دسته‌بندی نشدهاخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فرصت فوق العاده آمریکا در پی ممنوعیت ارز های دیجیتال در چین

فرصت فوق العاده آمریکا در پی ممنوعیت ارز های دیجیتال در چین

به گزارش زوم ارز، دیروز در پی بیانیه بانک خلق چین برای ممنوعیت معاملات ارز های دیجیتال و غیرقانونی خواندن آنها، بیت کوین حتی به سطح قیمت 40500 دلار نیز سقوط کرد و سناتور پاتریک جوزف تومی درباره نتیجه احتمالی آن برای ایالات متحده آمریکا اظهار نظر کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به توییت های سناتور تومی، ایالات متحده می‌تواند از مجموعه ای دیگر از اقدامات ضد رمزنگاری دولت چین سود زیادی ببرد و وی در این زمینه افزود:
سرکوب استبدادی چین بر ارز های دیجیتال از جمله بیت کوین یک فرصت بزرگ برای ایالات متحده است و همچنین یادآور مزیت ساختاری بزرگ ما نسبت به چین است و در مجموع این موضوع یک فرصت بزرگ است.

از آنجا که مقامات ایالات متحده چنین مقررات سختگیرانه ای را علیه ارز های دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم وضع نمی‌کنند پس سیستم اقتصادی آمریکا برتری ساختاری نسبت به رقیب خود دارد.

کوین کده

آنتونی پمپلیانو بنیانگذار صندوق مدیریت سرمایه Morgan Creek Digital نیز با سناتور تومی موافقت کرد و از او برای جلب توجه عمومی به مزایای بالقوه ایالات متحده تشکر کرد و گفت:
از توجه شما به این جنبه مهم متشکرم.

بیشتر بخوانید:  مجلس به دنبال قانونمند ارز های دیجیتال

همچنین آقای تومی به یاد آورد که آزادی اقتصادی منجر به سطح بالاتری از زندگی برای تمامی مردم خواهد شد.

جرمی آلیر مدیرعامل Circle Inc که شرکت مادر USDC محسوب می‌شود دو مدل را برای واکنش ایالات متحده به خصومت چین با ارز های دیجیتال را فهرست کرد.

بدین ترتیب، ایالات متحده باید انتخاب کند که بیشتر شبیه چین باشد یا چشم اندازی رواقی، مصمم، و در سمت راست تاریخ نشان دهد.

بیت کوین در شبانه روز اخیر 3.9 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 42769 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا