  4.پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر در این مرحله پیامی را حاوی مبلغ درخواستی شما و شماره کارتی که در زمان احراز هویت کارت بانکی خود استفاده نمودید، دریافت می کنید. سپس گزینه درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

  ارسال به صفحه درگاه پرداخت
  ارسال به صفحه درگاه پرداخت

  5.با انتخاب گزینه ” Yes ” به صورت خودکار به درگاه پرداخت سلام کریپتو متصل خواهید شد.

  زدن دکمه yes
  زدن دکمه yes

  6.در این مرحله مبلغ درخواستی شما نشان داده می شود. اطلاعات خواسته شده را همانند شکل وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه اتصال به درگاه و پرداخت که با رنگ سبز نشان داده شده است، کلیک کنید.

  وارد کردن مشخصات
  وارد کردن مشخصات

  7.کمی منتظر بمانید تا به درگاه پرداخت متصل شوید. پس از اتصال به درگاه پرداخت اطلاعات خواسته شده مربوط به کارت بانکی خود را وارد نمایید. این نکته را نیز در نظر بگیرید که در این قسمت باید اطلاعات کارت بانکی را که برای احراز هویت استفاده نمودید، وارد کنید.

  وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود
  وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود

  8.در انتها پس از تکمیل اطلاعات موجودی از حساب بانکی شما کم و به حساب کیف پول شما واریز می شود. در اینجا پیامی را همانند شکل زیر دریافت می نمایید که این پیام حاوی مقدار واریز شده، شماره کارت واریزی، کد پیگیری و زمان انجام تراکنش می باشد.

  تایید انجام تراکنش در بات
  تایید انجام تراکنش در بات

  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال

  زمانی که قصد دارید موجودی خود را بر اساس ارزهای دیجیتال افزایش دهید، در ابتدا تب ” کیف پول من ” را انتخاب نمایید.

  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال
  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال

  1.در این مرحله شما باید ” افزایش موجودی ” را انتخاب کنید.

  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال-2
  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال-2

  2.رمز ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای مثال ما اینجا بیت کوین را انتخاب نمودیم.

  انتخاب یک ارز
  انتخاب یک ارز

  3.مقدار رمز ارز خود را به انگلیسی وارد کنید.

  وارد کردن مقدار ارز دیجیتال خود
  وارد کردن مقدار ارز دیجیتال خود

  4.در این مرحله آدرس کیف پول اختصاصی شما در بات نمایش داده می شود. آدرس را مورد نظر را کپی نموده و در کیف پول مبدا که می خواهید ارز را ارسال نمایید، paste کنید.

  ارسال ارز به آدرس والت
  ارسال ارز به آدرس والت

  5.پس از اینکه مراحل بالا را به صورت کامل انجام دادید، گزینه ” تایید واریز” را انتخاب نمایید. در انتها وضعیت تایید تراکنش شما در پیامی مشخص می شود که این کار اندکی زمان لازم دارد.

  درخواست واریز
  درخواست واریز

  نکات زیر را حتما در نظر بگیرید:

  نکته1: در این قسمت حتما توجه نمایید، دقیقا به همان مقداری که در بات اعلام می نمایید، رمز ارز خود را ارسال کنید.

  نکته2: در اینجا توجه نمایید که فاصله زمانی اعلام شما در بات و ارسال ارز نباید بیشتر از یک ساعت باشد.

  آموزش خرید ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو

  در این قسمت از مقاله شما می توانید با نحوه انجام معاملات در بات صرافی سلام کریپتو آشنا شوید. در این بات شما قادر خواهید بود تا دو نوع معامله به صورت مبادله ارزهای دیجیتال با ریال و مبادله ارزهای دیجیتال با تتر را انجام دهید. در ادامه شما می توانید با نحوه انجام مبادلات ارزهای دیجیتال با ریال آشنا شوید.

  1.از منوی اصلی تب معامله با ما را همانند شکل انتخاب کنید.

  آموزش خرید ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو
  آموزش خرید ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو

  2.پس از انتخاب تب معامله با ما در این مرحله می توانید رمز ارزی که قصد خرید آن را دارید انتخاب نمایید. اگر رمز ارز مورد نظر شما در لیستی که در ابتدا نمایش داده می شود نیست، گزینه ارزهای بیشتر را انتخاب نمایید. در این قسمت برای مثال ما ارز دیجیتال بیت کوین BTC را انتخاب نمودیم.

  انتخاب ارز جهت خرید
  انتخاب ارز جهت خرید

  3.برای خرید گزینه خرید بیت کوین را انتخاب کنید.

  انتخاب دکمه خرید
  انتخاب دکمه خرید

  4.پس از انتخاب گزینه خرید بیت کوین، پشنهادهایی جهت دیدن نمودار در حین خرید به شما می شود که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. شما می توانید گزینه های مشخص شده را در تصویر زیر مشاهده نمایید. اگر تمایل به دیدن نمودار دارید بهتر است گزینه اول را انتخاب نموده در غیر اینصورت می توانید با انتخاب یکی از گزینه های دوم و سوم به روند خرید خود ادامه دهید.

  خرید رمز ارز خود با شرایط زیر
  خرید رمز ارز خود با شرایط زیر

  5.در این قسمت پیامی حاوی قیمت یک واحد بیت کوین برای شما همانند شکل نشان می دهد. پس از آن همانطور که در تصویر می بینید مهلت تکمیل سفارش نیز به شما نشان داده شده است که اگر در این مدت سفارش خود را ثبت نکنید، خرید شما لغو شده و باید دوباره اقدام کنید.

  شما باید سفارش خود را سریع ثبت کنید تا مهلت شما تمام نشود. با انتخاب یکی از گزینه ها ” خرید مقدار مشخصی بیت کوین ” و یا ” خرید سریع با مقدار مشخصی تومان ” می توانید اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

  در صورتی که قصد دارید مقدار مشخصی بیت کوین مثلا 0.1 بخرید، گزینه اول و در صورتی که قصد دارید معادل مقدار مشخصی تومان مثلا 2 میلیون تومان بیت کوین بخرید، گزینه دوم را انتخاب نمایید. گزینه سوم برای ایجاد سفارش باز در قیمتی بجز قیمت فعلی بازار می باشد، که در ابتدای مقاله به آن پرداخته شد. در اینجا ما گزینه ” خرید سریع مقدار مشخصی بیت کوین ” را انتخاب نمودیم.

  شروع به خرید ارز دیجیتال از صرافی سلام کریپتو
  شروع به خرید ارز دیجیتال از صرافی سلام کریپتو

  6.در این قسمت مقدار بیت کوین مورد نظر خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید.

  وارد کردن مقدار بیت کوین
  وارد کردن مقدار بیت کوین

  7.پس از وارد نمودن مقدار بیت کوین، در صورت درست بودن سفارش آن را تایید کنید.

  زدن دکمه جهت تایید
  زدن دکمه جهت تایید

  8.پس از تایید سفارش پیامی حاوی مبلغ سفارش و تایید آن دریافت خواهید کرد.

  سفارش خرید ثبت شد
  سفارش خرید ثبت شد

  آموزش فروش ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو

  برای فروش رمزارز خود در این صرافی همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، باید در ابتدا در صرافی احراز هویت کنید. پس از تایید اطلاعات هویتی می توانید با انتخاب معامله با ما از منوی اصلی رمز ارز خود را به فروش برسانید. مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

  آموزش فروش ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو
  آموزش فروش ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو

  1.پس از انتخاب گزینه ” معامله با ما ” همانند تصویر زیر که نمایش داده شده است، رمز ارز خود را برای فروش انتخاب کنید. در اینجا ما ارز بیت کوین را انتخاب نمودیم.

  آموزش فروش ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو-2
  آموزش فروش ارز دیجیتال در صرافی سلام کریپتو-2

  2.پس از انتخاب رمز ارز خود برای فروش، گزینه ” فروش بیت کوین ” را انتخاب کنید.

  انتخاب دکمه فروش بیت کوین
  انتخاب دکمه فروش بیت کوین

  3.در این مرحله می توانید روند قیمت ارز دیجیتال با استفاده از گزینه هایی که نمایش داده شده است، مشاهده کنید. یا اگر نمی خواهید نمودار را مشاهده کنید گزینه هایی همچون خیر، بدون نمودار راحت ترم و … را انتخاب کنید.

  برای فروش نیاز به مشاهده نمودار دارید
  برای فروش نیاز به مشاهده نمودار دارید

  4.در مرحله بعد قیمت یک واحد بیت کوین و مهلت سفارش به شما نمایش داده می شود. اگر در طول این مدت سفارش خود را ثبت نکنید، لغو خواهد شد و باید دوباره اقدام به انجام مراحلی که گفته شد بکنید.

  پس از انتخاب یکی از گزینه هایی که در تصویر زیر نشان داده شده است، می توانید سفارش خود را ثبت کنید. در اینجا ما گزینه فروش سریع مقدار مشخصی بیت کوین را انتخاب کردیم.

  فروش سریع مقدار مشخصی بیت کوین
  فروش سریع مقدار مشخصی بیت کوین

  5.در این قسمت مقدار بیت کوین خود را برای فروش به انگلیسی وارد کنید.

  وارد کردن مقدار بیت کوین
  وارد کردن مقدار بیت کوین

  6.در این مرحله مبلغ فروش رمز ارز نمایش داده می شود. در اینجا باید سفارش خود را تایید کنید.

  تایید سفارش فروش
  تایید سفارش فروش

  7.پس از تایید سفارش، پیامی برای شما جهت تایید فروش رمز ارز نمایش داده خواهد شد.

  پیگیری فروش
  پیگیری فروش

  آموزش برداشت از کیف پول در بات صرافی سلام کریپتو

  در قسمت برداشت از حساب شما می توانید هم به صورت تومان و هم به صورت ارزهای دیجیتال از حساب خود برداشت نمایید.

  برداشت از حساب به صورت تومان

  1.برای برداشت از کیف پول از منوی اصلی گزینه ” کیف پول من ” را انتخاب کنید و مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

  برداشت از حساب به صورت تومان
  برداشت از حساب به صورت تومان

  2.همانند تصویر گزینه برداشت از حساب را انتخاب نمایید.

  برداشت از حساب به صورت تومان-2
  برداشت از حساب به صورت تومان-2

  3.در قسمت بعد بر روی گزینه تومان بزنید.

  برداشت از حساب به صورت تومان-3
  برداشت از حساب به صورت تومان-3

  4.مقدار تومان خود را با اعداد انگلیسی وارد نمایید.

  مقدار تومان خود را وارد نمایید
  مقدار تومان خود را وارد نمایید

  5.در این مرحله شما باید شماره شبای حساب بانکی که می خواهید مبلغ درخواستی به آن واریز شود را وارد کنید.

  وارد کردن شماره شبا
  وارد کردن شماره شبا

  6.در این مرحله حتما اطلاعات خود را بررسی کنید و در انتها تایید نمایید. در اینجا میزان کارمزد انتقال نیز برای شما نشان داده خواهد شد.

  7.در انتها مبلغ درخواستی در صورت تایید کارشناسان به حساب شما واریز خواهد شد.

  برداشت از حساب به صورت ارزهای دیجیتال

  در اینجا همانند قسمت قبل از منوی اصلی تب ” کیف پول من ” را انتخاب نمایید.

  برداشت از حساب به صورت ارزهای دیجیتال
  برداشت از حساب به صورت ارزهای دیجیتال

  1.گزینه ” برداشت از حساب ” را انتخاب کنید.

  برداشت از حساب
  برداشت از حساب

  2.رمز ارزی که می خواهید برداشت نمایید را انتخاب نموده، برای مثال ما در اینجا بیت کوین را انتخاب نمودیم.

  انتخاب ارز مورد نظر
  انتخاب ارز مورد نظر

  3.مقدار را با اعداد انگلیسی وارد نمایید.

  وارد کردن مقدار بیت کوین با عدد انگلیسی
  وارد کردن مقدار بیت کوین با عدد انگلیسی

  4.در این مرحله آدرس کیف پولی را که می خواهید این مبلغ به آن واریز شود paste کنید.

  وارد کردن ادرس والت
  وارد کردن ادرس والت

  5.در این مرحله کارمزد انتقال و مقدار دریافتی به شما نمایش داده خواهد شد. در اینجا حتما آدرس کیف پول خود را بررسی نمایید. اطلاعات برداشت خود را تایید نمایید.

  6.در اینجا درخواست شما تایید می شود و شما باید منتظر بمانید که تراکنش کامل شود. در صورت کامل شدن تراکنش پیام تایید برای شما ارسال خواهد شد.

  کلام پایانی

  با استفاده از این مقاله شما می توانید با صرافی سلام کریپتو و نحوه کار با بات آن آشنا شوید. در این مقاله به معرفی کامل هر یک از تب های بات تلگرام صرافی سلام کریپتو پرداختیم. امیدواریم که توانسته باشیم آموزش های لازم برای ترید رمز ارزها در صرافی سلام کریپتو را در اختیار شما قرار دهیم.

  از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

  از اخبار روز اطلاع داری؟
  از اخبار روز اطلاع داری؟

  آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

  مدیرعامل FTX: بیت کوین به شکل ابزار پرداخت آینده‌ای ندارد

  شیف از حفظ قیمت بیت کوین غافلگیر شده است

  تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

  تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

  جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

  جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

  بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

  بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

  چین به جایگاه خود در استخراج بیت کوین بازگشت

  چین به جایگاه خود در استخراج بیت کوین بازگشت

  اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها

  اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها

  دکمه بازگشت به بالا