اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قیمت Uniswap و Compound در بالاترین سطح قرار گرفتند.

salamcrypto

با افزایش آلت کوین ها و توکن های DeFi ، توکن های حاکمیتی Uniswap و Compound به بالاترین قیمت در سال 2021 رسید.

در تاریخ 30 ژانویه با ادامه داغ شدن کل بخش دی فای ، Uniswap و  Compound  هر دو به بالاترین سطح جدید رسیده اند. UNI با قیمتی معادل 19.93 دلار به بالاترین سطح خود در تاریخ رسید و قیمت COMP نیز همان کاری را انجام داد که برای مدت کوتاهی با قیمت 340 دلار معامله شد.

نمودار قیمت کامپاند

در 30 روز گذشته کل بخش مالی غیرمتمرکز DeFi در یک روند صعودی قوی قرار داشته است و داده های DeFi Pulse نشان می دهد که ارزش کل قفل شده (TVL) از 16.43 میلیارد دلار در 2 ژانویه به بالاترین قیمت جدید 27.67 میلیارد دلار در 30 ژانویه رسیده است.

نمودار دیفای

افزایش قیمت COMP به دنبال انتشار جدیدی از یک ماژول حاکمیت جدید و ارتقا interface به رابط comp.vote است که اکنون به اعضای جامعه امکان می دهد با رای دادن با امضا به جای معاملات درون زنجیره ای ، در هزینه های gas صرفه جویی کنند.

DeFi پس از شکست Robinhood جذابیت بیشتری پیدا می کند.

بحث و جدال این هفته پیرامون متوقف کردن کارگزاری های سرمایه گذاری در بازار سهام GameStop و AMC ، مبادلات DeFi و رمزنگاری را به عنوان یک گزینه احتمالی برای بخش مالی متمرکز سنتی ارائه داده است.

در یک توییت ، رابرت لشنر ، بنیانگذار کامپاند گفت که تحولات اخیر نشان داده است که “پاسخ بلند مدت” به زمانی که معاملات با شرکت سپرده گذاری و تسویه حساب  (DTCC) سپری می شود ، “این است که بازارها با بلاکچین کار کنند.”

بیشتر بخوانید:  رسیدن به بیت کوین به 17000 دلار 💸 در آینده ای نزدیک و دلایل آن

برنامه Uniswap Grants از صعود UNI پشتیبانی می کند.

نمودار قیمت uni

برنامه کمک هزینه Uniswap در 20 ژانویه به عنوان راهی برای کمک به گسترش اکوسیستم بورس رونمایی شد.

توسعه دهندگان علاقه مند به شرکت در حال حاضر به دنبال فرصتی برای ارائه یک پیشنهاد و دریافت بودجه برای توسعه یک پروژه ای ، که ارزش افزوده به پلت فرم کلی است. طبق توییتر Uniswap ، “در مدت 14 روز از زمان باز شدن برنامه ها ، 40 ارسال کمک مالی به uniswapgrants انجام شده است.”

نمودالر قیمت uni

از زمان انتشار برنامه کمک هزینه ها ، قیمت یونی سوآپ 160٪  از 7.10 دلار در 21 ژانویه به قیمت فعلی آن 18.51 دلار افزایش یافته است. افزایش بدون سر و صدا TVL ، حجم معاملات روزانه و هیجان سرمایه گذاران از راه اندازی نسخه V3 ، عوامل دیگری هستند که از افزایش UNI به بالاترین سطح جدید حمایت کرده اند.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا