اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش ارزش قفل شده دیفای

افزایش ارزش قفل شده دیفای

به گزارش زوم ارز و بنا به تحقیقات جدید از سوی پلتفرم تجزیه و تحلیل داده ها یعنی DappRadar نشان داد که بازار های دیفای و توکن های NFT چقدر رشد کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در گزارش آنها که در 30 سپتامبر منتشر شده، شاهد رشد قابل توجه توکن های NFT و بازی های بلاکچین بودیم و دیفای نیز همچنین در حال تولید ارزش است.

در این گزارش آمده است:
اگرچه تا حدی ارزش از دیفای به NFT منتقل می‌شود اما بنظر می‌رسد هر دو دسته به طور مستقل ارزش تولید می‌کنند.

کوین کده

این تحقیق بر روی دیفای مبتنی بر شبکه اتریوم صورت گرفته و با وجود ظهور شبکه های رقیب مثل سولانا، بایننس اسمارت چین و اوالنچ می‌توان گفت دیفای نیروی غالب این صنعت است و ارزش اتریوم نسبت به جولای 2020 دچار افزایشی 400 درصدی شده است.

دپ رادار در حال حاضر ارزش کل قفل شده را 114.8 میلیارد دلار می‌داند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایشی 936 درصدی داشته و این گزارش می‌افزاید که ارزش کل قفل شده این صنعت بین 23 جولای تا 5 سپتامبر رشدی 75 درصدی داشته و 195 میلیارد دلار به ارزش خود افزوده است.

آنها همچنین باور دارند که استفاده از ارزش کل قفل شده معیار مناسبی برای اندازه گیری رشد یک صنعت نیست.

بیشتر بخوانید:  پیش بینی مارک کوبن در مورد افزایش قیمت دوج کوین

در حالی که ارزش کل قفل شده یکی از مهمترین معیار ها برای ارزیابی وضعیت فعلی امور مالی غیرمتمرکز است اما درکی از حرکت جریان ارزش به ما نمی‌دهد و ارزش کل قفل شده کاملاً دارایی وابسته بوده و از دیدگاه ارزش نوری کاذب را ارائه می‌دهد.

این گزارش خاطرنشان کرد که توکن های NFT در ماه آگست با حجم معامله 5.2 میلیارد دلار مواجه شدند که بی سابقه بوده و بنظر این توکن ها از بحران خارج شدند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا