اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جایگاه سومین پلتفرم بزرگ دیفای، حال در اختیار ترون

جایگاه سومین پلتفرم بزرگ دیفای، حال در اختیار ترون

به گزارش زوم ارز، در حال حاضر، ترون سومین بلاکچین بزرگ برای پروتکل‌های دیفای، از حیث مجموع ارزش قفل شده است. ترون، که اکنون پایین‌تر از BSC قرار دارد، برخاسته تا از پروژه‌های دیگر همچون آوالانچ، سولانا و پالیگان، که به ترتیب در رتبه‌های چهارم، پنجم و ششم قرار دارند، پیشی بگیرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

داده‌های ارائه شده از ابزار آماری DeFi Llama نشان می‌دهد که در ترون، هشت پروژه بیش از 4.29 میلیارد دلار معادل دارایی حبس شده دارند. با گنجایش توکن‌های مدیریتی استیک شده، ارزش مجموع دارایی قفل شده در اکوسیستم ترون، کمی بیشتر از این سطح و در میزان 4.3 میلیارد دلار محاسبه می‌شود.

اتریوم در جایگاه اول در دیفای با 50.05 میلیارد دلار باقی مانده است. به دنبال اتریوم، BSC که در حال حاضر 7.19 میلیارد دلار دارایی با ارزش قفل شده دارد، قرار گرفته است. ترا، که پیش‌تر در جایگاه دوم از حیث ارزش دارایی حبس شده قرار داشت، به دنبال نابودی و ریزش چشم‌گیر خود، تا جایگاه سی و سوم سقوط کرد. از آنجایی که پشتوانه‌ی UST از بین رفت، طی دو هفته، میلیاردها دلار از اکوسیستم ترا خارج شده و موجب بروز خسارت‌های سنگین شدند.

کوین کده

در زمان نگارش این خبر، مجموع ارز حبس شده‌ی سرمایه‌ی نگهداری شده در اپلیکیشن‌های دیفای، که بر ترا ساخته شده‌‎اند، به سطح 122 میلیون دلار سقوط کرد. این رقم، از رقم 29 میلیارد دلار که در ابتدای ماه، میزان ارزش حبس شده‌ی ترا به شمار می‌رفت، فاصله‌ی فاحشی گرفته است.

بیشتر بخوانید:  الماس پنهان بازار؛ فانتوم

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا