تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی _ امروز 18 شهریور ماه 1399

salamcrypto

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی ، ارز ترون که این روزها بسیار محبوب شده است هفته گذشته بین دو قیمت 0.02734 و 0.049 دلار معامله شد.این ارز هفته گذشته رتبه 14 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داد،رشد صعودی ترون در هفته گذشته همه را شگفت زده کرد،علی رغم ریزش بیت کوین ترون درحال صعود بود و همین باعث شد ترون این روزها بر سر زبان ها بیافتد.

تحلیل تکنیکال ترون TRX

اولین مقاومتی که ترون در صورت صعود برسر راه خود دارد،سطح 0.035 دلار است،در صورت شکست این سطح تارگت بعدی 0.039 خواهد بود.در صورت ریزش هم اولین سطح حمایتی 0.029 و حمایت بعدی 0.027 خواهد بود.در ادامه به بررسی نمودار قیمتی در تایم فریم های مختلف خواهیم پرداخت.

در تایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

درابن تایم فریم خط روند نرولی شکسته شده و در یک روند صعودی قرار گرفته است.پهنای باند بولینگر احتمال ریزش قیمت تا 0.0088 را داده است که البته اتفاق افتادن ان در هفته اتی بعید به نظر میرسد.میانگین متحرک باند بولینگر همچنان پایین کندل های هفتگی قرار دارد که نشانه خوبی است،دو خط مکدی و سیگنال زاویه خوبی نسبت به هم دارند.شاخص اندیکاتور SAR پایین کندل ها قرار دارد و نشانگر یک روند صعودی است.

در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

صرافی ایرانی کارت

در تایم فریم روزانه نیز بلند ترین خط ورند نزولی شکسته شده و در یک روند صعودی قرار گرفته است،میانگین متحرک 6 روزه با کندل ها برخورد کرده است و در شرایط حساسی است،اگر کاملا بالای کندل روزانه قرار بگیرد ورود به این بازار عقلانی نخواهد بود.دو خط مکدی و سیگنال بسیار نزدیک به هم قرار دارند اگر شکست این دو خط کامل بشود،شاهد ریزش قیمت ترون خواهیم بود.شاخص اندیکاتور CCI درگیر مقاومت در سطح 100 است،اگر این سطح را رد کند احتمال صعود خواهد بود.

در تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

در تایم فریم 4 ساعته همانطور که میبینید،خط روند نزولی شکسته شده و در روندهای صعودی مختلفی قرار گرفته است.دو خط مکدی و سیگنال در وضعیت عالی قرار دارند.شاخص اندیکاتور CCI روی سطح 100 قرار گرفته و هنوز موفق به شکست این سطح نشده است.میانگین متحرک 6 روزه پایین کندل های 4 ساعته قرار داردو بیانگر صعود است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 11 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل فاندامنتال ترون TRX

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

حجم معاملات ترون در هفته گذشته به 6 میلیارد دلار هم رسید،اما در روز گذشته به 2 میلیارد دلار نزول کرد.ارزش بازار بین دو رقم 2،951،805،244 و 2،149،577،199 متغیر بود.شاخص NVT روز گذشته معادل 0.9 است که رقم بسیار خوبی است و نشان میدهد ترون میتواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت و میان مدت باشد.


تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

تصویر بالا اطلاعات کلی درباره ترون از ابتدای عرضه تا کنون در اختیار شما قرار میدهد.شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان میدهد در مورد ترون برابر با 1525.26% است که رقم چشگیری است و بیانگر اعتبار این ارز است.این ارز در سایت معتبر coinmarketcap رتبه 14  را به خود اختصاص داد.اوج قیمت ترون معادل 0.30 دلار است و به تاریخ ژانویه 2018 برمیگردد،کمترین قیمت ترون نیز معادل 0.0010 و مربوط به سپتامبر 2017 است.


تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

شاخص FCAS که یک ارز را از لحاظ عملکرد فاندامنتال بررسی میکند معادل 894 است و در دسته عملکرد های خوب بررسی میشود.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

احتمالا ترون مدتی در همین نواحی نوسان کرده و دوباره رشد خود را اغاز خواهد کرد،تایم فریم روزانه شرایط خیلی خوبی ندارد اما نشانه های واضحی از صعود در تایم فریم 4 ساعته وجود دارد.البته در نظر داشته باشید که احساس بازار نسبت به حرکت بیت کوین حساس است و ممکن است ریزش و یا افزایش قیمت بیت کوین روی سایر آلت کوین ها نیز تاثیر بسزایی داشته باشد.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا