اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دبیر خزانه داری آمریکا: ما خواهان رشد رمز ارز هستیم

دبیر خزانه داری آمریکا: ما خواهان رشد رمز ارز هستیم

به گزارش زوم ارز، جانت یلن، دبیر خزانه داری آمریکا، در مصاحبه‌ای با اندرو سورکین پیرامون بیت کوین صحبت کرد. این فرد پیرامون کلیات اقتصاد آمریکا سخن گفت و اشاره کرد که وی به دنبال رفع مشکلات بازار کار و کاهش تعداد بیکاران، امید بیشتری پیدا کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پس از آن، سورکین به اعلامیه‌ی اخیر روسیه مبنی بر پذیرش پرداخت بیت کوین برای خریدهای منابع انرژی اشاره کرد و پرسید که ایالات متحده در کجای بحث ارز دیجیتال واقع است. وی گفت: دنیای ارز دیجیتال رشد گسترده‌ای داشته است، و اکنون نقش پررنگی در اقدامات سرمایه گذارانه‌ی بسیاری از مردم آمریکا ایفا می‌کند. ما تمایل داریم که… فضایی قانونی که در آن، این نوآوری سالم بتواند رشد کند، ایجاد کنیم.

به نظر می‌رسد که رییس جمهور بایدن نیز از تاثیر بیت کوین آگاهی دارد و در حال آماده شدن برای به تحت کنترل آوردن آن است. بنا به سخنان یلن، هفته‌های گذشته این رییس جمهور دستوری اجرایی صادر کرد و از خزانه‌داری و دیگر آژانس‌ها خواست تا برای قوانین رمز ارز آمادگی پیدا کنند.

کوین کده

هنگامی که سورکین از یلن درباره‌ی نظر وی پیرامون رمز ارز پرسید، وی پاسخ داد که نگرانی‌های درستی بر سر ارزهای دیجیتال وجود دارند، اما این فرد مزایای آن را نیز در نظر داشته است. بخش بزرگی از نگرانی‌های وی برخاسته از مشکلات امنیتی است.

بیشتر بخوانید:  ضرر شدید گری‌اسکیل

پس از صحبت از نگرانی‌‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، یلن اطمینان داد که آن‌ها از مزایای این حوزه نیز آگاه هستند. وی اشاره کرد که این نوآوری می‌تواند تاثیری شفابخش بر سیستم‌های مالی داشته باشد، اما تا زمانی که “سالم” بماند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا