اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کنفرانس سناتور آمریکایی ، سینتیا لومیس در مورد ارزهای دیجیتال

salamcrypto

سناتور سینتیا لومیس ، اولین سناتور تاریخ ایالات متحده آمریکا که دارای بیت کوین است ، برنامه هایی را برای راه اندازی کنوانسیون نوآوری مالی برای آموزش سناتورهای خود در زمینه ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال ذکر کرده است.

لومیس با حضور در پادکست آنتونی پمپلیانو در تاریخ 2 فوریه ، قصد خود را برای ایجاد کنفرانسی اعلام کرد و اظهار داشت:

“ما امیدواریم که از آن به عنوان سکوی پرشی برای آموزش اعضای سنای ایالات متحده و کارمندان آنها در مورد بیت کوین ، سایر ارز های رمزنگاری شده و نوآوری مالی و بلاکچین استفاده کنیم.”

لومیس اظهار داشت که این مجمع برای مبارزه با روایت نادرست در مورد دارایی های دیجیتال که برای پولشویی استفاده می شود ، تلاش خواهد کرد ، خاطرنشان کرد: تحقیقات شرکت پزشکی قانونی بلاکچین Chainalysis نشان می دهد “جرم های صورت گرفنه با ارزهای رمزپایه بسیار کوچکتر از فعالیت مجرمانه با پول نقد است.”

لومیس خاطرنشان کرد که وی اخیراً با وزیر خزانه داری جانت یلن صحبت کرده است. اظهارات اخیر یلن در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال در تأمین مالی غیرقانونی سبب نگرانی در مورد سرکوب نظارتی وارده در سراسر حوزه رمزنگاری شده است.

لومیس تلاش کرد تا نگرانی های جامعه رمزنگاری ها در مورد اظهارات یلن را فروکش کند و وزیر خزانه داری را دارای “ذهن باز” در مورد رمزنگاری توصیف کرد. “

مقررات رمزنگاری باید جایی برای نوآوری بگذارند.

سناتور لومیس در طی سالهای 2013 و 2014 بیت کوین را خریداری کرده است و از آن پس بیت کوین را به عنوان ذخیره ارزش معرفی کرد. وی بیت کوین را به صندوق اعتماد دائمی مواد معدنی تشبیه کرد که هنگام کار به عنوان خزانه دار ایالت وایومینگ در طول دهه 2000 بر آن نظارت داشت.

بیشتر بخوانید:  موفقیت بیت کوین 💣 نسبت به اتریوم

“من در بخش اول قرن بیست و یکم در وایومینگ خزانه دار ایالت بودم ، بنابراین همیشه به دنبال فروشگاهی با ارزش بودم. ما در وایومینگ بودجه دائمی داریم که اساس آن استخراج مواد معدنی و نفت و گاز از زمین است. ما مالیات را از مواد معدنی می گیریم و آن را در یک صندوق دائمی ، سرمایه گذاری می کنیم. “

“مفهوم صندوق اعتماد دائمی مواد معدنی این است که وقتی مواد معدنی از بین بروند ، ما همچنان درآمد خواهیم داشت زیرا ما درآمد خود را سرمایه گذاری کردیم و همچنان آنها را در یک دارایی متنوع سرمایه گذاری کردیم بیت کوین من را به یاد معدن دائمی خود انداخت.”

لومیس نتیجه گیری کرد: “فقط 21 میلیون بیت کوین استخراج خواهد شد ، و به دلیل اینکه منبع محدودی است ، من آن را ذخیره ارزش بسیار خوبی می دانم.”

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا