صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Voyager به دنبال از سرگیری امکان برداشت از هفته آینده

Voyager به دنبال از سرگیری امکان برداشت از هفته آینده

کمپانی رمز ارز Voyager اجازه‌ی بازگردانی دارایی مشتریان را از دادگاه نیویورک دریافت کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، پلتفرم وام‌دهی رمز ارز Voyager Digital Holdings، علی‌رغم بیانیه‌های عمومی پیرامون اقدامات این کمپانی اعلام کرد که آن‌ها چند پیشنهاد بازخرید بهتر و بالاتر از پیشنهاد FTX در ماه جولای دریافت کرده‌اند.

همچینن، اخیرا دادگاه ورشکستگی نیویورک برای این کمپانی اجازه‌ی بازگردانی 270 میلیون دلار دارایی مشتریان، که در بانک MCB نگهداری می‌شود، را صادر کرد.

علاوه بر آن، کمپانی Voyager گفت که به عنوان اولین گام در بازگردانی 270 میلیون دلار پول نقد به مشتریان، برنامه‌هایی جهت بازگردانی دسترسی به سپرده‌ها از روز 11 آگوست دارد.

در روز 1 جولای، کمپانی Voyager امکان برداشت و سرویس‌های دیگر خود را متوقف کرد. سپس، این کمپانی در روز 5 جولای، بر اثر تحمل خسارات هنگفت به دلیل نابودی صندوق تامینی رمز ارز Three Arrows Capital، درخواست محافظت از ورشکستگی ثبت کرد.

پیرامون تایید درخواست مشتریان توسط دادگاه، جهت برداشت پول نقد از بانک MCB در نیویورک که کمپانی Voyager در آن حساب سپرده دارد، این کمپانی گفت: ما از اهمیت دسترسی به پول نقد آگاه هستیم و با این تاییدیه، به زودی فرآیند انجام برداشت‌ها را آغاز خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:  مدیر سازمان بورس آمریکا: شاید توکن XRP اوراق بهادار نباشد

انتظار می‌رود که از روز 11 آگوست، این کمپانی امکان دسترسی به اپلیکیشن خود، تنها برای پول نقد را آغاز کند.

همچنین، کمپانی Voyager تایید کرد که برنامه‌هایی برای تجدید ساختار این کمپانی در دست دارد. آن‌ها اشاره کردند که دادگاه فرآیند دریافت پیشنهادات فروش این کمپانی را تایید کرده است و پیش از روز 26 آگوست، این پیشنهادات منقضی خواهند شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Coinnounce


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا