صرافی ایرانیکارت
واچ لیست زوم ارز

سه ارز دیجیتالی که در اولین هفته ماه اکتبر باید زیر نظر بگیرید

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 12 مهر 1400

واچ لیست زوم ارز در تاریخ 12 مهر 1400

سلام زوم ارزی عزیز. دوشنبه شد و اومدیم یک واچ لیست هفتگی جدید به شما معرفی کنیم، امیدوارم از واچ لیست هایی که تا به حال معرفی شده سود لازم را برده باشید.

سلام کریپتو

همگی می دانیم که احساسات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال می تواند به سرعت تغییر کند. برای مثال دیدیم که شاخص ترس و طمع در این بازار، از سطح ترس شدید روز 30 سپتامبر (8 مهر)، امروز به وضعیت خنثی رسیده است. ممکن است در صورت شکست قیمت بیت کوین (BTC) و حفظ سطوح بالای مقاومت روانی 50000 دلار، این احساسات بیشتر از این بهبود پیدا کند.


تحلیل تکنیکال ارز LUNA

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز به تازگی سقف جدیدی ثبت کرده، و در حال حاضر اگر بتواند بالای سقف قبلی یعنی محدوده 43 تا 45 بماند و گاوها همجنان از این ارز حمایت داشته باشند، می توان به مثبت ماندن شرایط لونا امیدوار بود. 50 SMA و EMA 20  همچنان نشان از بازار گاوی برای این ارز دارند اهداف پیش رو در صورت تثبیت، 60، 73 دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز LUNA بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز LUNA بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز ATOM

بازه زمانی 24 ساعته:

حفظ سطح 32 دلار برای این ارز بسیار مهم بود که این اتفاق با حمایت خریداران بازار مواجه شد. در صورت حفظ سطح 35 تا 36 دلار، این ارز می تواند برای حرکت به سمت هدف سقف قبلی خود، یعنی محدوده 43 دلار اقدام کند. کندل های روز گذشته نشان میدهد در قیمت 40 دلار موقتا فروشنده ها قدرت بیشتری داشتند. اما حمایت قوی تر برای این ارز قیمت 31 تا 30 دلار خواهد بود. که در صورت مثبت ماندن شرایط بازار می تواند برای هدف 55 دلار حرکت خود را شروع کند.

بیشتر بخوانید:  8 ارز دیجیتالی که در هفته پایانی آگست باید زیر نظر بگیرید
تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز ALGO

بازه زمانی 24 ساعته:

قیمت در یک کانال بلند مدت صعودی قرار دارد. که با شکست مقاومت 1.80 و همچنین شکست میدلاین کانال موفق به تثبیت بالای آن شده و هم اکنون به حمایت خوبی برای ادامه حرکت صعودی تبدیل شده است.

صرافی کوینکده

روز گذشته هم با تثبیت بالای EMA 20 توانست 12 درصد رشد را تجربه کند. احتمالا گاوها برای حمایت از این ارز تا قیمت 2.52 تلاش خواهند کرد و اگر حجم معاملات در این روزها بیشتر شود، صعود آن، حتی تا محدود 3 دلار میتواند ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی 24 ساعته

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: زوم ارز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا