تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 29 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Teron

salamcrypto

تحلیل ترون امروز 29 آذر 99  ، ترون موفق به شکست مقاومت ۰٫۰۳۱۳ دلار شد و در این لحظه باقیمت ۰٫۰۳۱۷ دلار در حال معامله شدن است. مقاومت بعدی که سد راه این ارز است سطح ۰٫۰۳۲ دلار است که اگر شکسته شود تارگت بعدی ۰٫۰۳۲۵ و بعد ۰٫۰۳۳۱ دلار خواهد بود. در صورت ریزش قیمت اولین محدوده حمایتی ۰٫۰۳۰۸ و ۰٫۰۳۰۲ دلار استترون رتبه ۱۸ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است و حجم معاملات آن در مقایسه با روز گذشته حدود ۱۰۰ میلیون دلار کاهش داشته است. احتمال ادامه روند صعودی در ترون وجود دارد، البته اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد. در ادامه این مقاله، نمودار شمعی ترون را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل  تکنیکال ترون امروز 29 آذر 99

تایم فریم روزانه

تحلیل ترون امروز 29 آذر 99
تحلیل ترون 99.9.29

در این تایم فریم، خطوط روند صعودی به خوبی در حال حمایت شدن است. شاخص RSI پس از مدت‌ها که روندی خنثی را نشان می‌داد، با شیب کم در حال صعود است و می‌تواند به‌منزله سیگنال خرید باشد. مقاومت سنگین سطح ۰٫۰۳۲ دلار است و اگر شکسته شود ممکن است جهش قیمت داشته باشیم.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل ترون امروز 29 آذر 99
تحلیل ترون 99.9.29

در تایم فریم ۴ ساعت شاخص RSI در حال رشد است و شرایط خوبی دارد. به نظر می‌رسد ترون برای شکست مقاومت ۰٫۰۳۲ دلار در تلاش است و احتمال شکست وجود دارد  اما شاخص SAR همچنان روندی نزولی را نشان می‌دهد.


کلام آخرتحلیل ترون امروز 29 آذر 99

ترون شرایط خوبی دارد و اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد حتی ممکن است جهش قیمت داشته باشد چراکه بیت کوین هم در روندی خنثی است و فرصتی برای رشد آلت کوین‌ها فراهم  شده است.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ترون امروز 29 آذر 99  ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 9 اسفند 99 | حمایت خریداران بزرگ!

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLZUW


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا