اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا پلتفرم ها از اتریوم به کاردانو منتقل می شوند؟

salamcrypto

احتمال منتقل شدن پلتفرم های اتریوم به کاردانو !

در یک غافلگیری AMA ، چارلز هوسکینسون در پخش زنده  به سوالات بینندگان  پاسخ داد و در مورد تحولات کاردانو و پیشرفت آن در چند ماه گذشته صحبت کرد. یکی از پاسخ های آن ، باعث ایجاد هیجان زیادی برای بینندگان شد.

هاسکینسون در پاسخ به سوالی در مورد اینکه  آیا متقاعد کردن پروژه ها برای خارج شدن از اتریوم و وارد شدن در کاردانو کار راحتی است ، گفت:

“بسیاری  از پروژه ها می خواهند بروند. من 90 معامله بالقوه دارم که در مرحله تجاری  هستند و سرویس دهی به همه آنها کار بسیار دشواری است.”

وی در  توئیتی در این مورد که  منظورش از 90 معامله را توضیح داد:

فقط یک توضیح روشن ،من نگفتم 90 توکن می خواهند جابجا شوند ، من گفتم که تیم تجاری 90 معامله بالقوه در دست  دارد. براساس این گفته ، مبدل erc20 باید به راحتی کارها را به این سمت سوق دهد.

چارلز هوسکینسون  3 اکتبر   2020 در توییتی اظهار کرد:

مدافعان کاردانو از این اظهار نظر راضی بودند ، اما حتی افراد بی طرف هم موافقند که  کاردانو در حال حاضر از وضعیت خوبی برخوردار است. با انتشار اخبار مربوط به تأخیر در مقیاس گذاری اتریوم 2.0 ،  بسیاری از پروژه های مبتنی بر اتریوم به دنبال گزینه های دیگری هستند.

پارکاش در 3 اکتبر 2020 گفت:

بیشتر بخوانید:  نگران جا به جایی ماینر های چینی نباشید

به نظر می رسد اکثر توکن های ERC-20 به دلیل تأخیر 1 ساله ETH 2.0 به کاردانو روی می اورند.. کاردانو برای انجام این معاملات وضعیت بهتری دارد از اتریوم داردو روند صعودی  دارد ..

انتقال  اخیر SingularityNET به شبکه کاردانو از شبکه اتریوم مشاهده می شود .

نکته مهم و خوب برای کاردانو این  است که از ابتدا به عنوان یک  شبکه بر اساس  الگوریتم‌  اجماع Proof-of-Stake یا PoS ساخته شده است ، این الگوریتم،براساس میزان دارایی توکن‌های خود یا همان Stake، شانس انتخاب برای تایید بلاک‌های تراکنش‌ها و دریافت پاداش را خواهند داشت.  قابلیت زنجیره ایcross-chain و مبدل بسیار مهم ERC20  را داراست.  با وجود این خصوصیات  سوالاتی در مورد این که چرا  این  90 پروژه  قابل سرویس دهی نیستند، ایجاد شده است.

به نظر می رسد که محدودیت در توانایی فعلی کاردانو برای تأمین این تقاضا ، مرحله اولیه توسعه را برای آنها سخت می کند.  آیا کاردانو به عنوان یک رقیب واقعی اتریوم در حال پیشرفت است یا خیر؟!

منبع: ای ام بی کریپتو


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا