اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هدف اوکراین: ردیابی کیف پول سیاست مداران روسیه

هدف اوکراین: ردیابی کیف پول سیاست مداران روسیه

به گزارش زوم ارز، اوکراین به دنبال ابزار های بیشتر برای خنثی کردن حمله ی نظامی روسیه به این کشور با ردیابی کیف پول رمز ارز مقامات دولتی روسیه است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مقامات اوکراین به دنبال پیش بودن از آن دسته از مقامات روسیه هستند که جهت فرار کردن از تحریم های مالی این کشور به رمز ارز روی آورده‌اند.

اوکراین اعلام کرد که در این نبرد ارز های دیجیتال، که برای مقابله با تعرض نظامی بی دلیل روسیه در گرفته است، منابع کافی دارد.

کوین کده

این کشور، که از نظر توانایی نظامی با روسیه در جایگاه نابرابری قرار دارد، با ردیابی اطلاعات کیف پول های دیجیتال روسیه به دنبال مقابله با سیاست های این کشور است.

روز شنبه، معاون نخست وزیر اوکراین اعلام کرد که جامعه ی اوکراینی کریپتو به کسانی که اطلاعات مفیدی را به دست آورند، پاداش خواهد داد.

تحریم ها از قوی ترین ابزار های دردسترس برای آمریکا و متحدان غربی خود در جهت تاثیر گذاشتن بر رفتار مناطقی که به عنوان تهدید در نظر می‌گیرند هستند، و در این میان، وعده ی پاداش به کسی که بتواند اطلاعاتی پیرامون کیف پول های متعلق به سیاست مداران روسیه و بلاروس ارائه دهد، می‌تواند بسیار جالب و موثر باشد.

بیشتر بخوانید:  خرید 321 واحدی بیت کوین از سوی نهنگ ها

بنا به آرتم آفیان، وکیل اوکراینی دست‌اندرکار این پروژه، این پاداش توسط کمک های مالی خصوصی پرداخت خواهد شد و دولت اوکراین دخالتی در این پاداش ها نخواهد داشت. این وکیل اطلاعاتی از مبلغ کلی جمع آوری شده فاش نکرد، اما گفت که بیشتر این کمک ها به شکل اتریوم بوده‌اند، اما به وسیله ی بیت کوین و ارز های دیگر نیز صورت گرفته‌اند.

هدف اصلی از این ردیابی، علامت گذاری این آدرس ها به عنوان “ناامن” و جلوگیری از تراکنش های افراد و مشاغل با این آدرس ها است.

هرچند، اینکه رییس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین، قربانی این ردیابی ها شود بسیار بعید به نظر می‌رسد؛ چرا که بنا به گزارش ها، پوتین از تکنولوژی بیزار است و حتی تلفن همراه هم ندارد!

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Bitcoinist


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا