واچ لیست زوم ارز

5 ارز دیجیتالی که در هفته دوم ماه جولای باید زیر نظر بگیرید

salamcrypto

قیمت بیت کوین هنوز در حال بازی کردن و جا به جا شدن بین 31 هزار دلار الی 36 هزار دلار است و معامله گران در حال جست و جو برای تشخیص روند بیت کوین هستند و فیلیپ سوئیف خالق منبع تحلیلی LookIntoBitcoin در 9 جولای اشاره کرد که بیت کوین برای پنجمین بار در یک هفته از منطقه قرمز خارج شد و در صورت ادامه ی این روند ممکن است قیمت آن بالاتر برود.

دومین نشانه مثبت افزایش قیمت بیت کوین از سوی لکس موسکوفسکی مدیر ارشد سرمایه گذاری موسکوف کپیتال ارائه شد و وی تأکید کرد که قیمت بیت کوین حدود 59 درصد زیر قیمت هدف پیش بینی شده ارائه می‌شود که بزرگترین انحراف منفی در تاریخ است و موسکوفسکی گفت که الان فرصت عالی برای خرید و ورود به بازار بیت کوین است.

با این حال همه نسبت به روند بیت کوین صعودی نیستند و اسکات ماینرد مدیر موسسه گوگنهایم دیدگاه بسیار ناامیدکننده ای را در مورد بیت کوین ارائه کرد و پیش بینی کرد که بیت کوین به 10 هزار دلار خواهد رسید.

حال در ادامه بررسی واچ لیست هفتگی وبسایت بسیار معتبر کوین تلگراف با ما همراه باشید.


 BTC/USDT

طی چند روز گذشته بیت کوین در محدوده 31 الی 36670 دلار معامله شده و این موضوع نشان دهنده این است که معامله گران در مورد حرکت بعدی گل سرسبد ارز های دیجیتال بلاتکلیف هستند و معمولاً شکست در این محدود منجر به یک حرکت تند خواهد شد.

صرافی ایرانی کارت
تغییرات قیمتی ارز بیت کوین
تغییرات قیمتی ارز بیت کوین

هر دو میانگین متحرک بتدریج مسطح می‌شوند و شاخص مقاومت نسبی (RSI)نیز نزدیک به نقطه میانی معامله می‌شود و این موضوع نشان دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا است و اگر گاو ها قیمت را به بالای 36670 دلار برسانند این موضوع اولین نشان دهنده شروع افزایش قیمت بیت کوین است.

در صورت رسیدن به سطح قیمتی 36670 دلار، جفت ارز BTC/USDT می‌تواند تا 41330 دلار افزایش قیمت را تجربه کند و پس از آن نیز به 42451 دلار برسد و در این سطح قیمتی خرس ها به سختی مقاومت خواهند کرد و شکست این مقاومت نشان دهنده آغاز احتمالی روند صعودی جدید خواهد بود.

از طرف دیگر اگر قیمت از سطح فعلی و یا مقاومت 36670 دلار کاهش یابد خرس ها تلاش خواهند کرد تا این جفت ارز را به 31 هزار دلار برسانند و پس از آن هدف بعدی خرس ها 28 هزار دلار است.

نمودار 4 ساعته شکل گیری یک الگوی مثلث نزولی را نشان می‌دهد و اگر روند ادامه یابد احتمال رسیدن بیت کوین به زیر 31 هزار دلار وجود دارد.


 LUNA/USDT

رمز ارز لونا که از اواخر ماه می تاکنون در محدوده قیمتی 3.91 دلار تا 7.96 دلار معامله می‌شود و با این حال گاو ها قیمت را در 9 جولای تاحدودی بالا بردند که این موضوع نشان دهنده این است که تقاضا بیشتر از عرضه می‌باشد.

تغییرات قیمتی ارز لونا
تغییرات قیمتی ارز لونا

میانگین های متحرک یک کراس اوور صعودی را به اتمام رساندند و RSI نیز نزدیک به منطقه خرید نیز بیش از حد افزایش یافته که این موضوع نشان دهنده تغییر روند است.

اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از سطح 7.96 دلار حفظ کنند، جفت ارز LUNA/USDT می‌تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند و این اولین هدف در روند صعودی خط روند نزولی است و خرس ها به سختی تلاش خواهند کرد تا حرکت صعودی را متوقف کنند.

اگر قیمت از خط روند نزولی کاهش یابد و از میانگین متحرک 20 روزه که در سطح قیمتی 7.96 دلار قرار دارد عقب نشینی کند این رمز ارز دچار کاهش قیمت شدید خواهد شد.

اگر خرس ها بتوانند قیمت را به زیر 7.96 دلار برسانند این موضوع نشان دهنده عدم تقاضا در سطوح بالاتر خواهد بود و خرس ها می‌توانند قیمت را به حتی 3.91 دلار نیز برسانند.

هر دو میانگین متحرک شیب دار هستند و  RSI نیز در نمودار 4 ساعته نزدیک منطقه خرید بیش از حد قرار دارد که این موضوع نشان دهنده برتری گاو ها می‌باشد.


ATOM/USDT

طی چند روز گذشته رمز ارز ATOM بین 17.56 و 8.51 دلار  معامله شده است و گاو ها در 5 جولای قیمت را به بالای میانگین متحرک 50 روزه یعنی 12.66 دلار رساندند که این موضوع اولین نشانه قدرت نمایی آنها بود.

تغییرات قیمتی ارز Atom
تغییرات قیمتی ارز Atom

پس از آن خرس ها تلاش کردند تا گاو ها را به دام بیندازند و قیمت را به پایین بکشند اما آنها نتوانستند که قیمت را به زیر میانگین متحرک 20 روزه برسانند و این موضوع نشان دهنده خرید شدید در کف قیمتی بود.

میانگین های متحرک در آستانه یک کراس اوور صعودی قرار دارند و RSI نیز در قلمرو مثبت قرار دارد که این موضوع نشان دهنده این است که ممکن است اصلاح قیمت به پایان رسیده باشد و اکنون گاو ها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به سطح 17.56 دلار برسانند و در آنجا خرس ها مقاومت سنگینی خواهند کرد.

اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید و خرس ها جفت ارز ATOM/USDT را به زیر 11.41 دلار برسانند این پیش بینی روند صعودی نفی خواهد شد و چنین حرکتی حتی می‌تواند در های سقوط به سطح حمایت مهم 8.51 دلار را باز کند.

بیشتر بخوانید:  5 ارز دیجیتالی که در هفته سوم جولای باید زیر نظر بگیرید

CAKE/USDT

طی پنج روز گذشته رمز ارز CAKE بین میانگین های متحرک خود قرار گرفته و این ادغام قیمتی نشان دهنده این است که خرس ها در حال دفاع از میانگین متحرک 50 روزه یعنی 15.67 دلار هستند و گاو ها در حال خرید در کف قیمتی یعنی میانگین متحرک 20 روزه یعنی 14.55 دلار هستند.

تغییرات قیمتی ارز CAKE
تغییرات قیمتی ارز CAKE

با این حال، بعید به‌ نظر می‌رسد که این معاملات محدود در مدت طولاتی حضور داشته باشند و ممکن است طی چند روز آینده به یک حرکت قوی منجر شود و RSI نیز در قلمرو مثبت قرار دارد و این موضوع نشان دهنده این است که گاو ها مزیت جزئی دارند.

اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه برسانند و این سطح قیمتی را حفظ کنند، می‌توانند قیمت را تا 18.62 دلار بالا ببرند و پس از آن قیمت را به 21.52 دلار برسانند.

متناوباً اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک 20 روزه سقوط کند، خرس ها می‌توانند قیمت را به 12.39 دلار برسانند و وقفه ای در زیر این حمایت می‌تواند در های سقوط قیمت به زیر 10 دلار را باز کند.


FTT/USDT

رمز ارز FTT در 6 جولای بالاتر از خط روند نزولی خود معامله شد و این موضوع می‌تواند نشان دهنده این باشند که ممکن است اصلاح قیمت به پایان رسیده باشد. خرس ها در 8 جولای تلاش کردند تا روند ریکاوری قیمت این رمز ارز را متوقف کنند اما نتوانستند قیمت را به زیر میانگین متحرک 20 روزه یعنی 28.68 دلار برسانند.

تغییرات قیمتی ارز FTT
تغییرات قیمتی ارز FTT

گاو ها در 9 جولای قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه رساندند و در تلاش هستند تا جفت ارز FTT/USDT را به بالاتر از سطح میانگین قیمت 50 روزه برسانند و RSI نیز به منطقه مثبت صعود کرده است و این موضوع نشان دهنده این است که گاو ها در تلاش هستند تا روند صعودی را شروع کنند.

اگر خریداران قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه برسانند و قیمت را در آنجا حفظ کنند، این جفت ارز می‌تواند روند صعودی خود را آغاز کند و ممکن است قیمت به سطح 34.73 دلار و پس از آن به 36.73 دلار خواهد رسید.

اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک 20 روزه برسد این نمای صعودی بی اعتبار خواهد شد و چنین اقدامی نشان دهنده این است که خرس ها در حال فروش هستند و می‌توانند قیمت را حتی به سطح حمایت 25.22 دلار برسانند.

منبع: CoinTelegraph


واچ لیست پیشنهادی زوم ارز

از آنجایی که بسیاری از آلت کوین ها واگرایی منفی دارند بهتر است که شما همراهان جذاب زوم ارز برای ترید در هفته ی پیش رو وارد بازار نشوید و یا در صورت ورود به دنبال سود های بسیار کوتاه در تایم فریم های کوچک باشید.


BIFI/USDT

این رمز ارز هم اکنون در سطح قیمتی 966 دلار معامله می‌شود و در شبانه روز اخیر افزایش قیمت 3.58 درصدی را تجربه کرده است.

قیمت این رمز ارز در محدوده 950 الی 1200 دلار جا به جا می‌شود و حمایت بسیار سنیگینی در سطح قیمتی 950 دلار دارد و اگر گاو ها بتوانند این سطح قیمتی را حفظ کنند این رمز ارز می‌توانند افزایش قیمت بیشتر را نیز تجربه کند.

اگرچه گاو ها اعتماد به نفس زیادی دارند اما خرس ها نیز به خوبی مقاومت کرده و مقاومت شدیدی را در سطح قیمتی 1200 دلار تشکیل دادند و گاو ها برای رد شدن از این سطح قیمت کار بسیار دشواری دارند.

اگر گاو ها بتوانند از مقاومت 1200 دلار عبور کنند می‌توانند قیمت را به راحتی به 1850 دلار برسانند.

از طرف دیگر اگر گاو های رمز ارز BIFI نتوانند سطح قیمتی 950 دلار را حفظ کنند، خرس ها می‌توانند قیمت را حتی به 750 دلار برسانند..

از نظر فاندامنتالی نیز ما به شما زوم ارزی های عزیز ارز های زیر که رویداد های مهمی در هفته پیش رو دارند را معرفی می‌کنیم.

همچنین می‌توانید در وبسایت ما رویداد های ارز های دیجیتال تا چند ماه آتی را مشاهده و بررسی کنید و از رویداد های جدید مطلع شود.


BAND/USDT

فردا فاز دوم شبکه اصلی رمز ارز BAND با نام Laozi اجرا خواهد شد و این رمز ارز دچار به روزرسانی خواهد شد.


NPXS/USDT

رمز ارز NPXS که نام قدیمی آن PUNDI X نیز می‌باشد در تاریخ 24 تیرماه دچار توکن سوزی خواهد شد 50 میلیون دلار از این رمز ارز که هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 0.0011  دلار می‌باشد سوزانده خواهد شد.

در حال حاضر 50 میلیون دلار از این رمز ارز ۴۵,۴۵۴,۵۴۵,۴۵۴ واحد NPXS می‌باشد.


IOTX/USDT

رمز ارز IoTeX که با اختصاری IOTX فعالیت می‌کند طی روز های آتی دچار به روزرسانی خواهد شد و نسخه 1.3 شبکه اصلی آن با نام Istanbul ارائه خواهد شد و این به روزرسانی از تمامی نرم افزار های غیرمتمرکز و نرم افزار های Web3 پشتیبانی خواهد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا