تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 5 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Teron

salamcrypto

تحلیل ترون امروز 5 بهمن 99 ، در 24 ساعت گذشته ، ترون بعد از رسیدن به محدوده 0.028 دلار خیلی خوب حمایت شد و با غلبه بر مقاومت 0.0289 و 0.0294 دلار و خط روند نزولی توانست تا 0.0303 دلار رشد داشته باشد . در حال حاضر ترون  در شرایط حساسی قرار دارد چرا که به خط روند نزولی میان مدت خود نزدیک شده و اگر بتواند کاملا آن را شکست دهد ، می تواند به منزله سیگنال خریدی دوباره برای این ارز باشد ، بنابراین اگر قصد خرید ترون را دارید بهتر است منتظر شکست خط روند نزولی بمانید . در صورت شکست این خط مقاومت بعدی 0.0307 دلار  و 0.031 دلار خواهد بود . سطوح حمایتی ترون 0.030 و 0.0294 دلار است .ترون همچنان رتبه 20 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده و حجم معاملات آن در مقایسه با روز گذشته حدود 100 میلیون دلار افزایش داشته است . در ادامه این مقاله نمودار شمعی ترون را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال ترون امروز 5 بهمن 99

تایم فریم روزانه

کندل روزانه همچنان درگیر ابرکومو است اما خط coversion در شرایط خوبی نسبت به آخرین کندل روزانه قرار دارد .

تحلیل ترون امروز 5 بهمن 99
تحلیل ترون 99.11.4

شاخص RSI در حال شکست سطح 50 به سمت بالا و دادن سیگنال خرید است . اگر خط روند نزولی کاملا شکسته شود ، ممکن است شاهد جهش قیمتی در این ارز باشیم . در صورت ریزش قیمت بیت کوین و تاثیر آن روی ترون ، خط روند صعودی می تواند محدوده حمایتی خیلی خوبی را تشکیل دهد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 24 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل ترون امروز 5 بهمن 99
تحلیل ترون 99.11.5

شاخص RSI در شرایط خوبی قرار دارد . ترون یکی از خطوط روند نزولی را شکسته و به سمت شکست بعدی خیز برداشته است ، هم خط روند نزولی و هم سطح 0.0303 دلار مقاومت های مهمی هستند که ترون برای ادامه روند صعودی باید بر آن ها غلبه کند .


کلام آخرتحلیل ترون امروز 5 بهمن 99

در 24 ساعت گذشته ، ترون رشد خوبی داشت ، برای ادامه این روند صعودی ، غلبه بر روند نزولی الزامی است و تا زمانی که این خط شکسته نشود بهتر است خریدی صورت نگیرد . شاید بعد از مدت ها زمان آن رسیده که ترون نیز سود خوبی به هولدرهای خود بدهد .

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل ترون امروز 5 بهمن 99  ” همراه ما بودید.

منیع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMV2N


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا