اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انتقال 230 میلیون ریپل توسط نهنگ های بازار

salamcrypto

بنا به داده های ارسالی توسط Whale Alert ، در مدت 15 ساعت گذشته حجم عظیمی از ریپل یعنی در حدود 230 میلیون منتقل شده است.
در این بین، یکی از بزرگترین بانک های تایلند که با RippleNet کار می‌کند، 50 میلیون دلار روی صندوق هایی مثل استارت آپ های بلاکچین، پلفترم های دیفای و دارایی های رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده است.
به گزارش  Whale Alert در دو انتقال ناشناس 230 میلیون ریپل به ارزش  103,144,654 دلار جا به جا شده است.
داده های وب سایت تحلیلی Bithomp، که معاملات ریپل را ردیابی می‌کند می‌گویند که هر دو معامله توسط Coinbase انجام شده اند. این انتقال، بزرگترین مبادله دارایی های رمزنگاری شده در ایالات متحده بوده است.
از این شرکت توسط سازمان بورس شکایت شده است، این شکایت Coinbase را به شارژ هزینه کمیسیون فروش ریپل متهم کرده اند. این نامه ریپل را به نداشتن امنیت بالا متهم کرده اند. ریپل  با همچین شکایت مشابهی در تاریخ 21 دسامبر نیز 2020 هم مواجه شد.
طبق گزارش های اخیر که از طرف Q4 در مورد بازار های ریپل منتشر شده است، مشتریان Coinbase هنوز مجاز به استفاده از کیف پول های ریپل خود برای انتقال و ذخیره این ارز هستند می‌توانند استفاده کنند و فقط تجارت این ارز متوقف شده است.
بنا به مقاله ای از Tech in Asia، بزرگترین بانک تجاری تایلند SCB ، 50 میلیون دلار برای حمایت از ارز های دیجیتال، دیفای و استارت آپ های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است.این پول در شرکت هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که در سطح جهانی فعالیت می‌کنند.
بنا به اعلامیه جدید مطبوعاتی جدید، مشتری دیگر RippleNet، شرکت خدمات عمده پرداخت دیجیتال Azimo می‌باشد که با بزرگترین بانک تجاری در پاکستان یعنی HBL همکاری کرده تا راه حل جدیدی برای انتقال پول دیجیتال اعلام کنند.
این محصول جدید به شهروندان پاکستانی که در خارج از کشور زندگی و کار می‌کنند، امکان ارسال پول نقد از اروپا، انگلیس و سایر کشور ها را بصورت یکپارچه و ارزان به پاکستان را خواهد داد.کاربران می‌توانند وجوه را از طریق Azimo به هر حساب بانکی مستقر در یک بانک پاکستانی ارسال کنند یا آنها را به هر شعبه HBL برای جمع آوری بفرستند.این بانک بیش از 30 میلیون مشتری دارد که اپلیکیشن موبایل آنها 1.8 میلیون مصرف کننده دارد.
منبع: U.today

بیشتر بخوانید:  آیا پیروزی سوم ریپل در دادگاه نزدیک است؟

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا