اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

وعده های وزیر خزانه داری آمریکا در مورد بیت کوین

salamcrypto

جانت یلن برنامه های رمزنگاری شده خود را واضح می کند.

جانت یلن در یک شهادت کتبی که روز پنجشنبه در سنا در مورد معرفی وی به عنوان وزیر خزانه داری منتشر شد ، موضع خود را در زمینه تنظیم ارزهای رمزپایه روشن کرد. در طول دادرسی ، یلن اظهاراتی راجع به ارزهای رمزپایه ای ارائه داد که به دلیل نادرست بودن مورد انتقاد شدید قرار گرفتند.

کمیته مالی با شرح مختصر مزایا و معایب بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را توضیح داد. در شهادت مکتوب آمده است: “بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و رمزنگاری معاملات مالی در سراسر جهان را انجام می دهند ، مانند بسیاری از پیشرفت های فن آوری ، این مزایای بالقوه ای را برای ایالات متحده و متحدان ما فراهم می کند.” وی افزود: “در عین حال ، این فرصتها را برای دولتها و بازیگران غیر دولتی نیز فراهم می آورد كه به دنبال دور زدن سیستم مالی فعلی و تضعیف منافع آمریكا هستند. به عنوان مثال ، بانک مرکزی چین اولین ارز دیجیتال خود را تشکیل داد. “

“دکتر. یلن ، به نظر شما تهدیدات و مزایای بالقوه این نوآوری ها و فناوری ها برای امنیت ملی ایالات متحده چیست؟ آیا فکر می کنید برای اطمینان از داشتن مقررات مناسب برای ارزهای دیجیتال و ارزهای رمزپایه باید اقدامات بیشتری انجام شود؟ ” کمیته مالی از نامزد وزیر خزانه داری پرسید.

یلن پاسخ داد: “من فکر می کنم مهم است که ما مزایای ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال دیگر و پتانسیل بالقوه آنها را برای بهبود کارایی سیستم مالی در نظر بگیریم.”

بیشتر بخوانید:  بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین

وی ادامه داد ، “در عین حال ، ما می دانیم که می توان از آنها برای تأمین مالی تروریسم ، تسهیل پولشویی ، حمایت از فعالیتهای بدخیم که منافع امنیت ملی ایالات متحده و یکپارچگی سیستم های مالی ایالات متحده و بین المللی را تهدید می کنند ، استفاده کرد.

یلن در پایان گفت: “در صورت تأیید ، من قصد دارم از نزدیک با هیئت مدیره فدرال رزرو و دیگر تنظیم کنندگان بانک های اوراق بهادار فدرال در مورد چگونگی اجرای یک چارچوب نظارتی موثر برای این و سایر نوآوری های fintech کار کنم.”

توضیحات یلن در تقابل با اظهارات قبلی وی در جلسه تأیید سنا تأیید بود ، موضع وی را در مورد ارز رمزنگاری شده نرم و لطیف کرد. “ارزهای رمزنگاری شده یک نگرانی خاص است. من فکر می کنم بسیاری از آنها عمدتا برای تأمین مالی غیرقانونی استفاده می شود و واقعاً باید روش هایی را بررسی کنیم که بتوانیم استفاده از آنها را محدود کنیم و اطمینان حاصل کنیم که ضد پولشویی از طریق آین کانال ها انجام نمی شود.

منبع : news.bitcoin.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا