تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون TRX در تایم فریم هفتگی _ امروز 13 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل ترون TRX امروز 13 آبان 99 ، هفته گذشته برای رمز ارز ترون روزهای سختی بود و کاملاً در روند نزولی قرار داشت. این ارز محبوب از قیمت ۰٫۰۲۷۵ تا ۰٫۰۲۳۱۵ دلار ریزش داشت. اینکه ریزش ترون تا کجا ادامه پیدا می‌کند بسیار وابسته به بیت کوین است. ترون رتبه ۱۵ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است. امروز این ارز را از لحاظ تکنیکال بررسی کرده و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال آن اشاره خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ترون TRX امروز 13 آبان 99

اولین فاکتوری که به‌شدت حائز اهمیت است خطوط حمایت و مقاومت است. اگر ترون در محدوده ۰٫۰۲۲۴ دلار حمایت نشود احتمال اینکه تا ۰٫۰۲ دلار ریزش داشته باشد وجود دارد. در صورتی که ترون حرکتی صعودی را آغاز کند اولین مقاومتی که سد راه آن است سطح ۰٫۰۲۴۱۷ دلار است. به طور کلی ترون در یک روند نزولی قرار دارد. در ادامه نمودار شمعی ترون را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ترون TRX امروز 13 آبان 99
تحلیل ترون 99.8.13

همان‌طور که در تصویر بالا واضح است خط روند صعودی شکسته شده و کاملاً در یک روند نزولی قرار داریم. دو خط مکدی و سیگنال با یکدیگر برخورد کرده و سیگنال فروش داده‌اند. میانگین متحرک ۹ روزه نیز فعلاً  در وضعیت مناسبی نیست. تایم فریم هفتگی برای آن دسته از معامله‌گرانی بررسی می‌شود که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت روی ترون دارند.


تایم فریم روزانه

تحلیل ترون TRX امروز 13 آبان 99
تحلیل ترون 99.8.13

در تایم فریم روزانه دو خط conversion و baseline ایچیموکو در شرایط خوبی نیستند. اندیکاتور ADX روند نزولی باقدرتی نسبتاً خوب را نشان می‌دهد. دو خط مکدی و سیگنال نیز سیگنال فروش داده‌اند.


تایم فریم 4 ساعت

اندیکاتور ADX نشان‌دهنده روند نزولی پرقدرت است. دو خط مکدی و سیگنال نیز اصلاً وضعیت خوبی ندارند. میانگین متحرک ۹ روزه نیز فعلاً شرایطی نزولی را نشان می‌دهد.


تحلیل فاندامنتال ترون TRX امروز 13 آبان 99

تحلیل ترون TRX امروز 13 آبان 99
تحلیل ترون 99.8.13
تحلیل ترون TRX امروز 13 آبان 99
تحلیل ترون 99.8.13

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برابر با ۱۰۶۰ درصد است که رقم بالایی است  و تا حدی نشان‌دهنده اعتبار بالای ترون است. اوج قیمت ترون برابر با ۰٫۳ دلار و مربوط به ژانویه ۲۰۱۸ است.


تحلیل ترون TRX امروز 13 آبان 99
تحلیل ترون 99.8.13

شاخص FCAS نشان می‌دهد عملکرد ترون ازلحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ترون TRX امروز 13 آبان 99

فعلاً ترون ازلحاظ تکنیکال وضعیت خوبی ندارد و ریزشی است. اگر در هفته آینده شاهد پایدار شدن وضعیت بیت کوین باشیم شاید قیمت ترون کمی تا حدی بازیابی شود. ترون ازلحاظ فاندامنتال به‌شدت ارز معتبری است و طرفداران زیادی دارد.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل ترون TRX امروز 13 آبان 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا