اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

VISA به دنبال اضافه کردن قابلیت خرید بیت کوین با کارت های این شرکت

salamcrypto

ویزا در حال انجام اقدامات مهمی در آینده کوتاه مدت است تا به صنعت پرداخت های ارز های دیجیتال که به سرعت در حال پیشرفت هستند نزدیک شود. در آخرین پادکست Fortune’s Leadership مدیرعامل ویزا آقای ال کلی درباره برنامه های این شرکت برای ورود به دنیای ارز های دیجیتال صحبت کرد. غول پرداخت اشاره کرد که این شرکت ممکن است به زودی تسهیلاتی را برای خرید ارز دیجیتال از طریق کارت های اعتباری خود آغاز کند.
کلی افزود: ما در تلاشیم تا دو کار را انجام دهیم. یک اینکه امکان خرید بیت کوین با کارت های ویزا را فعال کنیم و دوم اینکه کیف پول های جدیدی را برای بیت کوین عرضه کنیم تا بتوان با ارز های فیات هم بیت کوین خرید که در این صورت در 70 میلیون محلی که ویزا در آنجا پذیرفته می‌شود مورد استفاده قرار گیرد.
در این مصاحبه، کلی همچنین اشاره کرد که ارز های دیجیتال به طور بالقوه می‌توانند به عنوان روش جدید پرداخت در بازار ها استفاده شوند. از طرف دیگر، ویزا تمرکز فزاینده ای بر استفاده از پول های ثابت دارد.
در طول این پادکست کلی گفت که این شرکت در حال کار بر روی یک استراتژی چند جانبه است که این استراتژی بیت کوین، آلت کوین و همچنین پول های فیات را پوشش می‌دهد.
ویزا اخیراً شراکت های مهمی را شکل داده است. ماه گذشته ویزا برای ایجاد یک API آزمایشی با یک بانک دیجیتال همکاری کرد.
از طرف دیگر ویزا در حال شکل گیری شراکت های مهمی برای پشتیبانی از استیبل کوین ها است. سال گذشته ویزا وارد یک همکاری با USDC که بر روی شبکه اتریوم فعالیت می‌کند شد.
کلی همچنین بر ادغام استیبل کوین ها در پلتفرم خود تأکید کرد و گفت: آنها ارز هایی هستند که از طرف پول های فیات پشتیبانی می‌شوند.
علی‌رغم این صبحت های مدیرعامل ویزا در ماه قبل معاون وی گفت که بیت کوین بسیار ناپایدار است و نمی‌تواند بخشی از سیستم پرداخت های رمزنگاری شود.
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
منبع: Coingape

بیشتر بخوانید:  کاهش قیمت بیت کوین در پی درخواست IRS

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا