تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ترون در تایم فریم هفتگی _ 4 شهریور ماه 1399

salamcrypto

تحلیل تکنیکال ترون در تایم فریم هفتگی ، ترون ،پانزدهمین ارز در سایت معتبر coinmarketcap هفته ی گذشته بین دو قیمت 0.023518 و 0.023548 معامله شد.این ریزش قیمت ترون بی ربط به ریزش بیت کوین نبود.

تحلیل تکنیکال ترون در تایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال ترون در تایم فریم هفتگی
تحلیل تکنیکال trx

ترون در تایم فریم روزانه همچنان بالای خط روند صعودی نوسان میکند،تا زمانی که ترون این خط را نشکسته است،میتوان به رشد دوباره این ارز امیدوار بود.ولی زمانی که این خط شکسته شود بهتر است از این بازار خارج شد.ترون هفته گذشته موفق به عبور از خط مقاومت 0.02758 دلاری شد،همچنین تا نزدیکی خط مقاومت بعدی یعنی 0.032 دلار رفت اما نتوانست این خط را یشکند و دوباره به زیر خط مقاومت 0.027 دلار نزول کرد،اگر ریزش قیمت ترون ادامه دار باشد در سطح 0.023500 و 0.022500 . 0.017 حمایت خواهد شد.


تحلیل تکنیکال ترون در تایم فریم هفتگی
تحلیل ترون

در تایم فریم روزانه میانگین متحرک باند بولینگر نزدیک کندل ها شده است ،اگر کندل هارا به سمت پایین قطع کند نشانه خوبی نیست و احتمال ریزش بیشتر ترون وجود دارد،پهنای بند نشان میدهد  ریزش تا 0.015 دلار محتمل است.شاخص اندیکاتور RSI سطح 70 را شکسته و به سمت پایین در حرکت است ،اگر سطح 50 را نیز بشکند،حتما باید از این بازار خارج شد.


تحلیل تکنیکال ترون در تایم فریم هفتگی
تحلیل تکنیکال ترون

درتایم فریم هفتگی نیز ترون بالای یک خط روند صعودی است و خط روند نزولی شکسته شده است.شاخص اندیکاتور RSI در هفته گذشته از بالای سطح 70 تا سطح 60 نزول داشته است که نشانه خوبی نیست.


تحلیل فاندامنتال ترون در تایم فریم هفتگی

تحلیل فاندامنتال ترون در تایم فریم هفتگی
تحلیل فاندامنتال trx

حجم معاملات (volume) ترون در هفته گذشته با کاهش هفتصد میلیون دلاری همراه بود که عدد چشم گیری است،ارزش بازار (marketcap) ترون نیز در  مقایسه با هفت روز گذشته،سیصد میلیون دلار کاهش داشت.شاخص nvt برای ترون در روز گذشته معادل 3.2 دلار بود،این شاخص نشان میدهد که ترون ارز خوبی برای سرمایه گذاری بلند مدت است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 1 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل فاندامنتال ترون در تایم فریم هفتگی
تحلیل ترون

در شکل بالا میتوانید اطلاعات کلی از ترون از زمان عرضه تا به امروز به دست اورید،همانطور که میبینید شاخص ROI برای این ارز معادل با 1093%است،این شاخص نشان میدهد بازدهی سرمایه گذاری ترون از ابتدا تا به امروز چه قدر بوده است.بالا بودن این شاخص مبین عملکرد عالی ترون است.بالاترین قیمت ترون (ATH) معادل 0.030 دلار در تاریخ 6 ژوئن 2018 بوده است.ترون در تاریخ 31 اگوست،یک رویداد فاندامنتال به نام Klever Staking دارد که این رویداد میتواند روی قیمت ترون تاثیر داشته باشد.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ترون در تایم فریم هفتگی

به طور کلی ترون در یک روند صعودی قرار دارد،اگر بیت کوین ریزش چشمگیری نداشته باشد،ترون مدتی در این منطقه نوسان خواهد کرد و با توجه به اخبار فاندامنتالی که دارد میتوان به صعود ان امیدوار بود،اما اگر بیت کوین ریزش ناگهانی داشته باشد،ترون نیز با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

ممنون که تا پایان ” تحلیل تکنیکال ترون در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا