تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 24 آذر 99 | تحلیل تکنیکال TERON

salamcrypto
تحلیل ترون امروز 24 آذر 99 ، روز گذشته ترون موفق شد تا ۰٫۰۲۹۶ دلار رشد داشته باشد اما نهایتاً نتوانست بالای مقاومت ۰٫۰۲۹۴ تثبیت شود و در این لحظه باقیمت ۰٫۰۲۹۰۷ دلار در حال معامله شدن است. در صورت کاهش قیمت ترون اولین محدوده حمایتی ۰٫۰۲۸۴ دلار و بعد ۰٫۰۲۸ دلار خواهد بود. تا زمانی که ترون موفق به تثبیت قیمت بالای ۰٫۰۲۹۴ دلار نشود هر افزایش قیمتی ناپایدار خواهد بودترون خط روند نزولی را شکست و بعدازآن کمی رشد داشت اما در یک نگاه کلی بیشتر روندی خنثی را از خود نشان داده استترون رتبه ۱۸ را در سایت Coinmarketcap به خود اختصاص داده است. حجم معاملات ترون نسبت به روز گذشته کاهش داشته است پس احتمال رکود در بازار وجود دارد. شاخص FCAS ترون برابر با ۸۹۷ است یعنی عملکرد این ارز ازلحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای خوب است. در ادامه این مقاله نمودار شمعی ترون را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ترون امروز 24 آذر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم ، خطوط اندیکاتور ایچیموکو اصلا در شرایط خوبی نیستند و فعلا دید بلندمدت خوبی را نسبت به این ارز ندارند ، همچنین کندل های روزانه بالای ابر قرمزرنگ قرار دارد .

تحلیل ترون امروز 24 آذر 99
تحلیل ترون 99.9.24

خطوط روند صعودی هنوز اعتباردارند و خریداران اجازه ندادند قیمت از آن‌ها پایین‌تر برود. شاخص RSI روی سطح ۵۰ است  و بیشتر بیانگری روندی خنثی است. اگر کندل امروز بتواند بالای ۰٫۰۲۹۴ دلار بسته شود، نقطه عطفی برای ترون خواهد بود.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل ترون امروز 24 آذر 99
تحلیل ترون 99.9.24

در این تایم فریم اهمیت سطح ۰٫۰۲۹۴ دلار به‌وضوح مشخص است. شاخص RSI تقریباً روی سطح ۶۰ قرار دارد و بیشتر روندی خنثی را نشان می‌دهد. حمایت شدن خط روند صعودی در این تایم فریم به‌شدت مهم است و اگر شکسته شود ممکن است تا ۰٫۰۲۷۵ ریزش قیمت داشته باشیم.


کلام آخرتحلیل ترون امروز 24 آذر 99

ترون بیشتر روندی خنثی را نشان می‌دهد و فعلاً سیگنال فروش ندارد، تا زمانی که خطوط روند صعودی معتبر هستند، جای نگرانی نیست. نباید تأثیر رفتار بیت کوین روی این ارز را نادیده گرفت.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل ترون امروز 24 آذر 99 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 15 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

لینک مطلب : http://bit.do/fLRHU


نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا