صرافی ایرانیکارت
واچ لیست زوم ارز

سه ارز دیجیتالی که در سومین هفته ماه سپتامبر باید زیر نظر بگیرید

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 6 مهر 1400

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 6 مهر 1400

سلام زوم ارزی عزیز. سه شنبه شد و با یک روز تاخیر اومدیم یک واچ لیست هفتگی جدید به شما معرفی کنیم، امیدوارم از واچ لیست هایی که تا به حال معرفی شده سود لازم را برده باشید.

سلام کریپتو

در چند روز گذشته اخبار منفی بسیاری از سمت کشور چین منتشر شد که بر روی جو بازار تاثیر گذاشته و تاکنون ادامه دارد. این هفتمین باری است که کشور چین با ایجاد جو منفی بر بازار تاثیر گذاشته اما هر بار بازار بدون توجه به این اخبار به روند خود بازگشته و به صعود ادامه داده است.

البته که هر بار اصلاح هایی را در طول روند بلند مدت چند ساله شاهد بودیم. اما برای نگه داری و سرمایه گذاری هر بار که بازار اصلاح هایی میدهد، فرصت مناسب برای سرمایه گذاری پیش می آید. در ادامه قصد داریم ارزهایی را معرفی کنیم که هم در طول هفته احتمال رشد دارند، و هم برای نگه داری بلند مدت مناسب می باشند.


تحلیل تکنیکال ارز ADA

تایم فریم 24 ساعته:

این ارز که در حال راه اندازی اولین استیبل کوین خود می باشد، و پروژه کوتی راه اندازی آن را بر عهده دارد، پروژه های دیفای زیادی روی بستر کاردانو فعال شده اند. که استیبل کوین ها مانند خون در رگ های این پروژه ها می باشند. از طرفی کاردانو با چین لینک وارد همکاری شده که پروژه چین لینک، خوراک قیمتی و اطلاعاتی پروژه های دیفای را تامین می کند. و وجود آن برای پروژه های دیفای حیاتی است. پس همه چیز برای جذب بستر سرمایه به کاردانو آماده شده است.

کاردانو که هم اکنون در کانال نزولی قرار دارد، به حمایت 2 دلاری خود نزدیک شده و حتی پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت هم در تایم 4 ساعته برای شکست کانال نزولی و حرکت به سمت اهداف خود را دارد. البته محدوده حمایتی آن بین 2 تا 1.80 دلار می باشد. که آخرین محدوده حمایتی ابر ایچیموکو می باشد.

صرافی کوینکده

در حال حاضر مقاومت کاردانو 2.30 دلار می باشد. در صورتی که کاردانو حمایت خود را به خاطر شرایط منفی بازار از دست بدهد، حمایت بعدی 1.77 دلار است. و در نهایت آخرین حمایت آن 1.55 دلار است. و در صورتی به این حمایت میرسد که بیت کوین زیر 37000 دلار بیاید.

بیشتر بخوانید:  سه ارز دیجیتالی که در سومین هفته ماه سپتامبر باید زیر نظر بگیرید
تحلیل تکنیکال ارز ADA تایم فریم 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ADA تایم فریم 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز که از نظر فاندامنتالی به تازگی با بانک مرکزی تاجیکستان به منظور راه اندازی ارز ملی برای این کشور قرارداد همکاری بسته است، از نظر تکنیکالی هم شرایط مناسبی برای رشد دارد. و حجم معاملات بسیار خوبی داشته. البته بازار بسیار هیجانی و رو به کاهش است. پس حمایت های مهم و ایمن را باید پیدا کرد.

در صورتی که کندل روزانه بالای 1.27 دلار کلوز داشته باشد، شرایط برای ادامه روند فانتوم تسهیل می شود. و اهداف این ارز، 1.69 و در صورت تثبیت بالای هدف اول، هدف بعدی آن که میان مدتی می باشد، 2.45 الی 2.79 و در نهایت 3.92 می باشد. اما در صورتی که کلوز کندل روزانه زیر عدد 1.27 باشد، حمایت مهم فانتوم محدوده عددی 1.07 تا 1 دلار است. در صورت شکست این حمایت شرایط صعود با مشکل موجه خواهد شد و نیاز به اصلاح عمیق تر خواهد داشت.

حمایت های بعدی عمیق تر فانتوم هم محدوده 0.85 تا 0.89 و آخرین حمایت مهم محدوده 0.73 تا 0.75 دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز فانتوم FTM بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز چین لینک LINK

تایم فریم 24 ساعته:

همان طور که در اول این مقاله اشاره شد، همکاری اخیر چین لینک با کاردانو خبر مثبتی است که از نظر فاندامنتالی شرایط خوبی را برای صعود فراهم کرده اما از نظر تکنیکالی، شرایط مناسب برای لینک تثبیت بالای 25 دلار است. که میتواند برای ادامه حرکت به آن کمک کند. منطقه حمایتی 22.15 تا 21 دلار هم، حمایتی است که انتظار داریم از این منطقه به سمت بالا حرکت کند. در صورتی که شرایط بازار به شدت هیجانی و نزولی شود، حمایت بعدی لینک عدد 18 تا 19 دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز چین لینک LINK تایم فریم 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز چین لینک LINK تایم فریم 24 ساعته

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: زوم ارز

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا