اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به دنبال شرکای خارجی رپیل

در نامه ای که وکلای برد گارلینگهاوس و کریس لارسن در روز 16 آپریل به قاضی فدرال سارا نتبورن فرستادند مدعی شدند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده حداقل 11 نامه برای سازمان بورس کشور های دیگر در طی روند به دست آوردن اسناد و مدارک علیه ریپل ارسال کرده است.
آنها مدعی شدند که این سازمان در تلاش است که شرکای غیر آمریکایی رپیل را از بین ببرد و آنها روابط خود را با این شرکت قطع کنند.
همانطور که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آگاهی کامل از این دارد که فعالیت ریپل در خارج از آمریکا به آنها ربطی ندارد در تلاش است تا دیگر سازمان ها در سرتاسر جهان را نیز درگیر این پرونده کند و این کار نه تنها زشت است بلکه می‌تواند مانع از فعالیت همکاری شرکت های جهانی با رپیل شود.
وکلای ریپل از قاضی درخواست کردند که جلوی اینگونه فعالیت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گرفته شود.
علاوه بر این وکلای ریپل با مطرح کردن این موضوع که فعالیت این شرکت در خارج از مرز های آمریکا هیچگونه ارتباطی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ندارد، این سازمان را به نقض قوانین فدرال متهم کردند.
بنا به گفته های برد گارلینگهاوس تقریباً 95 درصد از مشتریان ریپل در خارج از ایالات متحده قرار دارند. پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ماه دسامبر 2020 شکایتی را علیه ریپل ارائه کرد این شرکت به روند رو به رشد خود ادامه داد و با 20 موسسه مالی در سرتاسر جهان قرارداد همکاری منعقد کرد.
با این حال ماه گذشته شرکت مانی گرام که یکی از شرکای ریپل بود به دنبال دادخواست سازمان بورس آمریکا تصمیم به قطع همکاری خود با ریپل گرفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  افزایش نقدینگی بیت کوین به 200 میلیون دلار و افت قیمت

منبع: U.Today

کوین کده

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا