اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سود بنیانگذار اتریوم برای شیبا اینو

سود بنیانگذار اتریوم برای شیبا اینو

به گزارش زوم ارز، ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم، خبر از دریافت 100 میلیون دلار سود از اهدای شیبا اینو به صندوق امداد ارز دیجیتال داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سندیپ نالیوال بنیانگذار پالیگان که صندوق ذکر شده را راه اندازی شده، توضیح داد که در صورت پیروی آنها از قوانین هند، دامنه پروژه هایی که وی می‌تواند به آنها کمک مالی کند محدود شده است. در عین حال، ویتالیک بوترین شهروند کانادا، از نظر کمک های مالی آزادی عمل بیشتری دارد که این موضوع به وی کمک می‌کند ریسک های بیشتری انجام دهد. سندیپ نیوال در این خصوص گفت:

ویتالیک هندی نیست و می‌تواند سرمایه گذاری و اهدای پول را با سرعت بیشتری انجام دهد، می‌تواند سریع‌تر تصمیم گیری کند و در پروژه هایی سرمایه گذاری کند که ریسک بالاتر اما پاداش بیشتری نیز دارند سرمایه گذاری کند.

کوین کده

بوترین می‌گوید که او سازمانی به نام Balvi تاسیس کرده که بودجه را به پروژه های متمرکز بر تحقیق و توسعه واکسن، تهویه، فیلتر هوا و … هدایت می‌کند.

مبلغ 100 میلیون دلاری که وی دریافت کرده، به استیبل کوین USDC تبدیل شده که این بدان معناست، فشار فروشی بر توکن شیبا اینو وارد نخواهد شد.

این میلیاردر 27 ساله که ناخواسته نیمی از عرضه شیبا اینو را از سوی سازندگان ناشناس آن هدیه گرفته بود، در اوایل ماه می از اهدای یک میلیارد دلار شیبا اینو به یک صندوق امدادی متمرکز بر کرونا، سر و صدای زیادی به پا کرد.

بیشتر بخوانید:  محکوم شدن آمریکا به دزدی توسط کره شمالی

پس از اهدای یک میلیارد دلار، وی سایر شیبا اینو ها را سوزاند و به همین خاطر، تاکنون 41 درصد از کل عرضه شیبا اینو سوزانده شده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا