صرافی ایرانیکارت
کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول keepkey

آموزش تصویری ثبت نام و کار با کیف پول سخت افزاری keepkey

آموزش کامل تصویری ثبت نام و کار با کیف پول keepkey ، کیف پول های سخت افزاری امنیت بسیار بالایی دارند و شما می توانید به صورت کاملا مطمئن اقدام به ذخیره سازی رمز ارز هایتان کنید. تا به امروز، کمپانی های زیادی اقدام به ساخت کیف پول های سخت افزاری کرده اند و شما در صورت نیاز می توانید از بین تمامی مدل های موجود یکی را انتخاب و سپس استفاده کنید.

سلام کریپتو

در حال حاضر دو کمپانی ” لجر ” Ledger “ و ” ترزور ” Trezor “ معروف ترین سازنده های کیف پول سخت افزاری هستند که کیف پول های نسبتا زیادی روانه بازار کرده اند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی دیگر از کیف پول های سخت افزاری آشنا کنیم . کیف پول سخت افزاری ” keepkey “، نام کیف پولی است که در این مقاله می خواهیم درباره آن با شما گفتگو کنیم.

این کیف پول یکی از قدیمی ترین و امن ترین کیف پول های سخت افزاری در جهان است. کاربران می توانند از این کیف پول برای ذخیره کوین ها و توکن های دیجیتالی استفاده نمایند. کیف پول کیپ کی از ارزهای رمزنگاری شده معروف از جمله بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، بیت کوین گلد، دش و دوج کوین پشتیبانی می کند.

در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل کار با کیف پول KeepKey را به شما آموزش دهیم. کار با این کیف پول بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی با آن کار کنید و رمز ارز های خود را ذخیره کنید. در این مقاله با قسمت های مختلف این کیف پول و سپس نحوه نصب و راه اندازی آن آشنا می شوید و پس از آن می توانید به راحتی با کیف پول کار کنید.

فهرست مطالب

کیف پول سخت افزاری یا Hardware Wallet چیست؟

کیف پول سخت افزاری یا Hardware Wallet چیست؟
کیف پول سخت افزاری یا Hardware Wallet چیست؟

کیف پول سخت افزاری محلی است برای ذخیره رمز ارز ها. همانطور که می دانید در حال حاضر سه نوع کیف پول وجود دارد.

صرافی کوینکده
 1. کیف پول نرم افزاری
 2. کیف پول سخت افزاری
 3. کیف پول کاغذی

کیف پول های سخت افزاری فیزیکی هستند و شما می توانید آن ها را حمل و نقل کنید. البته لازم به ذکر است که حمل  و نقل کیف پول های سخت افزاری کاملا اشتباه است و شما نباید هرگز این کار را کنید.

کیف پول های سخت افزاری را می توانید به گوشی های موبایل و سیستم های کامپیوتر با استفاده از یک رابط متصل کنید. با اتصال کیف پول به کامپیوتر و گوشی های هوشمند می توانید با نرم افزار های مخصوص اقدام به ذخیره سازی رمز ارز های خود کنید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که با وجود کیف پول سخت افزاری باز هم باید با نرم افزار کار کنیم؟

بله، فقط برای راه اندازی کیف پول و ذخیره رمز ارز ها از نرم افزار استفاده می کنید. رمز ارز ها به هیچ عنوان در نرم افزار ذخیره نمی شوند بلکه به صورت مستقیم در کیف پول شما ذخیره می شوند. همانطور که می دانید در این مقاله در نظر داریم تا درباره کیف پول سخت افزاری ” keepkey ” با شما عزیزان گفتگو کنیم.  اگر علاقه دارید تا این کیف پول را بهتر بشناسید، تا انتها همراه ما باشید.


نیم نگاهی به کیف پول سخت افزاری keepkey

نیم نگاهی به کیف پول سخت افزاری keepkey
نیم نگاهی به کیف پول سخت افزاری keepkey

این کیف پول توسط کمپانی کیپ کی تولید شده است. کیپ کی نیز تقریبا همانند ترزور و لجر تولید کننده کیف پول های سخت افزاری می باشد. شما می توانید از این کیف پول نیز برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید.

این کمپانی در سال 2015 توسط فردی با نام ” دارین استنسفیلد ” تاسیس شد. شایدشما تا به حال نام این کمپانی را نشنیده باشید همانطور که گفتیم این کمپانی تقریبا جدید است و هنوز همانند کمپانی های لجر و ترزور به شهرت نرسیده است.

متاسفانه این کیف پول از کوین های کمتری نسبت به همتاهای خود پشتیبانی می کند اما در این بین، کیف پول کیپ کی یک مزیت بسیار مهم نیز دارد و آن این است که این کیف پول نسبت به دیگر کیف پول های سخت افزاری قیمت کمتری دارد.

درست است که کیف پول های لجر و ترزور به روز و همچنین مناسب هستند اما کیف پول keepkey نیز دست کمی از آنها ندارد و دارای مزایا زیادی می باشد. اگر در ادامه همراه ما باشید، بیشتر با این کیف پول آشنا واهید شد. در نظر داریم در ادامه، درباره این کیف پول بیشتر با شما گفتگو کنیم. همراه ما باشید.


مزایا و معایب کیف پول کیپ کی keepkey

مزایا و معایب کیف پول کیپ کی keepkey
مزایا و معایب کیف پول کیپ کی keepkey

هر کیف پول دارای مزایا و معایبی می باشد که این مزایا و معایب در هنگام انتخاب به کاربر کمک بسیار زیادی می کند. در این قسمت از مقاله در نظر داریم تا نسبت به بیان مزایا و معایب کیف پول کیپ کی بپردازیم.

مزایا:

 1. امنیت بسیار بالا
 2. طراحی زیبا
 3. رابط کاربری آسان
 4. ذخیره سازی کلید خصوصی به صورت افلاین
 5. قیمت بسیار مناسب
 6. و….

معایب:

 1. پشیبانی از تعداد پایین کوین ها
 2. از تایید دو مرحله ای پشتیبانی نمی کند

کیف پول کیپ کی keepkey از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند؟

کیف پول کیپ کی keepkey از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند؟
کیف پول کیپ کی keepkey از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند؟

در دو قسمت قبل نسبت به پشتیبانی کم کوین های این کیف پول اشاره نمودیم. در این قسمت قصد داریم تا به صورت نسبت به معرفی کوین هایی که این کیف پول از آنها پشتیبانی م یکند بپردازیم. اگر علاقه دارید تا بدانید این کیف پول از چه کیف پول هایی استفاده می کند، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 در حال حاضر این کیف پول از 7 کوین پشتیبانی می کند. در کنار این 7 کوین کیف پول کیپ کی از 48 توکن با استاندارد ” ERC-20 ” پشتیبانی می کند. به گفته کمپانی کیپ کی تعداد کوین و توکن های پشتیبان کننده این کیف پول در حال افزایش می باشد و تا چند وقت آینده کوین و توکن های بیشتری به این کیف پول اضافه خواهند شد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید آیا زمانی که کوین های جدید اضافه شوند، مجدد باید اقدام به خریداری این کیف پول کنیم؟

خیر، زمانی که کمپانی توسعه دهنده این کیف پول کوین های جدیدی به آن اضافه می کنند، دیگر نیازی به خرید مجدد نیست و شما می توانید تنها با آپدیت کیف پول از امکانات جدید استفاده کنید.

همانطور که می دانید کمپانی کیپ کی یک رقیب برای کمپانی های ترزور و لجر محسوب می شود. تیم توسعه دهنده این کیف پول تلاش می کند تا بتواند به حد کیف پول های آن کمپانی برسد. در حال حاضر کیف پول ترزور از 1100 کوین و توکن و همچنین کیف پول کمپانی لجر از 1300 کوین و توکن پشتیبانی می کند در صورتی که کمپانی کیپ کی در این کیف پول تنها از 55 کوین و توکن پشتیبانی می کند. در ادامه می توانید با رمز ارز هایی که این کیف پول از آنها پشتیبانی می کند آشنا شوید.

 1. اتریوم یا ETH
 2. دش یا Dash
 3. بیت کوین یا BTC
 4. لایت کوین یا LTC
 5. بیت کوین کش یا BCH
 6. دوج کوین یا Doge
 7. نیم کوین NMC

امنیت کیف پول سخت افزاری کیپ کی keepkey چگونه است؟

امنیت کیف پول سخت افزاری کیپ کی keepkey چگونه است؟
امنیت کیف پول سخت افزاری کیپ کی keepkey چگونه است؟

اصولا کیف پول های سخت افزاری از کلید خصوصی به صورت آفلاین نگه داری می کنند. این کیف پول نیز دقیقا کلید های خصوصی را به صورت آفلاین ذخیره و نگهداری می کند. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که یعنی چه که به صورت آفلاین ذخیره می کند؟

ذخیره آفلاین یعنی اگر کامپیوتر شما توسط هکر ها مورد حمله قرار بگیرد، دیگر نمی توانند به کیف پولتان دسترسی داشته باشند زیرا کلید خصوصی کیف پول شما را ندارند.

این کیف پول از تکنولوژی HD پشتیبانی می کند. یعنی در صورت گم شدن کیف پول، می توانید با وارد نمودن عبارات امنیتی 12 و یا 24 کلمه ای، کیف پول خود را بازیابی کنید. ضمنا در هنگام ورود، از شما درخواست وارد نمودن پین می شود. با وارد نمودن پین می توانید به راحتی وارد کیف پول شوید و از آن استفاده کنید.

سطح های امنیتی در این کیف پول به صورت کامل رعایت شده است. متاسفانه خبر بد این است که این کیف پول از تایید دو مرحله ای پشتیبانی نمی کند. تایید دو مرحله ای موجب می شود تا امنیت شما افزایش یابد و این موضوع خیلی به نفع استفاده کنندگان از کیف پول است.

لازم به ذکر است که این موضوع نباید باعث شود تا شما از خرید این کیف پول منصرف شوید بلکه باید خودتان حواستان به امنیت باشد تا اطلاعات خصوصی را فاش نکنید. در ادامه همراه ما باشید تا با دیگر قسمت های این کیف پول آشنا شوید.


میزان کارمزد کیف پول کیپ کی Keepkey

میزان کارمزد کیف پول کیپ کی Keepkey
میزان کارمزد کیف پول کیپ کی Keepkey

زمانی که قصد دارید برای انجام تراکنش های خود از کیف پول سخت افزاری کیپ کی استفاده نمایید، این تراکنش ها با کارمزدی همراه می باشد. اما میزان آن چقدر است؟ میزان تراکنش ها در کیف پول سخت افزاری کیپ کی وابسته به تراکم شبکه می باشد. لازم است که بدانید در این کیف پول برای تراکنش های بیت کوین کارمزد سفارشی ارائه می شود.

زمانی که قصد دارید از کیف پول کیپ کی برای دیگر ارزهای دیجیتال خود استفاده نمایید، کارمزد به صورت خودکار محاسبه خواهد شد. همچنین لازم است که بدانید از میزان کارمزد دریافتی هیچ سهمی به توسعه دهندگان کیف پول ارائه نخواهد شد.


ارزش قیمتی کیف پول سخت افزاری کیپ کی keepkey چقدر است؟

ارزش قیمتی کیف پول سخت افزاری کیپ کی keepkey چقدر است؟
ارزش قیمتی کیف پول سخت افزاری کیپ کی keepkey چقدر است؟

در ابتدا، زمانی که این کیف پول وارد بازار شد، متاسفانه از قیمت بسیار بالایی برخوردار بود، شاید در ابتدا خرید این کیف پول به صرفه نبود. در آن زمان قیمتی که برای این کیف پول ثبت شده بود چیزی حدود به 239 دلار بود. اگر بخواهیم کیپ کی را در ابتدا با ترزور و یا لجر مقایسه کنیم، قیمت آن باز هم در ابتدا بیشتر از دو کمپانی معروف دیگر بود. این موضوع درحالی بود که در آن زمان امکانات کیپ کی نسبت به همتای خود کمتر بود.

پس از گذشت چند وقت، بالاخره قیمت این کیف پول روند کاهشی پیدا نمود و با قیمت 79 دلار در بازار عرضه شد. این قیمت نیز بازهم کمی بیشتر از رقبای خود بود اما به هر حال باز هم می توان گفت که قیمت خوبی است. اگر قصد خرید این کیف پول را دارید، بهتر است مطالعه بیشتری انجام دهید تا اطلاعات بیشتری درباره این کیف پول به دست آورید.


نگاهی به کیف پول کیپ کی keepkey از لحاط فنی

تا این بخش از مقاله، با قسمت های مختلف این کیف پول آشنا شدید، حال در این قسمت در نظر داریم تا به شما کمی از مشخصات فنی کیف پول همانند مدل پردازنده و… را معرفی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

ابعاد وزن نوع پردازنده امنیت نوع اتصال
93.5*12.2*38 54 گرم ARM Cortex-M3 نسبتا مناسب اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ با USB  و HID

 چگونه می توانیم کیف پول سخت افزاری کیپ کی  را خریداری کنیم؟

فروش این کیف پول در ایران قانونی است و شما می توانید آن را از فروشگاه معتبر تهیه کنید. در صورتی که قصد مراجعه حضوری برای خرید این کیف پول را ندارید، می توانید با مراجعه به فروشگاه های آنلاین این کیف پول را به راحتی خریداری کنید. در انتخاب کیف پول دقت کنید تا سرتان کلاه نرود زیرا متاسفانه در حال حاضر تجهیزات فیک و تقلبی در بازار زیاد شده است.

بیشتر بخوانید:  کیف پول اتمیک atomic

مقایسه کیف پول کیپ کی با کیف پول های لجر و ترزور

مقایسه کیف پول کیپ کی با کیف پول های لجر و ترزور
مقایسه کیف پول کیپ کی با کیف پول های لجر و ترزور

کیف پول کیپ کی KEEPKEY از لحاظ قیمت از کیف پول های لجر و ترزور مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.همچنین طراحی منحصر به فردی نیز دارد. برند کیپ کی هنوز نسبت به برندلجر و ترزور محبوبیت خاصی پیدا نکرده چراکه سابقه لجر و ترزور در بازار سخت افزار به مراتب بیشتر و طولانی تر از کیپ کی است و از این نظر کیف پول KEEPKEY هنوز راه طولانی در پیش دارد.

کیف پول های لجر و ترزور از لحاظ پشتیبانی ارزها طیف گسترده تری را پوشش می دهند.اما کیف پول کیپ کی تعداد بسیار کمتری از کوین ها را پوشش می دهد.از لحاظ قابلیت حمل لجر و ترزور با اندازه های کوچکتر به راحتی قابل حمل و جا شدن هستند .اما ابعاد کیف پول کیپ کی بزرگتر می باشد و از لحاظ قابلیت حمل نسبت به دوکیف پول یاد شده مناسب نیست.

همچنین کیپ کی کیف پول تحت وب ندارد. یعنی کاربران باید از نرم افزار های الکتروم یا مالتی بیت استفاده کنند. بهرحال کیف پول کیپ کی برای پیشرفت بیشتر به پشتیبانی بیشتر از کوین ها نیاز دارد.کمااینکه برای کاربرانی که ابعاد اهمیت چندانی ندارد می تواند گزینه مناسبی باشد.


برای راه اندازی کیف پول کیپ کی Keepkey به چه سیستم عامل هایی نیاز است؟

همانطور که می دانید برای اینکه بتوانید کیف پول های سخت افزاری را راه اندازی کنید، باید ابتدا از طریق یک نرم افزار که بر روی سیستم عامل نصب می شود اقدام کرد. حال شما می توانید با نصب نرم افزار کیپ کی بر روی یکی از سیتم عامل های ذیل، کار خود را آغاز کنید.

 1. سیستم عامل ویندوز
 2. سیستم عامل مکینتاش
 3. سیستم عامل لینوکس
 4. سیستم عامل اندروید
 5. سیستم عامل ای او اس

همانطور که مطالعه کردید، این کیف پول از تمامی سیستم عامل های موجود پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی آن را به کار بگیرید و استفاده کنید. در قسمت بعدی همراه ما باشید تا به صورت کامل با این کیف پول و اجزاء همراه آشنا شوید.


محتویات کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey

آموزش کامل تصویری ثبت نام و کار با کیف پول keepkey
آموزش کامل تصویری ثبت نام و کار با کیف پول keepkey

در تصویر ذیل شما می توانید محتویات کیف پول سخت افزاری کیپ کی را مشاهده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل از تمامی تجهیزات موجود در بسته استفاده کنیم.


آنباکس کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey

زمانی که کیف پول به دست شما رسید، باید ابتدا محتویات داخل جعبه را خالی کنید. در جعبه باید وسایلی مثل: کیف پول، کابل، کارت برای یادداشت عبارات بازیابی، دفترچه راهنما وجود داشته باشد. کابل موجود در جعبه باید از نوع ” USB-C ” باشد.

اگر کمی به کیف پول نگاه کنید، متوجه ایعاد بزرگ و همچنین سایر امکانات کیف پول می شوید. در این کیف پول یک نمایشگر OLED قرار گرفته است که در این نمایشگر می توانید اطلاعات کمی از کیف پول خود را مشاهده کنید. در کیف پول کیپ کی تقریبا چندین دکمه جود دارد که به شما کمک می کند تا راحت تر با کیف پول کارهای خود را انجام دهید.

کیف پول کیپ کی نسبت به دیگر کیف پول های سخت افزاری دیگر حجم و اندازه بیشتری دارد و حمل و نقل آن سخت و همچنین درصد گم شدن آن خیلی کم است.


نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم

در این مقاله ما قصد داریم تا نحوه ایجاد کیف پول کیپ کی بر روی مرورگر گوگل کروم به شما آموزش دهیم. نصب و راه اندازی کیف پول کیپ کی بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی آن را نصب و سپس کیف پولتان را راه اندازی کنید.

همانطور که گفتیم، در این مقاله قرار است تا این کار را با بکارگیری افزونه مرورگر گوگل کروم انجام دهیم، پس برای شروع کار نیاز است تا ابتدا این افزونه را دانلود کنیم. برای دانلود افزونه بهتر است به ” وب استور ” فروشگاه کروم مراجعه کنید. اگر موفق به بارگیری این افزونه نشدید می توانید با کلیک”  بر روی این قسمت ” به صورت مستقیم وارد آن صفحه شوید.

برای شروع کار ابتدا باید این افزونه را نصب کنید. نصب افزونه بسیار راحت است و تنها شما باید بر روی ” Add To Chrome ” کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه، افزونه به صورت خود کار بر روی مروگر شما نصب می شود و می توانید دیگر از آن استفاده کنید.

حال باید تنها این افزونه را راه اندازی کنید. برای انجام این کار پس از نصب افزونه باید مراحل ذیل را دنبال کنید.

 1. کابل موجود در بسته بندی را به کیف پول متصل کنید و سپس سوی دیگر را به کامپیوتر وصل کنید تا سیستم شما کیف پول را شناسایی کند.
 2. حال افزونه که از قبل نصب کرده اید را اجرا کنید و بر روی گزینه ” Initialize Keepkey ” کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه، نصب کیف پول آغاز می شود و باید به ترتیب آن را دنبال کنید.
  نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
  نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
 3. در این قسمت باید برای کیف پول خود یک نام ( به دلخواه ) انتخاب کنید. این نام در کیف پول شما نمایش داده می شود. پس از انتخاب نام و وارد نمودن آن در فیلد Label بر روی گزینه Set Label کلیک کنید.
  lمرحله 2 نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
  lمرحله 2 نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
 4. در مرحله بعدی باید برای کیف پول خود یک رمز عبور و یا همان پین کد انتخاب کنید. پین کد خود را وارد کنید و در انتها بر روی Choose PIN کلیک کنید.
  lمرحله 3 نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
  lمرحله 3 نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
 5. پس از انتخاب گذرواژه بر روی کیف پول 12 عبارت امنیتی برایتان نمایش داده می شود. این 12 عبارت امنیتی را به ترتیب در کاغذ همراه کیف پول یادداشت کنید و از آن چند نسخه کپی تهیه کنید و در مکان های مختلف نگهداری کنید. در ادامه دلیل اینکه چرا باید این کار ها را انجام دهید را متوجه می شوید.
  lمرحله 4 نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
  lمرحله 4 نصب کیف پول سخت افزاری کیپ کی Keepkey بر روی گوگل کروم
 6. پس از یادداشت عبارات امنیتی، تقریبا کار کیف پول تمام شده است و دیگر کیف پول راه اندازی شده است. حال بایدبه سراغ آموزش باقی قسمت های موجود برویم.

همانطور که در ابتدا گفتیم، در ادامه قرار است تا به قسمت های مختلف این کیف پول بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.


آموزش دریافت ارز دیجیتال در کیف پول کیپ کی Keepkey

دریافت ارز دیجیتال در بعضی از کیف پول ها بسیار ساده است و به صورت خیلی ساده شما می توانید رمز ارز های مختلف دریافت کنید. در این کیف پول نیز این کار بسیار ساده است و شما می توانید بدون وجود هر گونه مشکلی عملیات دریافت را انجام دهید. برای انجام این کار باید:

 1. افزونه گوگل کروم را اجرا کنید.
 2. حال در صفحه اصلی بر روی گزینه ” Receive ” کلیک کنید.
 3. در این قسمت برای شما همانند دیگر کیف پول ها یک آدرس به همراه یک کد QR نمایش داده می شود.
  آموزش دریافت ارز دیجیتال در کیف پول کیپ کی
  آموزش دریافت ارز دیجیتال در کیف پول کیپ کی
 4. حال آدرس و سپس کد QR را یادداشت کرده و برای فرد فرسنده ارسال کنید.

به همین راحتی شما توانستید ارز دیجیتال را وارد کیف پول کیپ کی خود کنید. اگر به دنبال یادگیری بیشتر از کارکردن با کیف پول کیپ کی هستید ادامه این مقاله را از دست ندهید.


چگونه در کیف پول کیپ کی Keepkey ارز دیجیتال ارسال کنیم؟

برای اینکه بتوانید در کیف پول کیپ کی اقدام به ارسال رمز ارز کنید باید کمی از مقدار مورد نظرتان بیشتر موجودی داشته باشید. در صورت داشتن موجودی در کیف پول همانند ذیل پیش بروید.

 1. بر روی ارز مورد نظر کلیک کرده و گزینه ” Send ” را انتخاب کنید.
 2. در قسمت بعدی باید در فیلد های موجود ابتدا آدرس فرد گیرنده و سپس مقدار مورد نظرتان را وارد کنید.
  چگونه در کیف پول کیپ کی Keepkey ارز دیجیتال ارسال کنیم؟
  چگونه در کیف پول کیپ کی Keepkey ارز دیجیتال ارسال کنیم؟
 3. پس از وارد نمودن اطلاعات، از صحت آنها مطمئن شوید و در نهایت روی گزینه ” Send ” کلیک کنید تا رمز ارز شما با موفقیت ارسال شود.

همانطور که مطالعه کردید، دیدید که به همین راحتی توانستید کارهایی اصلی خود را با کیف پول انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید تا با مهم ترین قسمت از این مقاله آشنا شوید.


آموزش تهیه بک اپ و یا پشتیبان در کیف پول سخت افزاری کیپ کی

آموزش تهیه بک اپ و یا پشتیبان در کیف پول سخت افزاری کیپ کی
آموزش تهیه بک اپ و یا پشتیبان در کیف پول سخت افزاری کیپ کی

اگر در خاطرتان باشد در همان ابتدا، یک عبارت 12 کلمه ای یادداشت نموده اید. این عبارت همان کد بازیابی و یا پشتیبان شما می باشد. حتما پس از یادداشت عبارات امنیتی در ابتدای ثبت نام، از آن برگه چندین نسخه تهیه کنید و سپس آن را در مکان های مختلف که امنیت دارند نگه داری کنید. در صورتی که عبارات 12 کلمه ای شما از بین برود، در صورت نیاز، دیگر راهی برای بازگردانی کیف پول وجود ندارد و در این صورت این احتمال وجود دارد که تمام سرمایه شما از بین برود. پس با این حساب، نگه داری از کلمات امنیتی را جدی بگیرید.


آموزش بازگردانی کیف پول حذف شده به کمک عبارات امنیتی

اگر کیف پول شما به دلایل مختلف از بین رفت، نگران از دست رفتن سرمایه تان نباشید زیرا می توانید به راحتی آن را برگردانید. این کار به شما کمک می کند تا سرمایه تان را از دست ندهید. اصولا در کیف پول های سخت افزاری از مبالغ بالایی نگهداری می شود پس امنیت در آن بسیار واجب است.  برای اینکه بتوانید کیف پول کیپ کی خود را بازگردانی کنید باید از دکمه ” Restore ” کمک بگیرید.

با کلیک بر روی این دکمه باید عبارات امنیتی را به صورت منظم و ترتیب وارد کنید. در صورتی که دستگاه با عبارت امنیتی شما موافقت کند، کیف پول شما بازیابی می شود و می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

دیدید که بازیابی کیف پول نیز به همین سادگی انجام شد. در ادامه همراه ما باشید تا با دیگر قسمت های کیف پول کیپ کی آشنا شوید.


چگونه کیف پول کیپ کی را به روز رسانی کنیم؟

آپدیت نگه داشتن دستگاه بسیار مهم است. با آپدیت نمودن دستگاه، امکانات جدید توسعه دهندگان نیز برای شما فعال می شوند و می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. آپدیت های موجود نرم افزاری هستند و بر روی سیستم عامل بر نامه این آپدیت اثر می گذارد. این اثرات می توانند موجب: ارتقا سرعت، ارتقا امنیت و… شود. پس در نتیجه همیشه کیف پول خود را آپدیت نگه دارید.برای آپدیت نگه داشتن کیف پول باید ابتدا کیف پول را به مرحله آپدیت ببرید. برای انجام این کار:

 1. ابتدا کیف پول کیپ کی را به کامپیوتر و یا لپ تاپ با استفاده از کابل داخل جعبه متصل کنید.
 2. حال بر روی دکمه ای که به کیف پول متصل است ضربه بزنید و آن را نگه دارید تا زمانی که بر روی صفحه نمایش پیغامی مبنی بر ” KeepKey Sofware Update ” مشاهده کردید رها کنید.
  چگونه کیف پول کیپ کی را به روز رسانی کنیم؟
  چگونه کیف پول کیپ کی را به روز رسانی کنیم؟
 3. حال به صفحه مانیتور نگاه کنید، می بینید گزینه ای با نام ” Update Fimware ” برایتان به نمایش در آمده است. بر روی این گزینه کلیک کنید تا مراحل آپدیت دستگاه آغاز شود. در حین آپدیت شما نیازی به انجام کار ندارید و پس از آپدیت دستگاه به صورت خودکار راه اندازی خواهد شد.

به همین راحتی شما توانستید کیف پول سخت افزاری خود را آپدیت کنید.


کلام پایانی کیف پول Keepkey

به طور کلی در این مقاله به معرفی کامل کیف پول کیپ کی Keepkey پرداختیم. کیف پول کیپ کی در سال 2015 توسط ” دارین استنسفیلد ” تاسیس شد. از جمله مزایای این کیف پول می توان به امنیت بسیار بالا و رابط کاربری آسان اشاره کرد. در مقابل مزایایی که این کیف پول داراست، معایبی همچون عدم پشتیبانی از تایید دو مرحله ای را نیز به همراه دارد.

علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره نمودیم، کیف پول کیپ کی Keepkey از تکنولوژی HD پشتیبانی می کند. یعنی در صورت مفقود شدن کیف پول شما می توانید به راحتی با استفاده از عبارات امنیتی این کیف پول را بازیابی نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “ آموزش ثبت نام کیف پول keepkey ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید :

سید مهدی میرعلمدار

دانشجوی مهندسی نرم افزار | گرافیست و ادیتور | فعال در حوزه های ارز دیجیتال، کامپیوتر، گوشی های هوشمند، گجت ها

نوشته های مشابه

25 دیدگاه

 1. سلام، برای من هنگام فعال کردن بعد از قسمت 12 کلمه روی loading account گیر میکنه با اینکه vpn هم روشنه. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا