اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پل گراهام کاپیتالیست جسور از NFT ها دفاع میکند

پل گراهام کاپیتالیست جسور از NFT ها دفاع میکند

به گزارش زوم ارز، این کاپیتالیست آمریکایی برجسته و با جرأت، باور دارد که مخالفت کردن به صورت کلی با NFT ها به عنوان کلاهبرداری بودن آن‌ها احمقانه است؛ از آنجا که هنوز آینده ی مزیت‌های آن‌ها نامعلوم است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی گفت که او هرگز نمی‌تواند به جرأت تمامی استفاده های این فناوری را پیش‌بینی کند.

بحث مجددی که بر سر قابل استفاده بودن NFT ها وجود دارد بر اثر این است که حامی بازی های مستقل، یعنی itch.io، این موضوع جدید مرتبط با کریپتو را کلاهبرداری خواند، با افزودن اینکه NFT ها فقط برای سو استفاده از تولید کننده ها و سلطه بر جهان کاربرد دارند.

کوین کده

این نظرات همچنین باعث شد که چندی از شرکت های طرفدار NFT ها دست به انتقادات کوبنده بزنند، با این باور که “ما فقط به بهره برداری اهمیت می‌دهیم”. برای اشاره به برخی از این کمپانی ‌ها، می‌توانیم از نام های بزرگی همچون یوتیوب و والمارت یاد کنیم.

در همین حال، پلتفرم پیام‌رسانی دیجیتال دیسکورد، از پشتیبانی از NFT ها و رمز ارز ها به دلیل واکنش های منفی کاربران خودداری کرد.

با وجود اینکه منتقد ها ادعا دارند که استفاده ی NFT ها محدود به ایجاد اشکال هرمی با “تصاویر زشت” هستند، این فناوری پتانسیل کاربرد در بازی های ویدویی، متاورس، بنگاه های املاک و پرونده های پزشکی را دارد؛ چرا که این فناوری مدارک مالکیت قابل تایید و دائمی را فراهم می‌آورد.

بیشتر بخوانید:  ایجاد صرافی دیجیتال xSigma

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: u.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا