تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 6 دی 99 | تحلیل تکنیکال Teron

salamcrypto
تحلیل ترون امروز 6 دی 99 ، ترون بعدازاینکه ریزش قیمت شدیدی را تا محدوده ۰٫۰۲۳۶ دلار تجربه کرد، به خوبی حمایت شد و توانست رشد خوبی تا مقاومت کلیدی ۰٫۰۲۹۴ دلار داشته باشد. اما پس‌ازاینکه موفق به شکست این سطح نشد، تا حمایت ۰٫۰۲۷۵ ریزش داشت و در این لحظه باقیمت ۰٫۰۲۷۶ دلار در حال معامله شدن است. نکته حائز اهمیت این است که ترون در محدوده ۰٫۰۲۷۵ دلار حمایت می‌شود یا خیر! که اگر حمایت شود احتمال رشد تا ۰٫۰۲۸ دلار و بعد ۰٫۰۲۸۴ دلار وجود دارد. اما اگر حمایت نشود، احتمال اینکه ریزش قیمتی تا ۰٫۰۲۶۳ دلار داشته باشیم، وجود دارد. ارز دیجیتال ترون رتبه ۱۸ را در سایت معتبر Coinmarketcap به خود اختصاص داده است و حجم معاملات آن نسبت به‌روز گذشته تغییرات چندانی نداشته است.  در ادامه این مقاله نمودار شمعی ترون را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ترون امروز 6 دی 99

تایم فریم روزانه

خطوط اندیکاتور ایچیموکو شرایط خوبی ندارند و اگر کندل روزانه پایین خط conversion بسته شود ، سیگنال فروش قطعی است . کندل های روزانه نیز هنوز پایین ابرکومو قرار دارند .

تحلیل ترون امروز 6 دی 99
تحلیل ترون 99.10.6

خط روند صعودی در این تایم فریم، بی‌اعتبار شد. از طرفی هنوز پایین خط روند نزولی هستیم. شاخص RSI پایین‌تر از سطح ۵۰  قرار دارد و وضعیت خوبی ندارد. اگر کندل روزانه پایین ۰٫۰۲۷۶ دلار بسته شود، نشانه خوبی نخواهد بود.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل ترون امروز 6 دی 99
تحلیل ترون 99.10.6

شاخص RSI روی سطح ۵۰ قرار دارد و بیشتر وضعیتی خنثی را نشان می‌دهد اما احتمال اصلاح قیمت بیشتر وجود داردکندل های ۴ ساعت نیز پایین خط روند نزولی قرار دارند.


کلام آخرتحلیل ترون امروز 6 دی 99

ترون به‌طورکلی یک روند نزولی را نشان می‌دهد. ادامه رشد ترون وابسته به حمایت سطح ۰٫۰۲۵۶ دلار است. اگر بیت کوین به ثبات برسد، احتمال رشد ترون وجود دارد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ترون امروز 6 دی 99 ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 22 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMawq


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا