تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی – امروز 8 مهرماه 1399

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی ، ارز دیجیتال ترون هفته گذشته بین دو قیمت 0.02481 و 0.02895 دلار معامله شد و قیمت کنونی این ارز 0.02623 دلار است.ترون در هفته گذشته نوسانات چندانی نداشت و بالای حمایت 0.0248 قرار داشت.در ادامه ترون  را از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ترون TRX در 8 مهر 13988

اولین مقاومت سرسختی که بر سر راه ترون قرار دارد سطح 0.030 دلار است.اگر ترون موفق به شکست این سطح شود،تارگت بعدی 0.034 دلار خواهد بود.در صورتی که ترون ریزش داشته باشد،اولین سطح حمایت 0.0248 دلار است.در ادامه نمودار شمعی ترون را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی
تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم هفتگی

در تایم فریم هفتگی هنوز در یک روند صعودی قرار داریم.شاخص SAR هنوز نشان دهنده یک روند صعودی است.شاخص RSI بالای سطح 50 قرار دارد و هنوز سیگنال فروش ندارد.دو خط مکدی وسیگنال نیز در شرایط نسبتا خوبی هستند.به نظر میرسد ترون فعلا قصد نوسان کردن در یک محدوده مشخص دارد و حرکت صعودی یا نزولی خاصی را از خود نشان نخواهد داد.


تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم روزانه 8 مهر 99
تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم روزانه 8 مهر 99

در تایم فریم روزانه خط روند نزولی شکسته شده است.دو خط مکدی و سیگنال شرایط خیلی خوبی ندارند و هنوز سیگنال خرید نداده اند.شاخص RSI سرعت روند صعودی را کم تلقی میکند.میانگین متحرک باندبولینگر بالای کندل ها قرار دارد.یک واگرایی مثبت در تایم فریم روزانه با اندیکاتور مکدی قابل رویت است،باید ببینیم در صورت اعمال این واگرایی تا کجا میتواند قیمت را بالا بکشد.


تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم 4 ساعته 8 مهر 99
تحلیل تکنیکال ترون TRX در تایم فریم 4 ساعته 8 مهر 99

نکته ای که در تایم فریم چهار ساعته بسیار حائزاهمیت است این است که ایا خط روند نزولی شکسته خواهد شد یا خیر!دو خط مکدی و سیگنال شرایطی خنثی را نشان میدهند.شاخص RSI نیز کمی بالاتر از سطح 40 قرار دارد و سرعتی کم در روند صعودی را نشان میدهد.دو خط conversion و baseline در شرایط خوبی نیستند،همچنین نمودار درگیر ابرکومو است که نشان دهنده بازار راکد است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال کاردانو در 7 مهر 99

حجم معاملات ترون در هفته گذشته به 2 میلیارد دلار هم رسید اما دوباره تا یک میلیارد و سیصد میلیون کاهش داشت.شاخص NVT برابر با 1.3 است ،این شاخص نشان میدهد ترون میتواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری  بلند مدت و میان مدت باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 14 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان میدهد برای ترون برابر با 1178% است.این موضوع نشان دهنده اعتبار بالای این ارز است.ترون هفته گذشته رتبه 15 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داد.اوج قیمت ترون برابر با 0.30 دلار و مربوط به ژانویه 2018 است.کمترین قیمت نیز برابر با 0.0010 دلار و به سپتامبر 2017 برمیگردد.بقیه اطلاعات اماری راجع به ترون از ابتدای عرضه تاکنون را میتوانید در تصویر بالا مشاهده کنید.

شاخص FCAS برابر با 896 دلار است.این شاخص نشان میدهد که عملکرد یک ارز از لحاط فاندامنتال چگونه است.ترون در دسته عملکرد های عالی قرار گرفته است.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ترون 8 مهر 99

فعلا در هیچ تایم فریمی سیگنال خرید داده نشده است.اگر در تایم فریم 4 ساعته خط روند نزولی شکسته شود به نوعی سیگنال خرید به حساب می اید،اما شرایط کلی بازار یک وضعیت خنثی را نشان می دهد.اما به طور کلی ترون میتواند ارز مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمدت  و میان مدت باشد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال کاردانو ترون در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا