تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 30 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Teron

salamcrypto
تحلیل ترون امروز 30 آذر 99  ، در ۲۴ ساعت گذشته، ترون تلاش کرد که یک بار مقاومت ۰٫۰۳۲ دلار را شکست دهد اما موفق نشد و تا محدوده ۰٫۰۳۰۵ دلار ریزش داشت اما با توجه به حمایت ۰٫۰۳۰۸ دلار خیلی خوب پشتیبانی شد و دوباره گاوها تلاش کردند مقاومت ۰٫۰۳۲ دلار را شکست دهند و موفق شدندترون در این لحظه باقیمت ۰٫۰۳۲۳۱ دلار در حال معامله شدن است. اگر قیمت بالای ۰٫۰۳۲ دلار تثبیت شود، امکان افزایش قیمت تا ۰٫۰۳۲۵ دلار و ۰٫۰۳۳۲ دلار وجود دارد. البته ادامه روند صعودی بستگی به این دارد که بیت کوین ریزش نداشته باشد که اگر داشته باشد قطعاً روی ادامه روند صعودی ترون تأثیر گذار خواهد بود. در صورت ریزش قیمت اولین محدوده حمایتی ۰٫۰۳۲ دلار و ۰٫۰۳۱۳ دلار خواهد بودترون همچنان رتبه ۱۸ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده و حجم معاملات آن نسبت به روز گذشته حدود ۱۰۰ میلیون دلار افزایش داشته است. در ادامه این مقاله نمودار شمعی ترون را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ترون امروز 30 آذر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم ، خط coversion شرایط خوبی دارد اما هنوز نسبت به baseline پایین تر است . کندل روزانه نیز فعلا بالای ابر سبزرنگ قرار دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 12خرداد 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum
تحلیل ترون امروز 30 آذر 99
تحلیل ترون 99.9.30

اگر کندل روزانه بالای خط روند نزولی بسته شود، امکان جهش قیمت هم در ترون وجود دارد. شاخص RSI پس از مدت‌ها با شیب ملایمی روبه بالا درحرکت است و شرایط خوبی دارد. با توجه به اینکه هنوز حجم معاملات برای جهش بعدی کافی به نظر نمی‌رسد باید ببینیم گاوهای بازار می‌توانند کاملاً بازار را در دست بگیرند یا دوباره به زیر حمایت ۰٫۰۳۲ دلار بازخواهیم گشت.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل ترون امروز 30 آذر 99
تحلیل ترون 99.9.30

در تایم فریم ۴ ساعت، شاخص RSI شرایط خیلی خوبی دارد. اگر کندل ۴ ساعته موفق شود بالای مقاومت ۰٫۰۳۲ دلار بسته شود، می‌توان به ادامه روند صعودی ترون امیدوار بود.


کلام آخرتحلیل ترون امروز 30 آذر 99

به‌طورکلی ترون وضعیت خیلی خوبی دارد، اگر بیت کوین یاری کند، احتمال رشد قیمت خوبی در ترون وجود دارد. در غیر این صورت ممکن است دوباره به زیر سطح ۰٫۰۳۲ دلار برگردیم.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل ترون امروز 30 آذر 99 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fL2Tr


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا