تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی _ امروز 1 مهرماه 1399

salamcrypto

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی ،هفته گذشته ترون  از قیمت 0.029 تا 0.024 کاهش قیمت داشت.قیمت کنونی این ارز 0.02492 دلار است.ترون این ارز محبوب که مخصوصا بین ایرانی ها طرفداران زیادی دارد در سایت معتبر coinmarketcap رتبه 15 را به خود اختصاص داده است.در ادامه رمز ارز ترون را با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ترون trx

اولین مقاومتی که بر سر راه ترون قرار دارد سطح 0.025 دلار است اگر این ارز قادر به شکستن این سطح باشد و قیمت،بالای این سطح تثبیت شود و تقاضا بالای این سطح کاهش پیدا نکند،تارگت بعدی ترون 0.029 خواهد بود.ترون وارد یک محدوده حمایتی بین دو ناحیه 0.021 دلار و 0.026 دلار شده است.در صورتی که ترون به زیر سطح 0.021 دلار نزول داشته باشد احتمال سقوط تا 0.0201 وجود خواهد داشت.البته سطح 0.024 حمایت به شدت مهمی است،در صورتی که بیت کوین ریزش داشته باشد،ممکن است ترون تا زیر سطح 0.021 نیز سقوط داشته باشد.در ادامه نمودار شمعی ترون را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

درتایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی
تحلیل ترون 99.7.1

در تایم فریم روزانه هنوز بالای یک خط روند صعودی قرار داریم،اگر تا دوشنبه هفته بعد کندل هفتگی پایین خط روند صعودی بسته شود،نشانه خوبی نیست و ریزش تا سطوح 0.020 و 0.021 وجود خواهد داشت.اما اگر توسط این خط روند صعودی حمایت شود،خود نوعی سیگنال خرید به حساب می اید.دو خط مکدی و سیگنال شرایط خیلی خوبی ندارند،با توجه به جهتی که خط مکدی دارد، احتمال درگیری این دو خط وجود خواهد داشت. شاخص CCI از بالای سطح 100 به سمت پایین در حرکت است که علامت خوبی نیست.


درتایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی
تحلیل ترون 99.7.1

در تایم فریم روزانه در یک مثلث قرار داریم.در صورتی که خط روند صعودی مثلث به سمت پایین شکسته شود،نزول هایی بیش از این در انتظار ترون خواهد بود.میانگین متحرک باندبولینگر بالای کندل های روزانه قرار دارد و بیانگر روند نزولی است،پهنای باند بولینگر احتمال ریزش تا 0.023 را میدهد.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند،نکته مثبتی که در تایم فریم روزانه قابل توجه است واگرایی مثبتی است که با اندیکاتور مکدی دیده میشود.شاخص RSI تا سطح 40 سقوط کرده و سیگنال مثبتی را نشان نمیدهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 5 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی
تحلیل ترون 99.7.1

در تایم فریم 4 ساعته کندل ها پایین ابرکومو قرار دارد،دو خط conversion و baseline نیز شرایط خوبی را نشان نمیدهند.دو خط مکدی و سیگنال وضعیت خوبی ندارند.شاخص RSI روی سطح 30 قرار دارد و هنوز نشانه مثبتی از خود نشان نداده است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال ترون trx

تحلیل فاندامنتال ترون TRX در تایم فریم هفتگی
تحلیل ترون 99.7.1

حجم معاملات ترون نسبت به هفت روز گذشته حدود 300 میلیون دلار افزایش داشته است،همچنین نسبت به روز گذشته نیز 600 میلیون دلار افزایش داشته است،این موضوع شاید بیانگر این باشد افرادی که خلاف روند خرید میکنند وارد معامله شده و از این قیمت پایین برای خرید های بلند مدت و میان مدت استفاده میکنند.ارزش بازار ترون نسبت به هفته گذشته 200 میلیون دلار کاهش داشته که به علت کاهش قیمت است.شاخص NVT روز گذشته معادل 0.5 است،این شاخص نشان میدهد ترون هنوز هم یک ارز مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت و میان مدت است.


تحلیل فاندامنتال ترون TRX در تایم فریم هفتگی
تحلیل ترون 99.7.1

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان میدهد برای ترون برابر با 1111% است،این رقم زیاد تا حدی اعتبار بالای این ارز را نسان میدهد.اوج قیمت ترون برابر با 0.3 دلار است که به مربوط به ژانویه 2018 است.بقیه اطلاعات در رابطه با ترون از زمان عرضه تاکنون را میتوانید در تصویر بالا ببینید.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ترون 1 مهر 99

ترون فعلا در وضعیت خوبی قرار ندارد،تنها نکته مثبتی که شاید بتوان به ان امیدوار بود واگرایی مثبتی است که در تایم فریم روزانه دیده میشود.البته نحوه حرکت بیت کوین به شدت روی این ارز تاثیر گذار خواهد بود.اگر بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد حتما ترون را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا